Alter_Ego_
Stara legenda
- Poruka
- 97.836
Луле смара и кад је банована.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Jedna jedina.Koja će odgovoriti?
Prva, druga.. n-ta?
Jel ima neka glavna, zvanična.. evo njoj daj prednost..
Nego.. zanima me nešto drugo.. Šta znači "volim ove što morališu zato što ne mogu da se sexaju dovoljno"?
Ne šta znači uopšte, skontah davno da kolektivni mj-čki forumski mozak svaku mrvu morala prevodi kao nedostatak *ebanja.. ili prilike da se mulja, vara, laže itd.. ispravni i prirodni su samo okolo*ebači, ok, to sam ovde apsolvirala..
Zanima me konkretno za ovu temu..
Onaj ko se ne izrazi u superlativu o unakrsnom međusobnom kecanju medicinskog osoblja na poslu sigurno se ne seksa dovoljno u svome životu?
Ili ko ne podrži taj vid ponašanja znači da pati od nej*ebice?
Ili morališe samo zato što se ne j*ebe a inače bi rado guzio sestrice?
Znam da su pitanja glupa, ali evo, obećavam da neću replicirati, ispunjavam danas kvotu pisanja i za mart i za april, neću se svađati, ni protivurečiti.. a može odgovoriti bilo ko, ionako svi (većina) isto mislite..
Posebno ako se sprema za 21.3.Болнице и домови здравља су мало тмурна места. Сви кашљу, кијају, хвале Вучића, вуку се
и у свој тој тмурности, заиста волим да видим лепу и атрактивну лекарку или мед. сестру. Одмах ми улепшају тмуран дан. Као да ми сунце сине кад их видим лепе, згодне и паметне.
![]()
u opisu posla, pojedine imaju i te obaveze
Ja negde pročitala da su prof srpskog jezika najpromiskuitetnije, sada sam se baš zabrinula.To su neke forumaške priče:
ako pišeš puno o sexu znači da se dovoljno ne *ebes.
ako morališeš o sexu znači da se dovoljno ne *ebes.
ako pišeš bilo šta na LjiSu znači da se dovoljno ne *ebes.
i naravno, "ko se ne izrazi u superlativu o unakrsnom međusobnom kecanju medicinskog osoblja na poslu" ni on se dovoljno ne *ebe.
to je naprosto standard.![]()

Ne sjecam se kada sam zadnji put to procitao od tebe i slazem se.Seljanima iz pizzdica je i kasirka u drogeriji Lilly nemoralna jer se šminka i lepo se obuće
Predlažem Lock
Da je normalno, nije. Da je logično, jeste.Nema to veze sa našim zdravstvo. Prosto provode više vremena na poslu nego sa porodicom. I onda je normalno da tu bude i švaleracije.
Što nije normalno?Da je normalno, nije. Da je logično, jeste.
Ne, tamo se samo zagrevaju i pripremajuЗакључак,
ко 'оће да 'ебе, правац Медицински факултет.
To, da vaćari, ko koga stigne, jel?Što nije normalno?![]()
Ne, tamo se samo zagrevaju i pripremajuЗакључак,
ко 'оће да 'ебе, правац Медицински факултет.
To, da vaćari, ko koga stigne, jel?Što nije normalno?![]()
Ne baš tako. Nego da se ljudi švaleraju sa onim koji provode više vremena nego sa porodicom.To, da vaćari, ko koga stigne, jel?![]()
Dobro, to znamo. Ali, da li je to normalno? Pa,nije.Ne baš tako. Nego da se ljudi švaleraju sa onim koji provode više vremena nego sa porodicom.
ortopedija - kao stvorena za gangbang i tako te radnjeU noćnoj smeni, odnos dr:sestre je u proseku 1:4, tako da mu to dođe to.
Ja govorim isključivo o osoblju noćne smene na bolničkom lečenju i na osnovu onoga što sam lično videla. Neverovatno šta sve može noću da se čuje na ortopedskoj klinici ali pošto 90% tamošnjih pacijenata ne može da ustane imali smo samo audio prenose.
Da ne pričam o šok sobi na hirurgiji gde je većina ljudi na kojekakvim aparatima ili pod sedativima. Samo ležiš i slušaš....
To je strašno kad se sestre i neki dr uvuku u onu njihovu sobu odakle nadgledaju pacijente.... užas blagi
Pa to ti pričam...ortopedija - kao stvorena za gangbang i tako te radnje
pacijenti fiksirani za krevet, nisu prohtevni tj ne moraš često da ih obilaziš...iha...cela noć je tu
Istina...Da li smatrate da je ovo istina ili mit?

Podeli sa nama?Istina...![]()