Meggle napušta Hrvatsku i izaziva kod Hrvata ljutnju i revolt jer odlazi i prenosi tvornicu u Srbiju.

A kako su prosli svi ljudi koje si nabrojao? Tri metra ispod zemlje a drzava unistena. Ovim si pokazao da nista ne znas o politici.
А како је прошао јеврејски народ јер је, напросто, веровао у Бога, у престарим временима
Дакле, твојом логиком... у животу се због пара треба одрећи и образа и части и Бога... ето, тако, чисто због Јудиних сребрњака.

Све у свему, теби је, дакле, Јуда узор (зато ти и волиш Библију, нашао си се у Јудином лику).

Ti se zalazes u svojim odgovorima za sve antisrpsko. Protiv predsednika svoje drzave, protiv patriotske muzike, protiv drugih patriotski nastrojenih ljudi... Ali ti je zato Boris Tadic dobar, i slicna bagra.
Српски је бранити Космет и чувати га у својим границама, а не давати самопроглашеном Косову заставу, грб и све остале елементе државности.
Патриотска музика је Марш на Дрину, а не "Баја Мали Книнџа - Србин са дна каце". :cepanje:
Патриотски настројени људи се не залажу за издају (попут тебе).

Борис Тадић није добар.
Добри су они које сам набројао да су бранили Косово и образ српског народа, а за које си ти рекао да су били политичке незналице (замислите, људи, Србин који каже да је Кнез Лазар погрешио, него је требао да преговара са Турцима (премда то исто у филму "Бој на Косову" каже и Вук Бранковић :per: )).
 
Normalno da je pametniji jer je on ucio na tudjim greskama pa sada igra pametno. Nije on glupan kao Bosko Obradovic da se zalece i preti nesto. Mi smo mala zemlja naspram najjacih sila. A plus nam trebaju njihove pare, itd.
Eto sam spominjes nabiguzicarenje.
Bulja je vas najbitniji organ.
Zbog tih para "sutra" ce migranti da vam je.bu decu i zene.
 
А како је прошао јеврејски народ јер је, напросто, веровао у Бога, у престарим временима
Дакле, твојом логиком... у животу се због пара треба одрећи и образа и части и Бога... ето, тако, чисто због Јудиних сребрњака.

Све у свему, теби је, дакле, Јуда узор (зато ти и волиш Библију, нашао си се у Јудином лику).


Српски је бранити Космет и чувати га у својим границама, а не давати самопроглашеном Косову заставу, грб и све остале елементе државности.
Патриотска музика је Марш на Дрину, а не "Баја Мали Книнџа - Србин са дна каце". :cepanje:
Патриотски настројени људи се не залажу за издају (попут тебе).

Борис Тадић није добар.
Добри су они које сам набројао да су бранили Косово и образ српског народа, а за које си ти рекао да су били политичке незналице (замислите, људи, Србин који каже да је Кнез Лазар погрешио, него је требао да преговара са Турцима (премда то исто у филму "Бој на Косову" каже и Вук Бранковић :per: )).
Kraj ce im biti tragican.
 
А како је прошао јеврејски народ јер је, напросто, веровао у Бога, у престарим временима
Дакле, твојом логиком... у животу се због пара треба одрећи и образа и части и Бога... ето, тако, чисто због Јудиних сребрњака.

Све у свему, теби је, дакле, Јуда узор (зато ти и волиш Библију, нашао си се у Јудином лику).


Српски је бранити Космет и чувати га у својим границама, а не давати самопроглашеном Косову заставу, грб и све остале елементе државности.
Патриотска музика је Марш на Дрину, а не "Баја Мали Книнџа - Србин са дна каце". :cepanje:
Патриотски настројени људи се не залажу за издају (попут тебе).

Борис Тадић није добар.
Добри су они које сам набројао да су бранили Косово и образ српског народа, а за које си ти рекао да су били политичке незналице (замислите, људи, Србин који каже да је Кнез Лазар погрешио, него је требао да преговара са Турцима (премда то исто у филму "Бој на Косову" каже и Вук Бранковић :per: )).
Ti koje si ti nabrojao su mrtvi a drzava propala posle njih. Vucic nije glup da sebi stavi glavu u torbu a da Srbiju gurne u provaliju. Ali to do tvog malog mozga ne moze da dopre.
Sto se tice jevreja, oni su fiktivno verovali u Boga ali nisu ziveli po njegovim zapovestima i zato su stradali. A Isusa su inace ubili fariseji kriminalci, a ne jevreji.
 
Kraj ce im biti tragican.
unnamed (1).jpg
 
Ti koje si ti nabrojao su mrtvi a drzava propala posle njih. Vucic nije glup da sebi stavi glavu u torbu a da Srbiju gurne u provaliju. Ali to do tvog malog mozga ne moze da dopre.
Sto se tice jevreja, oni su fiktivno verovali u Boga ali nisu ziveli po njegovim zapovestima i zato su stradali. A Isusa su inace ubili fariseji kriminalci, a ne jevreji.
Добро, ето... Кнез Лазар је за тебе издајник и пробисвет, Краљ Петар такође... јасно нам је, ваљда, свима да су албански бот.
 
