Maxi

mario80

Legenda
Poruka
57.645
Tema o maxi marketima

Akcija uz 40 markica nož 1 dinar. Jedino što noževi ne postoje :mrgreen:

Za 40 nalepnica treba da potrošite u maksiju 20.000 din.

IMG_20211223_170125.jpg
 
ma dobijes vise nalepnica ako zelis da kupis jer mnogi ne uzimaju. (ja prvi jer mi ti nozevi ne trebaju)
inace u alonsu ima nozeva.
 
Ja hoću onaj satarasti a žena onaj dugački špicasti. Tašta merka ove za guljenje ali je probl što ih NEMA konstantno na cvetnom trgu.

Sećam se pre x godina devojka skupljala one koka kola čepove za dedamraziće kojih naravno nije ni bilo. Sramota.
 
Svi se prvo uvate za Santoku nož iako ne kusaju japansku rodnu kuhinju...
Oči videle...

Zapravo je reč o modifikaciji velikog kuvarskog noža koji je najvažniji

Posle kuvarskog noža ide po važnosti onaj za ljuštenje a kao treći se savetuje onaj reckasti za sečenje hleba te opšti višenamenski

Maxi uglavnom ima sve u ponudi a Shop&Go samo neke a to je već naglašeno u katalogu
E sad lično sam video kojom brzinom nestaje poveći nedeljni kontigent akcijskih noževa.

Sem što markicu dobijate na svakih 500 din (pa čak i kad platite nož sa 10 markica) postoji lista proizvoda koja vam daje dodatnu markicu po proizvodu.

Recimo ja sam skupljao kodove za one Coca Cola plišane igračke i tu je recimo Coca Cola Zero donosila 5 poena za plišance a jednu Kuhn Rikon markicu po flaši.
Lepo kupuh litarski paket i dovrših ukucavanje kodova za plišance (preuzete u pošti) a na kasi lepo dobih 14 markica zbog 1080 dinara računa uz proizvode sponzora (litarski.paket ima 12 flaša)
 
ma dobijes vise nalepnica ako zelis da kupis jer mnogi ne uzimaju. (ja prvi jer mi ti nozevi ne trebaju)
inace u alonsu ima nozeva.
to pod uslovom da kasirice nisu primitivke kao ove u Milana Rakića, ajd što zavrću za markice nego i za kusur ko da su "mračne devedesete"...
Zato ja u toj prodavnici plaćam samo karticom... zajebi...
 
Mi stalno pravimo kinesku hranu pa sitno seckamo.

Elem danas sam našao onaj manji nož za guljenje i uzeo.

Pošto nigde ne piše da je od inoksa učinilo mi se odmah da je prskan voskom. Otišao sam do magneta i gle čuda zalepio se!

Ovo je najobičnije gvožđe što uvaljuju! Prskano voskom da ne zarđa na brodu dok putuje iz kine!

Ovome nije mesto u kuhinji!

IMG_20220107_210854.jpg
 
Poslednja izmena:
Mi stalno pravimo kinesku hranu pa sitno seckamo.

Elem danas sam našao onaj manji nož za guljenje i uzeo.

Pošto nigde ne piše da je od inoksa učinilo mi se odmah da je prskan voskom. Otišao sam do magneta i gle čuda zalepiose!

Ovo je najobičnije gvožđe što uvaljuju! Prskano voskom da ne zarđa na brodu dok putuje iz kine!

Ovome nije mesto u kuhinji!
Zašto bih plaćao oštrač noža 1500 dinara sa 10 markica kad to više neće biti fabrički kvalitet?
Ko od nas pa ima oštrač noževa?
Svaki pa i oni kineski traju godinama pa kad se otupe - a kupiš nov
Jedino ko pati da mu na dasci za sečenje piše brend ali u IKEA-i nude veće daske za manje para
 
Nego jel moze meni neko da objasni sta su sve ove kategorije....
popusti u omiljenoj prodavnici su za sve, jel tako , bez obzira da li imas app ili ne...
Jos jedni popusti su za sve, a samo je jedna grupa popusti uz app, jel tako?

Zanimljivo u prodavnici imaju fine banane, ali u app mi pise da imaju samo drugu klasu po 49 din za 4 komada..

Ovako je kod mene
Personalizovane promocije samo za tebe su vezane za period, i moj id kod, ne mora preaktivacija

Izaberi svoje akcije mora preaktivacija, , sad pise moze koliko hoces , nekad pise samo jedna kupovina..

a promocije u mojoj radnji su masala 2h da listas, ali nista nesto specijalno ali su tamo ove tvoje banane...
 
Poslednja izmena:
Ili ovog koji je sad na akciji uopšte ne postoji! Nema ni praznog rafa ni cene! U aplikaciji se uredno nudi:

Screenshot_2022-06-02-22-38-38-329_com.delhaize.maxi.loyalty.jpg

Pola tih stvari iz maxi aplikacije uopšte ne postoji. Ni meso ne postoji koje je bilo na akciji. Više puta sam tražio. Kupujem na cvetnom trgu to bi trebalo da radi međutim djoka u potrošačko oko.
 

Back
Top