Quantcast

Medal of honor

milospv

Domaćin
Poruka
4.238
Imam jedan problem. Imam piratsku verziju Medal of Honora. Kada sam ga završio nije htio da se deinstalira( uvjek krene da se deinstalira, i piše da se deinstalirao, ali nije), pa sam ga "ručno" izbrisao, ali mi je ipak ostao u kontrol panelu. Naravno sad ne mogu ponovo da ga instaliram, iako bih želio. Zna li neko nešto što bi mi pomoglo? Riječ je o MOHHA Allied Assault prvi dio.

Corey

Aktivan član
Poruka
1.714
To mi se nikada nije desilo.U ponekim igrama se posle desinstalacije u Add/remove listi ostane ime.Kada kliknes da ga izbrises pitace te da li si siguran da vise neces da ti medal of honor bude na listi i ti klikni yes sve ce biti OK.

milospv

Domaćin
Poruka
4.238
Ali ipak ne može da se instalira. Igre NEMA na hardu, već samo njeno ime u kontrol panelu, I NE MOGU DA JE NANOVO INSTALIRAM JER računar misli da je ona istalirana. Kad pokrenem SET-UP za instalaciju ili deinstaliciju pojave mi se opcije: Modify, Repair, Remove. Kad kliknem na jednu od njh,piše da se igra deinstalirala, ili opravila, kliknem na finish...Kad ono... Ime i dalje u kontrol panelu, a od igre ni traga. :cry: :cry: