Medvedev: Spremni smo za sukob sa NATO, ali će čovječanstvo podnijeti mnogo veće gubitke nego 1945.

Da li smatrate da je blizu Treći svjetski rat

• Ukupno glasova
    30
Samo toliko? Slabo je to?

Kako je tebi u NATO Kanadi? Teskoba duše, znam
Ti si decko opasno oboleo sa svojim projekcijama; ja sam bar 50x na ovom forumu rekao da je Srbija prva trebala da udje u OTAN.

Nema to nikakve veze sa mojom temom gde sve izdajnike drzave treba streljati; ali tebe svrbi poreklo novca i trag koji ne mozes sakriti pa si se uskomesao. :lol:

Ti si decko opasno oboleo sa svojim projekcijama; ja sam bar 50x na ovom forumu rekao da je Srbija prva trebala da udje u OTAN.

Nema to nikakve veze sa mojom temom gde sve izdajnike drzave treba streljati; ali tebe svrbi poreklo novca i trag koji ne mozes sakriti pa si se uskomesao. :lol:
Baš si ti neki ispravan čovek.
Svaki dan pričaš o streljanju.
Biće da loša savest projektuje na druge

Znas li ti da je Tinpu 2008 obecao Nemcima da vise nikad sa njima nece ratovati i krenu li ikad na Rusiju da ce im seme zatrti atomkama; koji jel nije bilo do ‘45.

Pitanje je samo ko ce biti prva budala i fasovati jednu nastavi li se ovaj rat.
putin je to izjavio jer su ga nemci uplašili.

Baš si ti neki ispravan čovek.
Svaki dan pričaš o streljanju.
Biće da loša savest projektuje na druge
Vidi, meni je dovoljno bilo jedno iskustvo gde su neki politicki degenerici zakuvali da izgine stotinu hiljada ljudi i milioni da budu raseljeni dok se oni bogate na ljudskoj nesreci.
Da li ih je trebalo preventivno i zakonski streljati; naravno.

Znas li ti da je Tinpu 2008 obecao Nemcima da vise nikad sa njima nece ratovati i krenu li ikad na Rusiju da ce im seme zatrti atomkama; koji jel nije bilo do ‘45.

Pitanje je samo ko ce biti prva budala i fasovati jednu nastavi li se ovaj rat.

tako je

sve smo blizi ispaljivanju nuklearke na NATO pakt drzave

Prakticno nikada nismo bili blizi

Kubanska kriza je bila setnja u parku za situaciju u kojoj se sada nalazimo

Vidi, meni je dovoljno bilo jedno iskustvo gde su neki politicki degenerici zakuvali da izgine stotinu hiljada ljudi i milioni da budu raseljeni dok se oni bogate na ljudskoj nesreci.
Da li ih je trebalo preventivno i zakonski streljati; naravno.
Aj ne smaraj više

tako je

sve smo blizi ispaljivanju nuklearke na NATO pakt drzave

Prakticno nikada nismo bili blizi

Kubanska kriza je bila setnja u parku za situaciju u kojoj se sada nalazimo
Ja se nadam da do toga nece doci, jer realno nema potrebe za tim.

Sto bi neko pobio milione neduznih kad mogu rokati jedni drugim politicku i poslovnu vrhusku.

U ratu ciljevi na svim stranama treba da budu vrhunski zvanicnici, isti oni koji zapocinju ratove, a ne raja.

kakav ti je komentar na odavanje pocasti Hitlerovom nacisti iz divizije SS Galizien poznatoj po svirepim ubistvima jevrejske i poljske nejaci ?
Moj stav o imbecilu na celu kabineta je odavno poznat; zasluzio je robiju vise puta do sada, a znamo i koji Klaus ga drzi na vlasti, Santa nije.

“Predsednik skupstine” je preuzeo krivicu i podneo ostavku.

Руско-украјински рат подсећа на један сукоб из недавне прошлости: просрпска Југославија против Хрватске.Сви знају какав је био исход. Тако ће бити и сада.
Мало по мало, просовјетске (руске) енклаве у источној Европи почињу да се распадају. Сада је на реду Придњестровље.

Руско-украјински рат подсећа на један сукоб из недавне прошлости: просрпска Југославија против Хрватске.Сви знају какав је био исход. Тако ће бити и сада.
Мало по мало, просовјетске (руске) енклаве у источној Европи почињу да се распадају. Сада је на реду Придњестровље.
Ne lupaj, znamo da mrziš Ruse što su vas Bugare oslobodili od Turaka.

Baš Pridnjestrovlje? Vidiš, ovo što gori nije ruski tenk: Merkava je u pitanju. A video si i kako se Gvozdena kupola slavno provela sa raketama iz kućne radinosti. Zamisli sada neke od novih članica u klinču s Rusima, npr Češka i Bugarska vs Rusija.

Ide ovo u arhivu, čisto da uporedimo.

Kako da vi Bugari dođete do Makedonije kad Rusija ne namerava da kolapsira? Zbog jačanja konkurencije hoće da ih prime u EU bez ikakvog fermanja Sofije, kako to podneti?

EBD49E19-2321-40C4-9DF4-F9C8798D6A3D.png

B9551ADD-6A78-4BFD-BA35-B9C40832746B.jpeg

možda je to što se desilo na severu Kosova otrežnjenje za one ovde koji misle da je lepo obučena i moderno opremljena vojska isto što i jaka vojska...

Vojska nije ni reagovala ...a da je nemamo imali bi od Srbije Gazu ..
Inače mnogi bi da nas uvuku u sukob i da budemo Gaza ... Primetiš li da je ista propaganda bila za Srbe na KiM i za Palestince

Samo oni idioti sa nacionalne strane koji misle da bi napad bio na KiM varaju se, cilj je Bgd

Inače Priština je u dometu iz Crnog Mora pa nek izvoli

Dok se dokaže da mi bismo ispalili Priština nestala ...tamo i onako nema ništa bitno, a bilo bi lepo da se ona biblioteka sravni sa zemljom

Back