Mediji: Kosovska policija "lovi" Srbe i puca na njih

‼️Тзв. косовска полиција саопштила је да су полицијске јединице у околини Газивода, у самоодбрани, биле принуђене да узврате ватреним оружјем против криминалних лица/група, које су одбијене и отишле су у непознатом правцу.

🌐 t.me/buntcg

Poceo rat sa Siptarima
 
Pa mora da lozi svoje nepismene glasace. Naravno da od toga nema nista, maltretira onaj narod dole mesecima a zna da ce da potpise sporazum za koji mesec. Pusti narod da zivi, pa bolje da zive i tako, nego da popucaju psihicki. Koliko je naroda danas uspeo da sakupi u Mitrovici? Ni 1500, a toliko zaposlenih po JP, nece narod vise da ide i gine.

Ne trabunjaj ti ljudi dole se bore za svoj bioloski opstanak.

Sram te bilo.
 
Pa mora da lozi svoje nepismene glasace. Naravno da od toga nema nista, maltretira onaj narod dole mesecima a zna da ce da potpise sporazum za koji mesec. Pusti narod da zivi, pa bolje da zive i tako, nego da popucaju psihicki. Koliko je naroda danas uspeo da sakupi u Mitrovici? Ni 1500, a toliko zaposlenih po JP, nece narod vise da ide i gine.
Da je Milošević znao da je ovo moguće, stalno bi radio.

U privatnim kuloarima potpišeš pozivni broj za Kosmet, a kod kuće dižeš dževu o lažnom ratu
 
Treba vratiti policajce u kosovske institucije, da bi imali kakav takav red na Severu, uz garancije od KFORa da ROSU nece ulaziti na sever makar naredna 3 meseca.

Treba poslati srpske specijalce inkognito da porokaju ove siptarske teroriste.

Kao Jasarija sto smo roknuli 1998.

Udjes izadjes i gotovo.

Ti si kukavica teska. Da se ti i takvi sta pitate u zivotu Siptari bi vec silovali po Beogradu.
 
Drzava ovde nece da te zove, jer necemo opet da ratujemo sa pola sveta, ali svaki patriota treba sam da ode, dole na Kosovu sve dobrovoljno primaju. Dobices i smestaj i sve ostalo.

Ti si teska kukavica. Slabic. I takve kao ti prve treba mobilisati. Da vojska napravi od tebe coveka i popravi nesto sto je tvoja porodica propustila da uradi.

 
Ti si teska kukavica. Slabic. I takve kao ti prve treba mobilisati. Da vojska napravi od tebe coveka i popravi nesto sto je tvoja porodica propustila da uradi.

Ja sam svoj patriotizam pokazao 1999. kao dete ostavsi na Kosovu sva 3 meseca pre nego sto smo proterani. A ti heroju iza tastature i u centru nekog Beograda ili Nisa, u 23.45 je bus za Kosovsku Mitrovicu, pravac tamo.

Meni je posle svega sto smo mi kao porodica doziveli na Kosovu muka da slusam vec 10 godina patriotizam laznih patriota radikala, koji su dok se ratovalo sedeli u zgradi Vlade Srbije u sred Beograda, i njihovih potrcaka. MENI NE MOZE! DOSTA VAS JE BILO! Nisu tvoja deca odrastala tako sto su se u 7 uvece zatvarala u kucu jer je naselje nebezbedno, nego ja i moj brat i sestra.
 
Ja sam svoj patriotizam pokazao 1999. kao dete ostavsi na Kosovu sva 3 meseca pre nego sto smo proterani. A ti heroju iza tastature i u centru nekog Beograda ili Nisa, u 23.45 je bus za Kosovsku Mitrovicu, pravac tamo.

Meni je posle svega sto smo mi kao porodica doziveli na Kosovu muka da slusam vec 10 godina patriotizam laznih patriota radikala, koji su dok se ratovalo sedeli u zgradi Vlade Srbije u sred Beograda, i njihovih potrcaka. MENI NE MOZE! DOSTA VAS JE BILO! Nisu tvoja deca odrastala tako sto su se u 7 uvece zatvarala u kucu jer je naselje nebezbedno, nego ja i moj brat i sestra.

Pa znaci da si sisa napustio si sopstveno ognjiste mesto da ga branis.

Ne znam u kojoj si enklavi ziveo al vidi hrabri Srbi jos dole zive tako ako nista drugo mogao si se naseliti u Mitrovici, Zvecanu, Zubinom Potoku, Leposavicu, Lesku.
 
Pa znaci da si sisa napustio si sopstveno ognjiste mesto da ga branis.

Ne znam u kojoj si enklavi ziveo al vidi hrabri Srbi jos dole zive tako ako nista drugo mogao si se naseliti u Mitrovici, Zvecanu, Zubinom Potoku, Leposavicu, Lesku.
Nisam napustio, nego sam proteran. Napustiti znaci otici dobrovoljno ili pod prisilom, a ovo je bilo teranje nakon sto se nasa vojska povukla skandaloznom predajom crnocrvene koalicije. Ja bih se vratio, ali ako hoces i ti da odes dole kao veliki patriota.
 
Nisam napustio, nego sam proteran. Napustiti znaci otici dobrovoljno ili pod prisilom, a ovo je bilo teranje nakon sto se nasa vojska povukla skandaloznom predajom crnocrvene koalicije. Ja bih se vratio, ali ako hoces i ti da odes dole kao veliki patriota.

Pa i ako si proteran postoje delovi Kosova i Metohije gde Srbi mogu da zive koliko toliko normalno sto nisi otisao tu da zivis?

Zamisli da su 250.000 takvih kao ti ostali u Mitrovici Leposavicu Zvecanu Zubinom Potoku mesto sto ste svi otisli skoro u Beograd?

Pa Srba na Kosmetu bi danas bilo preko 30%

Siptari nestaju i masovno se iseljavaju.
 

Back
Top