Mediji: Kosovska policija "lovi" Srbe i puca na njih

Pa i ako si proteran postoje delovi Kosova i Metohije gde Srbi mogu da zive koliko toliko normalno sto nisi otisao tu da zivis?

Zamisli da su 250.000 takvih kao ti ostali u Mitrovici Leposavicu Zvecanu Zubinom Potoku mesto sto ste svi otisli skoro u Beograd?

Pa Srba na Kosmetu bi danas bilo preko 30%

Siptari nestaju i masovno se iseljavaju.
Sreca pa smo bili normalni i otisli, da ne bi morali opet da bezimo, kao sto je mnogo njih otislo zadnjih 10 godina. Nazalost, nesreca je sto smo dosli u centralnu Srbiju umesto da smo otisli van zemlje, ali jos uvek nije kasno Bogu hvala.

23.45 Kolasin Prevoz Beograd-Kosovska Mitrovica, Srecan put zelim.
 
Sreca pa smo bili normalni i otisli, da ne bi morali opet da bezimo, kao sto je mnogo njih otislo zadnjih 10 godina. Nazalost, nesreca je sto smo dosli u centralnu Srbiju umesto da smo otisli van zemlje, ali jos uvek nije kasno Bogu hvala.

23.45 Kolasin Prevoz Beograd-Kosovska Mitrovica, Srecan put zelim.

Sreca da su manjina Srba kukavice kao ti inace od nas ne bi ostalo zemlje ni 10 ari. Bezi ti samo bezi ja cu da ostanem i branim kako su mi dedovi i pradedovi branili i ratovali.

Mi smo nasu zemlju krvlju platili i ja je nemam nameru predati ni siptarima ni NATO paktu na tacni.
 
Sreca da su manjina Srba kukavice kao ti inace od nas ne bi ostalo zemlje ni 10 ari. Bezi ti samo bezi ja cu da ostanem i branim kako su mi dedovi i pradedovi branili i ratovali.

Mi smo nasu zemlju krvlju platili i ja je nemam nameru predati ni siptarima ni NATO paktu na tacni.
Ja sam svoj patriotizam oduzio jer sam bio dole kad je bilo najteze, cela moja porodica branila zemlju tamo gde je trebalo. Dosta je bilo mog patriotizma, red je na ove patriote crnocrvene.
 
Ja sam svoj patriotizam oduzio jer sam bio dole kad je bilo najteze, cela moja porodica branila zemlju tamo gde je trebalo. Dosta je bilo mog patriotizma, red je na ove patriote crnocrvene.

Nema predaje bajo. Dogodine u Prizrenu - sa tobom ili bez tebe.

Lako je biti jajara i kukavica. To svako moze.

Tesko je biti junak.



photo_2022-12-10_21-27-19.jpg
 
Sreca pa smo bili normalni i otisli, da ne bi morali opet da bezimo, kao sto je mnogo njih otislo zadnjih 10 godina. Nazalost, nesreca je sto smo dosli u centralnu Srbiju umesto da smo otisli van zemlje, ali jos uvek nije kasno Bogu hvala.

23.45 Kolasin Prevoz Beograd-Kosovska Mitrovica, Srecan put zelim.
On ti je dole već blizu granice

Provodi dane lažući (po instrukcijama Sotone)
 
KURTI PRETI SRBIJI

Premijer privremenih kosovskih institucija KiM Aljbin Kurti izjavio je večeras da Priština ne želi sukob sa Srbijom, ali da će "na agresiju odgovoriti svom snagom" koju ima.

Aljbin Kurtifoto: EPA/Valdrin Xhemaj

- Srbija već nekoliko dana preti Кosovu agresijom. Predsednik i premijer Srbije pozivaju na povratak hiljadu vojnika kaže pozivajući se na Rezoluciju 1244 UN. Žele dvostruki koraka unazad. Prvi je povratak u vreme (Slobodana) Miloševića i rata. Drugi je da se pitanje Кosova vrati u UN i što dalje od EU. Кao odgovor na predlog EU koji podržavaju Francuska, Nemačka i SAD, žele povratak u UN gde se nalazi veto Rusije i Кine - naveo je Kurti na Fejsbuku.
 

Back
Top