Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

MEDOJEVIĆ za SRBIN INFO: Ovde i dalje vlada UDBA; Milo želi satanističku „crkvu“

Тихи

Zaslužan član
Poruka
115.422

MEDOJEVIĆ za SRBIN INFO: Ovde i dalje vlada UDBA; Milo želi satanističku „crkvu“
16:05 11.01.2020.
2
SMSFacebookVkontakteTwitterViberWhatsAppTelegram
Već tri decenije Milo Đukanović na pokradenim izborima vlada Crnom Gorom. Sada je, posle godina konzumiranja kokaina, ušao u fazu gde misli da Crna Gora počinje od njega. Zato mora da uništi našu prošlost od Nemanjića do Petrovića. Njegova Crna Gora neće imati pravoslavlje, već mu je namera da stvori partijsku "crkvu", u kojoj će vladati nekakvi satanistički rituali.

Ово ексклузивно за „Србин инфо“ и медијску кућу „Центар“, поручује Небојша Медојевић, један од лидера Демократског фронта и председик Покрета за промјене, наглашавајући да у Црној Гори влада иста политичка идеологија од 1945. године па до данас.

– Ми смо земља која до данас није осудила комунистичке злочине. А сетите се да су црногорски удбаши 1945. године од 200 свештеника у Црној Гори убили 183 са митрополитом Јоаникијем. Да би се боље разумела цела ситуација, треба имати у виду да УДБА и даље влада на простору бивше Југославије и да је она и даље једна балканска конфедерација организованог криминала – објашњава Медојевић.

Наш саговорник истиче да је Ђукановић од западних банкарских фашиста добио подршку да спроведе напад на СПЦ, као и да је Милов ментор, марксиста Радован Радоњић, јавно говорио да некаква нова црногорска црква и неће тражити томос од Васељенског патријарха. То ће бити партијска секта са сатанистичком суштином.

– Они свештеници који не буду прихватили да служе тој партијској цркви, режим ће протерати у Србију. Ако неће да иду, онда ће бити похапшени. Наравно, циљ режима је да заплени и користи имовину СПЦ, односно да је прекњижи на државу – упозорава лидер ДФ.

Медојевић истиче да је Демократски фронт преузео одговорност за организовање народне побуде против режима Мила Ђукановића. Замолио је представнике СПЦ да схвате да у Црној Гори нема правне државе и да су преговори са таквим људима немогући.

Наш саговорник је подсетио да је Ђукановић финансирао изборну кампању Хилари Клинтон, да је имао подршку сенатора Мекејна док је Црна Гора била пред вратима НАТО, али да му је сада црногорски диктатор изгубио употребну вредност.

– Имао је подршку управо тих банкарских фашиста из америчке дубоке државе. Ипак, последњих година смо сведоци да у Америци постоји још један центар моћи око председника Доналда Трампа. Зато су овогодишњи председнички избори у САД веома битни и важно је да Трамп избори још један мандат. Републиканске структуре у Америци су веома осетљиве на нападе на цркву и приватну имовину, а управо је Ђукановић ударио на те две ствари када је у питању СПЦ – истиче наш саговорник.

Медојевић је говорио и о Беби Поповићу и о томе како је преузео Ердоганове методе владавине, али о „сорошоидима“ из такозваног „Апела 88“, којима управља Беба Поповић, о кавачком клану (под контролом ДБ), шкаљарском клану, опасности да се нестабилност из Црне Горе прелије на цео регион…

Шта је још Медојевић у изузетно занимљивом интервјуу изјавио за наш канал, погледајте у видео прилогу.

Емисија је снимљена и монтирана у просторијама редакције „ИН4С”, (у Српској кући у Подгорици).

Редакције „Србин.инфо” и „Центар” се захваљује реколегама из „ИН4С” на њиховој несебичној и професионалној помоћи нашем новинару у реализацији овог интервјуа.

https://srbin.info/politika/medojev...a-udba-milo-zeli-satanisticku-crkvu/?lang=lat

Znaci borba u Crnoj Gori je borba protiv Hriscana i Satanista..... Satanisti zele da uniste pravoslavlje i nasu crkvu i Satanisti cine NATO pakt, Amerika i njima sluzi Milo Djukanovic

