Međusobna zavisnost i jasne uloge su, ustvari ljubav

KUKUUUU zar takav utisak ostavljam?!
Ja muškarcima ZAVIDIM, ja imam "muški mozak", šta ćeš, nisam "dovršena" :lol:
(U smislu da je svaki fetus prvo Ž, nisu mi se možda spustili testisi, pa ostadoše jajnici, ali zato mozak radi apsolutno muški način. Dobro, minus hormoni, minus ogorčenost, nekih 70, 80% razmišljam "muški".
Nikad u životu nisam bila ljubomorna na neko žensko, moja ljubomora je isključivo prema muškarcima pa si zato možda stekla utisak da ih MRZIM, tanka je linija između ta dva osecanja
Pa i ja imam poprilicno muski mozak,od toga da volim da pipnem dobro, zensko dupe do pikanja PES-a nekada i po 5 sati neprestano. Kladionica mi je bila druga kuca, fudbal obozavam. Zato i volim muskarce, nisam ljubomorna, niti im zavidim, jer koliko volim sve to, toliko volim dobre cipele, shoping i zenski orgazam 😂 mada me mama i muz zovu kamiondzijo 😭😭😭
 
  • Haha
Reactions: DUH
4 soma dnevno de ti zivis radi se za crvenu
Ja u Kragujevcu :lol:
Nemam redovne prihode, ceo zivot mi je takav (valjda sam JA takva), uletim u nešto, napravim pare za neko vreme, u suštini dok sam bila mlađa bila sam samo u 2 situacije: ili imam ili nemam.
(U smislu kad imam, to se izivljavalo, kad nemam jedem jaja i brašno 20 dana)
Sad sam naučila lekciju, pa čuvam pare. I kad imam ponasam se i oblacim ko socijalni slučaj :lol:
Boli me bre qratz, šta treba, da izigravam neki lažni patriotizam, gledam sebe (A kad sam imala 19,20 godina živela sam u podrumu kuće sa cesmom napolju i ako vjerujete poljskim WC-om, ko je meni pomogao? Država? Rođaci? Drugovi? Komsije?
Jela sam bre 4 puta sedmicno i ne dugujem nikome nista
 
500 din po satu ti malo za nas standard? Svasta.. ja sam hotelijer po struci, recepcija se placa 300-500e mesecno, kao konobar kad sam radila, prodjem sa par hiljada baksisa, ne svaki dan, ali vikend sigurno, u dobrom klubu i do 10 000 za noc, ali mrcvarenje od posla. Koji to posao biro nudi za 500 din po satu???
Pa tako i ja živim, snađeš se, malo odavde, malo odande.
Kako koji posao, pa o čemu smo pričali, pa da čistim. :lol:
 

Back
Top