Добро, ето... Кнез Лазар је за тебе издајник и пробисвет, Краљ Петар такође... јасно нам је, ваљда, свима да су албански бот.
Niko od njih nije izdajnik, ali jednostavno nisu bili dovoljno diplomatski potkovano i zato su propali, i drzava sa njima. Niko nece da nam cela drzava opet propadne, da budemo na crnoj listi svuda. Zato polako, idemo u dobrom smeru.
 
Niko od njih nije izdajnik, ali jednostavno nisu bili dovoljno diplomatski potkovano i zato su propali, i drzava sa njima. Niko nece da nam cela drzava opet propadne, da budemo na crnoj listi svuda. Zato polako, idemo u dobrom smeru.
Ти си рекао шта си рекао.
Пар пута си већ појаснио да је Кнез Лазар био издајник и касно је да се вадиш.

Али, бар ће те стићи његове речи.
unnamed (1).jpg
 
Ти си рекао шта си рекао.
Пар пута си већ појаснио да је Кнез Лазар био издајник и касно је да се вадиш.

Али, бар ће те стићи његове речи.
Pogledajte prilog 733565
Ti srbin a za Baju Malog Knindzu kazes da je seljacina i da nista ne valja.. E moj ti. Idi slusaj radio Teheran i slavi Ramusa Haradinaja sto je klao srpsku decu..
 
Povlacim ono sto sam napisao da zelim - da ustaska Slavonija i Baranja propadnu.
Zelim da cijeli Ustasikistan propadne.
Jednako tako balinluku i cetnicadi zelim propast.

Ponekad me obuzme zloba, pa onima koji mi nisu mrski, posaljem zelje i pozdrave.
Moze sve ali bez ovog dela za cetnike 😃
 
Ti srbin a za Baju Malog Knindzu kazes da je seljacina i da nista ne valja.. E moj ti. Idi slusaj radio Teheran i slavi Ramusa Haradinaja sto je klao srpsku decu..
Да, Кнез Лазар и Краљ Петар су, дакле, глупи људи који нису познавали "тајна друштва и дубоку дипломатију", али је, зато Баја Мали Книнџа, са песмама попут "Србин са дна каце" врхунски патриота (а помињући њега, смејеш се Техерану - а иранска музика је веома слична Книнџиној :cepanje: )

Ево, ово ти је, очито, драже од Марша на Дрину, па слушај.
 
Да, Кнез Лазар и Краљ Петар су, дакле, глупи људи који нису познавали "тајна друштва и дубоку дипломатију", али је, зато Баја Мали Книнџа, са песмама попут "Србин са дна каце" врхунски патриота (а помињући њега, смејеш се Техерану - а иранска музика је веома слична Книнџиној :cepanje: )

Ево, ово ти је, очито, драже од Марша на Дрину, па слушај.
Problem je sto je tebi Pink Floyd drazi od Baje.. To je ozbiljan problem. Problem je sto ti je drazi Tadic od Vucica.
 
Sta si ti uradio u zivotu da je imalo neki pozitivan patriotski uticaj? Nista. Smrdis po forumu i siris antisrpsku propagandu.
А твој позитиван патриотски утицај своди се на убеђивање народа да је признати Косово изванредна ствар, јер у супротном неће ММФ да даје паре. :cepanje:

Класичан Јуда Искариотски (Дацо Форумски)



Ево, да те научим мало шта је заиста патриотска музика:
А не "Србин са дна каце" и "Пепељара". :cepanje:
 
Питате се... како форумски тролови виде анти-српску пропаганду
Ево одговора.
Smrdis po forumu i siris antisrpsku propagandu.
Српски је бранити Космет и чувати га у својим границама, а не давати самопроглашеном Косову заставу, грб и све остале елементе државности.

Патриотска музика је Марш на Дрину, а не "Баја Мали Книнџа - Србин са дна каце". :cepanje:

Патриотски настројени људи се не залажу за издају (попут тебе).



Борис Тадић није добар.

Добри су они које сам набројао да су бранили Косово и образ српског народа, а за које си ти рекао да су били политичке незналице (замислите, људи, Србин који каже да је Кнез Лазар погрешио, него је требао да преговара са Турцима (премда то исто у филму "Бој на Косову" каже и Вук Бранковић :per: )).
 
Idi gledaj Tadica i slusaj Pink Floyd.. Nije ovo za tebe posto ne kapiras nista.
Рече човек који је изјавио да су Кнез Лазар и Краљ Петар I издајници и неуки политичари, неспособне дипломате, јер су се борили за Косово и Метохију. :cepanje:
 
Кога Дацо сматра човеком вредним пажње и поштовања?
miroljub-petrovic-ljubi-zastavu.jpg



Кога Дацо сматра издајницима, неспособним политичарима и слабим дипломатама?
* Кнеза Лазара;
* Краља Петра;
* Генерала Павковића;
 

Back
Top