mediji o kosovu

sidji rasho sidji sa planine8)
18022008003cm3zv2.jpg

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Nemoj da misliš da je to tako nemoguće.
Moja tetka živi u Italiji, i desi se da joj Italijani u napadu iskrenosti prebace o nekim varvarskim Slavima koji su pobili i proterali hiljade i hiljade Italijana i oteli njihove nacionalne teritorije. A ona ni kriva ni dužna nema nikakve veze ni sa Istrom ni sa Dalmacijom. Ali oni to nikako ne zaboravljaju

Istorija je dinamična i stalno se menja. Nadam se, da će Italijani uspeti da ponovo povrate svoje istorijske oblasti još od Mletačke republike, koje su na tako nepravedan način izgubili i da će Hrvati i Slovenci biti kažnjeni, za genocid koji su izvršili nad nedužnim italijanskim življem.

e pa onda se ja nadam da će turci vratit svoje teritorije :rolleyes:

daj BRE čovječe dosadan si.
čestitka nije bila upućena tebi ili si i ti gradjanin republike Kosovo:?:
 
e pa onda se ja nadam da će turci vratit svoje teritorije :rolleyes:
:

Hoće, ako budu moćni kao nekada Osmansko carstvo. Sila Boga ne moli.

Kao što je USA i NATO pakt oteo od Srbije Kosovo, a oni su danas najmoćniji.
Ti samo pokazuješ svoju prizemnost, podanički mentalitet i nedostatak ljudskog dostojanstva radujući se tome. Mada tako vas vaspitavaju, da znate da se iživljavate samo na slabim i golorukim narodom pa me ne čudi.
 
Ademe htio sam ti poslat pm, ali....transparentnost prije svega ;)

Bez obzira što ja ili bilo tko drugi mislio treba vam čestitati.
Imali ste svoj cilj i ostvarili ste ga usprkos svim nedaćama, a to nije mala stvar.


Želim tebi i svim stanovnicima Kosova čestitati na neovisnosti koju ste toliko priželjkivali.

Puno je krvi proliveno za vašu slobodu i zato pamet u glavu!

Nadam se da ćete se razviti u demokratsku državu sa svim (plusevima i minusima) što ta demokracija nosi.

Poštujte manjine više nego što su vas poštovali, pokažite da ste zaslužili svoju državu.

Tebe osobno jako poštujem jer si pokazao da imaš živce jače od čelika, a niti intelekta ti ne manjka.

Ako takvi ljudi poput tebe budu vodili Kosovo dakle pametni i staloženi onda ste na dobrom putu.

Puno sreće

pozz klikk

bez obzira sto vlada "onakvo" misljenje o nama, ako ja ne bih verovao u sve ovo sto si pozeleo, mislim da ne bi bilo mesta radovanju. kao sto ti rece dosta smo [svi sa ovih prostora] prolili krvi da bi tek tako odbacili ovu sansu. a nadam se da ce srbi sa kosova, ako im "centrala" dozvoli, uvideti da mislimo to sto govorimo, mislim na zvanicne izjave. do tada jedino zelim da nam se pruzi sansa,i mozda pomogne, da budemo jedna mlada drzava, koja nece ponoviti, kao sto ti rece, greske koje su "drugi" cinili. hvala
inace bilo je i cestitki na pp.
 
bez obzira sto vlada "onakvo" misljenje o nama, ako ja ne bih verovao u sve ovo sto si pozeleo, mislim da ne bi bilo mesta radovanju. kao sto ti rece dosta smo [svi sa ovih prostora] prolili krvi da bi tek tako odbacili ovu sansu. a nadam se da ce srbi sa kosova, ako im "centrala" dozvoli, uvideti da mislimo to sto govorimo, mislim na zvanicne izjave. do tada jedino zelim da nam se pruzi sansa,i mozda pomogne, da budemo jedna mlada drzava, koja nece ponoviti, kao sto ti rece, greske koje su "drugi" cinili. hvala
inace bilo je i cestitki na pp.