Тихи

Zaslužan član
Poruka
115.422
Црногорски „бранитељи“ од Цетиња направили Чавоглаве: Усташким пјесмама против молебана и литије
У овој провали бестијалне србомржње, посебно забрињава чињеница да људи, окупљени данас на Цетињу, инспирацију за властите свињарије проналазе у усташкој идеологији и фолклору. Наиме, распјевани "бранитељи Цетиња" са свих крајева "Монтенегра" отпјевушили су и сљедеће стихове: "Црнорогрци кршни момци, ми смо браћа сви, нећете у Цетиње док смо живи ми.", што је варијација пјесме озлоглашеног Томпсона
Од
ИН4С
-
22/01/2020 20:00
119
https://www.facebook.com/sharer.php...e-ustaskim-pjesmama-protiv-molebana-i-litije/
https://twitter.com/intent/tweet?te...m-pjesmama-protiv-molebana-i-litije/&via=ИН4С
https://plus.google.com/share?url=h...e-ustaskim-pjesmama-protiv-molebana-i-litije/
https://pinterest.com/pin/create/bu...e: Ustaškim pjesmama protiv molebana i litije
скуп на Цетињу
Још јуче су „Црногорски националисти“ разних нација и вјера, обједињени мржњом према Србима, најавили да ће заштитити Цетиње од молебана и молитвеног хода православних вјерника, те да „Срби неће шетати Цетињем“.
Порука – „На Цетиње нема шетње“, коју су јуче папагајски понављали како скаредни ликови са Фејсбука тако и, да срамота буде већа, високи државни службеници, односила се само на – молитвену шетњу. Не и на отужну, поражавајућу шетњу новоцрногораца, који су са свих страна дошли да одбране Цетиње од литије, уједно промовишући фашизам.

Тако је град под Ловћеном дочекао да се у њему запјева – „ми смо браћа испод капелице, ђе не рађа мајка издајице“, „ој четници и та ваша брада, бријаће је Ловћенска бригада“, „сад имамо нове издајице, што их народ назва посрбице“.
Mobilni telefon
У овој провали бестијалне србомржње посебно забрињава чињеница да људи, окупљени данас на Цетињу, инспирацију за властите поступке проналазе у усташкој идеологији и фолклору.
Наиме, распјевани „бранитељи Цетиња“ са свих крајева „Монтенегра“ отпјевушили су и сљедеће стихове: „Црнорогрци кршни момци, ми смо браћа сви, нећете у Цетиње док смо живи ми“.

Стихови сами по себи буде искрену „сућут“ према онима који су их спјевали и отпјевали, али и дубоку озлојеђеност и узнемиреност код сваког здравомислећег грађанина Црне Горе.
Јер, ријеч је о препјеву пјесме Томпсона, омиљеног музичара усташа у Хрватској, а по свему судећи и шире – у Монтенегру.
„Стоји Хрват до Хрвата, ми смо браћа сви
Нећете у Чавоглаве док смо живи ми“, поручио је Србима Томпсон.
А данас нешто слично и Томпсонова духовна дјеца, „дечки“ који себе називају Црногорцима, ђетиђима…
Наравно, клицало се и фашистичком сараднику, издајнику Крсту Зрновом Поповићу.

skura58

Stara legenda
Poruka
99.295
Odmah da si prestao da citiras Info Srbin....Zabranjeno Pravilnikom.
Блајби, пусти православце да реше свој проблем.
Па и Папа "гледа своја посла" и не меша се
па шта се ти гураш са коментарима ???

Тихи

Zaslužan član
Poruka
115.422
Kada Crnogorce nazivaju ustašama ovi rusoljubi samo minimizuju zločine NDH. I onda kažu pa samo logori fale i sve je isto. Dakle po njima logori su sitna stvar koja eto fali. :fdlan:

danas su je okupljena montenegrinska masa na Cetinju pevala Thompsonove pesme

Sta su ljudi koji pevaju thompsonove pesme ako nisu ustase?

Тихи

Zaslužan član
Poruka
115.422
Црногорски „бранитељи“ од Цетиња направили Чавоглаве: Усташким пјесмама против молебана и литије
У овој провали бестијалне србомржње, посебно забрињава чињеница да људи, окупљени данас на Цетињу, инспирацију за властите свињарије проналазе у усташкој идеологији и фолклору. Наиме, распјевани "бранитељи Цетиња" са свих крајева "Монтенегра" отпјевушили су и сљедеће стихове: "Црнорогрци кршни момци, ми смо браћа сви, нећете у Цетиње док смо живи ми.", што је варијација пјесме озлоглашеног Томпсона
Од
ИН4С
-
22/01/2020 20:00
125

скуп на Цетињу
Још јуче су „Црногорски националисти“ разних нација и вјера, обједињени мржњом према Србима, најавили да ће заштитити Цетиње од молебана и молитвеног хода православних вјерника, те да „Срби неће шетати Цетињем“.
Порука – „На Цетиње нема шетње“, коју су јуче папагајски понављали како скаредни ликови са Фејсбука тако и, да срамота буде већа, високи државни службеници, односила се само на – молитвену шетњу. Не и на отужну, поражавајућу шетњу новоцрногораца, који су са свих страна дошли да одбране Цетиње од литије, уједно промовишући фашизам.

Тако је град под Ловћеном дочекао да се у њему запјева – „ми смо браћа испод капелице, ђе не рађа мајка издајице“, „ој четници и та ваша брада, бријаће је Ловћенска бригада“, „сад имамо нове издајице, што их народ назва посрбице“.

