Melina upala kod harisa u kuću! Intervenisala i policija, pevaču oduzet PIŠTOLJ

Не разумем.

Шта ти је ту фрапантно па си се фрапирао?

Кажеш да је неко годинама користио и извлачио паре и пристао да буде са дедом?

Хоћеш рећи да је она користила његове паре?

Е, видиш, кад си с неким у браку, она нема његово-њено, моје твоје и сл. У браку је све јединствено, па и све заједничке паре које су зарадили су подједнако припадале и њој и њему. Она је "користила" (како ружно пишеш) његове паре, али је он користио њену младост. Свако је у брак унео оно што је имао. То је поента брака. Да свако унесе оно што има, а онда да заједно користе то што заједно имају.

Било је лепо 25 година, сад више није и растали су се. Свако на своју страну.

А он, свакако, у 50 година није био деда, већ мушкарац у пуној снази.

Сад више не иде и то је то. Растаће се као људи. Стечено у браку ће поштено поделити на два дела и то је то.
Ne ke**aj
Naučno dokazano da mu je Melisa produžila život.
Imati sa 50 cupi od 25 je viśe nego lekovito.
Preporučujem svima.
Jel boluje Haris od čega?
Evo jok...
Dočekaće 90 bez problema.

Čudi me da mu bivša ćuti o njegovim vezama sa muškarcima po Austriji, to cela estrada zna.
Šta ako ju je ozenio i placao sve da bi bila paravan te ga je sad strah da se ne sazna?Islam ima mnogo gej momaka,muskaraca ali o tome se cuti javno jer je kao "protiv vere" al' ih ne sprecava da tajno budu takvi (pricajte sa gej osobama,to se zna)te je prilicno nejasno o cemu se ovde radi,sto se svi prave da ne znaju za to.

Screenshot_20240403-011551_X.jpg

Haris Džinović pozvao je policiju kada mu je bivša supruga Melina Džinović upala u vilu na Senjaku i nije želele da je napusti.

Pet sati je davao izjavu u policijskoj stanici povodom napada bivše žene Meline Džinović, koja je upala u vilu na Senjaku i nije želela da je napusti.

Kako je rekao pevač za Kurir, nije bio u kući kada je Melina došla.

- Ona je izgubila državinu jer je napustila porodicu i ima drugu stambenu jedinicu u kojoj živi. Ja nemam putera na glavi, ona je ta koja ga ima i zna se šta i s kim radi. Večeras je došla u kuću, skuvala kafu i sela i očigledno nije imala nameru da izađe. Kada sam došao, bila je drčna i počela da me provocira, na šta sam joj rekao da mora da napusti kuću, a da može da uzme stvari i izađe napolje, ali ona nije htela. Kad sam joj opet mirno rekao da izađe, ona je rekla 'svaki metar ove kuće pripada meni koliko i tebi' na šta sam joj ja rekao 'ako sud kaže da je tvoja' - kaže Haris.

И он је са њом био из користи, ако тако посматрамо.

Трошио младу цупи 25 година, родила му двоје деце. Реално, Харис се баш окористио о њу. Проживео другу младост.

Обоје су унели пуно у тај однос, и обоје су добили пуно од тог односа.

Више не иде и ок, свако на своју страну. Што је остало иза њих, поделиће на равне части.
On da je bio pametan definisao bi sta je njegovo od nekretnina i njoj bi dao onoliko koliko misli da zasluzuje. Ako je sam izgradio kucu, onda lepo prepise kucu na sebe a njoj kupi neki stan i svako ima svoje. Ovako je na debelom gubitku a ona bez dinara unesenog u brak dobija milione.

Haris Džinović pozvao je policiju kada mu je bivša supruga Melina Džinović upala u vilu na Senjaku i nije želele da je napusti.

Pet sati je davao izjavu u policijskoj stanici povodom napada bivše žene Meline Džinović, koja je upala u vilu na Senjaku i nije želela da je napusti.

Kako je rekao pevač za Kurir, nije bio u kući kada je Melina došla.

- Ona je izgubila državinu jer je napustila porodicu i ima drugu stambenu jedinicu u kojoj živi. Ja nemam putera na glavi, ona je ta koja ga ima i zna se šta i s kim radi. Večeras je došla u kuću, skuvala kafu i sela i očigledno nije imala nameru da izađe. Kada sam došao, bila je drčna i počela da me provocira, na šta sam joj rekao da mora da napusti kuću, a da može da uzme stvari i izađe napolje, ali ona nije htela. Kad sam joj opet mirno rekao da izađe, ona je rekla 'svaki metar ove kuće pripada meni koliko i tebi' na šta sam joj ja rekao 'ako sud kaže da je tvoja' - kaže Haris.
Pazi kad kalastura nema grama obraza, samo da izvuce sto vecu korist i sada. Jeziva osoba.

Ne znam nista o njihovom braku. Vidim da pisete da su 25 godina bili zajedno. To nije malo. Imaju i odraslu decu. Lici na normalan brak koji se zavrsio jer je ljubav prosla.
Ona je i dosta mladja. To mozda nije problem kada ona ima 20, a on 40-50, ali posle jeste problem, jer je jedan parter jos mlad i pun zivota, a drugi ne. I tu polako pocinje udaljavanje.
ajdeee :D

https://www.blic.rs/zabava/haris-dz...no-je-ko-je-bolji-roditelj-deca-su-sa/tm2fsyf
Kad mi se žena dopadne ja sam uporan. Šta me briga koliko ima godina, koliko je mlađa... Bilo nam je dobro. Izrodili smo decu i nastavili dalje. Melina je bila ljubomorna kao pas. Pokazivala je to. E sad, koliko je to bilo namešteno, koliko se folirala, ne znam, ali je izgledalo iskreno - istakao je Haris.

Pokazuje kakav je, kako sad reci * pa nema veze, ti si po brojnim nastupima tokom ovih 25 god sigurno puno puta terao kera*
A optuzivati nju sto to vise nije htela da trpi.
Eto hoce i ona da tera kera

Back