Mogu se kladiti da jeste bilo cestitki na PP.
Mogu se kladiti da znam i od koga.
Ne mogu cestitati oteto, dok MOJ narod tuguje, i dok se odvaja od svoje kolevke i korena, toliko podla nisam, i to ti javno kazem, ne ocekuj to od mene...
 
interesanat dogadjaj sa TV-a, RTS u pitanju, pitaju mladica, u bujanovac valjda, sta misli o nezavisnosti, a on "mrtav ladan"
-pa ja... meni je svejedno, ja zivim u srbiji- i bas mi ga bi zao, covek ne sme da kaze da je srecan zbog toga.
NOVA-TV, pitaju pekara i zlatara kako se oni osecaju, a pekar
-ovo je najsrecniji trenutak bla bla bla...
covek je ceo dan delio sve sto je ima u radnji bezplatno, a bio je iz tetova
kada je bio upitan zlatar, zasto se nije poveo njegovim primerom, samo se nasmejao
 
Mogu se kladiti da jeste bilo cestitki na PP.
Mogu se kladiti da znam i od koga.
Ne mogu cestitati oteto, dok MOJ narod tuguje, i dok se odvaja od svoje kolevke i korena, toliko podla nisam, i to ti javno kazem, ne ocekuj to od mene...

sto se mene tice sve je u redu, i potpuno shvatam ako se i dalje budete borili za kosovo, ali samo neka bude fer borba, makar onoliko fer koliko se mi pokazemo prema srbi na kosovu.
ps. ja bih ti ipak cestitao, iako bih napomenuo da cu ipak pokusati da ga vratim
 
bez obzira sto vlada "onakvo" misljenje o nama, ako ja ne bih verovao u sve ovo sto si pozeleo, mislim da ne bi bilo mesta radovanju. kao sto ti rece dosta smo [svi sa ovih prostora] prolili krvi da bi tek tako odbacili ovu sansu. a nadam se da ce srbi sa kosova, ako im "centrala" dozvoli, uvideti da mislimo to sto govorimo, mislim na zvanicne izjave. do tada jedino zelim da nam se pruzi sansa,i mozda pomogne, da budemo jedna mlada drzava, koja nece ponoviti, kao sto ti rece, greske koje su "drugi" cinili. hvala
inace bilo je i cestitki na pp.


ja molim moderatore da obrisu iz avatara ovom coveku zastavu Kosova,jer on na srpskom sajtu direktno ugrozava integritet Republike Srbije.sad treba cekati makar i 100godina pa da im vratimo milo za drago

KOSOVO JE SRBIJA
 
ja molim moderatore da obrisu iz avatara ovom coveku zastavu Kosova,jer on na srpskom sajtu direktno ugrozava integritet Republike Srbije.sad treba cekati makar i 100godina pa da im vratimo milo za drago

KOSOVO JE SRBIJA

ne moras da molis moderatora, ja cu je inace maci sam, ali zeleo sam da vam pokazem kako izgleda. ako ti toliko smeta, reci "molim te makni" i bice ucinjeno.
 
Mogu se kladiti da jeste bilo cestitki na PP.
Mogu se kladiti da znam i od koga.
Ne mogu cestitati oteto, dok MOJ narod tuguje, i dok se odvaja od svoje kolevke i korena, toliko podla nisam, i to ti javno kazem, ne ocekuj to od mene...


Nisi jedina Biljo...nisi jedina, al- sta mozemo protiv dvostrukih arsina.:-(...ako nam se ne doapada da brisemo odavde...nazalost, stvarnost je takva...isto kao i oni muceni Srbi sa Kosova.:confused:
 
eh da nisi naglo skliznula sada bi se i ti radovala sa nama:lol::lol::lol::lol::lol:

,..........ademe brate ,pa zastava vam kao uveli javorov list ,pa niste se valjda za tu zastavu borili ........:lol::lol::lol:........nego mozda cete morati da promenite i naziv naroda .........npr. javorci i da bidnete javorovog drveta borci ...........a himna opet neka betmenova sinfonija :lol::lol::lol:......ili ona narodna bratska kad je boro ramiza .....
 