У овој провали бестијалне србомржње посебно забрињава чињеница да људи, окупљени данас на Цетињу, инспирацију за властите поступке проналазе у усташкој идеологији и фолклору.
Наиме, распјевани „бранитељи Цетиња“ са свих крајева „Монтенегра“ отпјевушили су и сљедеће стихове: „Црнорогрци кршни момци, ми смо браћа сви, нећете у Цетиње док смо живи ми“.

Стихови сами по себи буде искрену „сућут“ према онима који су их спјевали и отпјевали, али и дубоку озлојеђеност и узнемиреност код сваког здравомислећег грађанина Црне Горе.
Јер, ријеч је о препјеву пјесме Томпсона, омиљеног музичара усташа у Хрватској, а по свему судећи и шире – у Монтенегру.
„Стоји Хрват до Хрвата, ми смо браћа сви
Нећете у Чавоглаве док смо живи ми“, поручио је Србима Томпсон.
А данас нешто слично и Томпсонова духовна дјеца, „дечки“ који себе називају Црногорцима, ђетиђима…
Наравно, клицало се и фашистичком сараднику, издајнику Крсту Зрновом Поповићу.

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.332
Kao sto sam vec napisao na jutjubu u komentarima : Dobar intervju , narocito ono vezano za funkcionisanje Milovog kartela i te citave narko hobotnice koja funkcionise na globalnom nivou , samo gospodin Medojevic nije pomenuo kljucnu stvar a to je da je na celu te hobotnice CIA i da je CIA glavni trgovac narkoticima u svetu i neko ko diriguje globalnim narko trzistem kao i da je CIA stvorile sve te kartele kao sto su meksicki ili kolumbijski karteli, pa i crnogorski na cijem je Milo celu.

Takodje iako Medojevica svakako treba podrzati u borbi protiv izdajnickog i kriminalnog Milovog rezima ipak ga treba uzeti sa dozom rezerve jer ipak taj Medojevic je ranije bio poznat kao prilicno pro-zapadno orijentisan, bio je predsednik onog Pokreta za Promene koji je prvo bio NVO (finansiran ko zna odakle) koji je bio poprilicno neoliberalno, pro-zapadno i anti-srpski orijentisan , ulazio je i u koaliciju sa Siptarima na jednim izborima, itd , otvoreno se zalagao za nezavisnost Crne Gore odnosno za separaciju Crne Gore od Srbije , takodje odigrao je bitnu ulogu i podrzao donosenje novog ustava u Crnoj Gori 2007. kada je Srbima ukinut status konstitutivnog naroda u Crnoj Gori i kada je srpskom jeziku ukinut status sluzbenog jezika u Crnoj Gori u korist novog nepostojeceg tzv. "crnogorskog" jezika sto je zapravo bio pocetak hajke nad Srbima u CG, mislim ako je promenio politiku i stavove Ok, treba to pozdraviti i podrzati ga ali svakako zbog njegove politicke proslosti treba ga uzeti sa dozom rezerve.

The Rise of Jagg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.411
Kao sto sam vec napisao na jutjubu u komentarima : Dobar intervju , narocito ono vezano za funkcionisanje Milovog kartela i te citave narko hobotnice koja funkcionise na globalnom nivou , samo gospodin Medojevic nije pomenuo kljucnu stvar a to je da je na celu te hobotnice CIA i da je CIA glavni trgovac narkoticima u svetu i neko ko diriguje globalnim narko trzistem kao i da je CIA stvorile sve te kartele kao sto su meksicki ili kolumbijski karteli, pa i crnogorski na cijem je Milo celu.

Takodje iako Medojevica svakako treba podrzati u borbi protiv izdajnickog i kriminalnog Milovog rezima ipak ga treba uzeti sa dozom rezerve jer ipak taj Medojevic je ranije bio poznat kao prilicno pro-zapadno orijentisan, bio je predsednik onog Pokreta za Promene koji je prvo bio NVO (finansiran ko zna odakle) koji je bio poprilicno neoliberalno, pro-zapadno i anti-srpski orijentisan , ulazio je i u koaliciju sa Siptarima na jednim izborima, itd , otvoreno se zalagao za nezavisnost Crne Gore odnosno za separaciju Crne Gore od Srbije , takodje odigrao je bitnu ulogu i podrzao donosenje novog ustava u Crnoj Gori 2007. kada je Srbima ukinut status konstitutivnog naroda u Crnoj Gori i kada je srpskom jeziku ukinut status sluzbenog jezika u Crnoj Gori u korist novog nepostojeceg tzv. "crnogorskog" jezika sto je zapravo bio pocetak hajke nad Srbima u CG, mislim ako je promenio politiku i stavove Ok, treba to pozdraviti i podrzati ga ali svakako zbog njegove politicke proslosti treba ga uzeti sa dozom rezerve.
Ti kao ateista si dokaz da ovo veze nema sa religijom, nego je sovjetski hibridni rat protiv ljudske vrste.

Naša jedina nada je dvojac Milo-Hrist

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.