maybe baby

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
Koliko je pouzdan mini-mikroskop pod nazivom "maybe baby"?
Znam koji mu je princip rada (procitala sam uputstvo), ali se pitam koliko je pouzdana takva metoda odredjivanja ovulacije?
Ciklusi su mi, veoma, veoma neredovni...
Hvala
 
Iskreno da ti kazem nisam upoznata sa vecom upotrebom maybe baby ali ono sto ti mogu zasigurno reci jeste da se plodno-neplodni dani kao metod kontracepcije mogu koristiti samo kod zena sa,da tako kazem,preciznom menstruacijom.Dakle samo kod onih koje imaju izuzetno redovne cikluse.
Kod zena koje imaju neredovne menstruacije moze se desiti da se oplodjenje desi i 40.dana ciklusa.
Da ne pravim anti reklamu,jer kao sto sam rekla nisam videla vecu primenu istoga savetujem ti da ipak izaberes drugi metod kontracepcije,tu je stari dobri kondom ali i anti bebi pilule koje bi u tvom slucaju cak i regulisale cikluse.
 
Anonymous:
Koliko je pouzdan mini-mikroskop pod nazivom "maybe baby"?
Znam koji mu je princip rada (procitala sam uputstvo), ali se pitam koliko je pouzdana takva metoda odredjivanja ovulacije?
Ciklusi su mi, veoma, veoma neredovni...
Hvala
Imam ga vec dve godine, ali sam ga koristila samo prvih par meseci.
Prvog meseca sam cak vodila i neki licni dnevnik, svakog dana sam proveravala plodne i neplodne dane. Na kraju sam sve sabrala i ispostavilo se da od 29 dana, koliko mi je trajao ciklus, 19 dana su mi bili plodni dani, imala sam cak 7 ovulacija, a samo 3 dana su mi bila neplodna.
Ne znam kakva su iskustva drugih, ali moje misljenje je da je to "dzabe" bacen novac.
Dosta sam citala o tome da na nivo estrogena uticu razne stvari, tako da sam ponavljala i narednih par meseci, ali nije bilo neke znacajne razlike.
Moje misljenje je da se ne oslanjas mnogo na ono sto pokazuje "maybe baby".
 
Zivka:
Anonymous:
Koliko je pouzdan mini-mikroskop pod nazivom "maybe baby"?
Znam koji mu je princip rada (procitala sam uputstvo), ali se pitam koliko je pouzdana takva metoda odredjivanja ovulacije?
Ciklusi su mi, veoma, veoma neredovni...
Hvala
Imam ga vec dve godine, ali sam ga koristila samo prvih par meseci.
Prvog meseca sam cak vodila i neki licni dnevnik, svakog dana sam proveravala plodne i neplodne dane. Na kraju sam sve sabrala i ispostavilo se da od 29 dana, koliko mi je trajao ciklus, 19 dana su mi bili plodni dani, imala sam cak 7 ovulacija, a samo 3 dana su mi bila neplodna.
Ne znam kakva su iskustva drugih, ali moje misljenje je da je to "dzabe" bacen novac.
Dosta sam citala o tome da na nivo estrogena uticu razne stvari, tako da sam ponavljala i narednih par meseci, ali nije bilo neke znacajne razlike.
Moje misljenje je da se ne oslanjas mnogo na ono sto pokazuje "maybe baby".
ISTI SLUCAJ JE BIO I KOD MENE.AKO TI SE ISPLATI DA VODIS LJUBAV SAMO TRI PUTA MESECNO ONDA OK.JA SAM PRESLA NA PILULE STO I TEBI SAVETUJEM
 
Moj ginekolog kaze da je to cista prevara i uzimanje novca. Mislim da se ipak treba drzati proverenih metdoa. Ja sam imala maybe baby ali ga ni jednom nisam upotrebila zbog toga sto mi je doktor kazao.
 
Anonymous:
Koliko je pouzdan mini-mikroskop pod nazivom "maybe baby"?
Znam koji mu je princip rada (procitala sam uputstvo), ali se pitam koliko je pouzdana takva metoda odredjivanja ovulacije?
Ciklusi su mi, veoma, veoma neredovni...
Hvala
Imam drugaricu koja je uz pomoc "maybe-baby" upravo ostvarila dugo zeljenu trudnocu.U danima " paprati " zacet je prelijepi decko.U njenom slucaju aparatic se pokazao korisnim..sada sam ja na redu..ako te jos uvijek bude interesovalo javicu ti kakvo je bilo moje iskustvo...
 
Ja sam ga koristila i relativno je bio ok,ali kada proveravam plodne dane ujutru,pre pranja zuba,ukoliko predhodno vece nisam pila tekilu(radi po principu koncentracije soli u ustima) :)
u sustine,dobra stvarcica,ali ne bih je preporucila kao jedino sredstvo kontracepcije.Mozda uz coitus interruptus
 
Sto se tice ovog zadnjeg post-a, plodni dani mogu biti i u vreme kad dobijes. Jedna moja prijateljica nije mogla dugo da ostane trudna, i kupila je maybe baby, i ispostavilo se da ima ovulaciju u vrijeme da dobije, i ...ostala trudna!
Tako da bas to i nije tako nepouzdan aparatic!!!
 
Anonymous:
Koliko je pouzdan mini-mikroskop pod nazivom "maybe baby"?
Znam koji mu je princip rada (procitala sam uputstvo), ali se pitam koliko je pouzdana takva metoda odredjivanja ovulacije?
Ciklusi su mi, veoma, veoma neredovni...
Hvala

Evo ja sam koristila, doduse iz zezanja, nesto sto radi na isti nacin kao maybe baby. Ispalo je da sam u neplodnim danima, a sad sam u sedmom mesecu trudnoce. Tako da dodjoh do bebice neplanirano,
ali bogu zahvaljujem dan kad je test pogresio.
 
LepaJeka:
Ma sam se ponudio! Prvo sam se ja testirala pa su moji rezultati bili malo neobjasnjivi, onda se on ponudio, kao da uporedimo. Kad ono, sve sama paprat! :roll:
Ma nije to nista cudno, sigurna sam da i muskarci imaju svoje plodne dane, samo sto nikoga nije zanimalo da to proveri... znas ono... dani kada su oni extra plodni da "seju". :lol:
Pozdrav LepaJeko za brilijantnu ideju!!!
wave.gif
 
bivsa kolegini ca je sa posla zvala muza: "miso, pljunula sam, 'vataj taxi pa da se nadjemo kod kuce" i izletela iz kancelarije. ostasmo u cudu. sutradan je objasila je o cemu se radi a sledece godine je rodjena mala s. ostala je enigma jel i misa proverio plodne dane.
 
ja sam kupila mayby baby i prilicno sam zadovoljna ,najvaznije je da se pravilno koristi ,ujutru pre jela ,ne prati zube,i da se dobro osusi i samo tada vazi tacnost rezultata,poredila sam po osecaju ,temperaturi,i ovulacijskom sekretu,i tacno se pokazalo kao i mayby baby:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top