Medijska slika Panceva

Nisu svi ugaseni, iako su dobili Resenje o prestanku emitovanja :rtfm: Radio Safir je promenio frekvenciju i sada radi na 89,3. Kako se prica, do kraja juna ce raditi, ili dok ih ne zapecate. :mrgreen: Radio Gold 013 siba i dalje na istom mestu, iako ni on nema dozvolu. Za "Street" nemam informacije... TV Ritam takodje radi.

Nova radio stanica koja ima predajnik u nasem gradu je Radio AS iz Novog Sada, radi na 89,9 MHz (imaju dozvolu)

Eto tako... :wink:


@Tina1981
Za koju radio stanicu nisi cula? :bye:
 
Ne razumem kako mogu da rade ako su dobili resenje o prestanku emitovanja programa i oduzimanju frekfencije?

Zar ne podleze to nekoj krivicnoj odgovornosti? Ima li u ovoj zemlji zakona ili i dalje kao u Slobino vreme radi ko sta i kako hoce... :otkacio:
 
Kod nas u zemlji uglavnom nista ne funkcionise kako treba...
Mnogi emiteri su morali davno da prestanu sa radom, ali ...srpski receno ***! Radio Safir je ugasio predajnik 1. jula, takodje i njihov "Gold 013". Za "street" ne znam, vise ne znam ni na kojoj FM rade :???: TV Ritam ce raditi jos par dana :cool:

Naravno da je protiv zakonito emitovati program bez dozvole, resenja su podeljena jos u martu, ali eto...mada mislim da je dosao zadnji cas, sledeci su pecati :rtfm:
 

Back
Top