Nisi jedina Biljo...nisi jedina, al- sta mozemo protiv dvostrukih arsina.:-(...ako nam se ne doapada da brisemo odavde...nazalost, stvarnost je takva...isto kao i oni muceni Srbi sa Kosova.:confused:

NECU, neka me protereaju, ili"neka oslepe od sjaja moga lica":cool:
Koliko moderatora, svi "demokrate"- ubilo se:rolleyes:
Nije u redu da se gura prst u oci onima koji tuguju za Kosovom, a evo i nove zastave Kosova:rolleyes:
Pa, neka me banuju, ko im brani, ali, dok sam tu, pljujem javno na zastavu samoproglasene "Republjike Kosovo":twisted:
 
, pljujem javno na zastavu samoproglasene "Republjike Kosovo":twisted:

licno ne verujem da bi ti bilo koji albanac nazao ucinio nesto ako bi to bas javno uradila. i jos jedna sitnica, ovo je nova zastava drzave kosovo, ili republike kosovo, vremenom cemo je osecati kao svoju drzavnu zastavu, za sada je jos rano, a ona druga, ona je nacionalna zastava, tako da ispada da imamo dve zastave, jednu koja predstavlja drzavu i druga koja predstavlja albanski narod.
ps. o tome koliko je kulturno javno pljuvati neciju zastavu necu trositi reci, jer kazu o ukusima ne vredi raspravljati
 
,..........ademe brate ,pa zastava vam kao uveli javorov list ,pa niste se valjda za tu zastavu borili ........:lol::lol::lol:........nego mozda cete morati da promenite i naziv naroda .........npr. javorci i da bidnete javorovog drveta borci ...........a himna opet neka betmenova sinfonija :lol::lol::lol:......ili ona narodna bratska kad je boro ramiza .....

da je kosovo italija vi bi ste govorili da nam je zastava kao neka vojnicka cizma, ili... mapa kosova je takva kakva je.... za sada:lol::lol::lol::lol:
 
licno ne verujem da bi ti bilo koji albanac nazao ucinio nesto ako bi to bas javno uradila. i jos jedna sitnica, ovo je nova zastava drzave kosovo, ili republike kosovo, vremenom cemo je osecati kao svoju drzavnu zastavu, za sada je jos rano, a ona druga, ona je nacionalna zastava, tako da ispada da imamo dve zastave, jednu koja predstavlja drzavu i druga koja predstavlja albanski narod.
ps. o tome koliko je kulturno javno pljuvati neciju zastavu necu trositi reci, jer kazu o ukusima ne vredi raspravljati

.......nego neshto vam je ova zastava ukrivo ............:lol::lol:
 
da je kosovo italija vi bi ste govorili da nam je zastava kao neka vojnicka cizma, ili... mapa kosova je takva kakva je.... za sada:lol::lol::lol::lol:

......ne nego skrojili vam zastavu ,himnu,ustav a vi proglasili nezavisno kosovo .............ima ovde mnogo nelogichnih stvari ...........kad shvatite tepacete se sa strancima a mi cemo i dalje jesti semenke i navijati .........za borbenost oba tima .....:lol::lol:
 
.......nego neshto vam je ova zastava ukrivo ............:lol::lol:

zastava je normalnih dimenzija, ali pravila velicine avatara su takva da sam je malo modifikovao. evo vam original pa vidite

p50zuf92729902og7.png


a sada mediji...
Naloženo povlačenje ambasadora
18. februar 2008. | 21:59 -> 23:11 | Izvor: Beta, Tanjug
Beograd -- Vuk Jeremić naložio hitno povlačenje ambasadora iz zemalja koje su priznale jednostrano proglašenje nezavisnosti Kosova

Kako je saopštilo večeras ministarstvo spoljnih poslova Srbije, u skladu sa Akcionim planom Ministarstva spoljnih poslova usvojenim na sednici Vlade Republike Srbije, ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić naložio je hitno povlačenje ambasadora iz zemalja koje su priznale jednostrano proglašenje nezavisnosti Kosova.

Kako je saopšteno, instrukcija o povlačenju je poslata ambasadoru u SAD Ivanu Vujačiću, ambasadoru u Francuskoj Predragu Simiću i ambasadoru u Turskoj Vladimiru Ćurguzu.
 
......ne nego skrojili vam zastavu ,himnu,ustav a vi proglasili nezavisno kosovo .............ima ovde mnogo nelogichnih stvari ...........kad shvatite tepacete se sa strancima a mi cemo i dalje jesti semenke i navijati .........za borbenost oba tima .....:lol::lol:

ta dva zadovoljstva ti se nece ispuniti, biraj ili da jedes semenke ili da gledas "tepanje", pa nismo mi svemoguci breeee
 

Back
Top