Quantcast

Maturska ekskurzija fore i fazoni?

CoaSamuraj

Obećava
Poruka
75
E ovako u Septembru ove godine bi trebali da idemo na matursku ekskurziju u Španiju,putovanje će trajati 10 dana(1 noćenje u Italiji,1 noćenje u Francuskoj i 3 noćenja u Španiji ostalo je put) i voleo bi kada bi svako od vas mogao da mi da predloge kako da ekskurziju učinimo što zabavnijom(koje ste fazone vi koristili kada ste išli na matursku ekskurziju kako ste zezali drugove,profesore ...) bio bih vam veoma zahvalan jer smatram da se ovakve ekskurzije pamte čitavog života... ;) ;) ;)

rina22

Zainteresovan član
Poruka
210
radite sta vam se radi.. upoznacete mnogo njih tamo, bar je meni tako bilo :D i gledajte da se sto vise zabavljate, razgledanje obavezno, ali i uz razgledanje se zabavljajte..nemojte da budete mrgudi i prespavate ceo put, kajacete se sigurno posle exkurzije, jer je u autobusu uvek najludje ^^
lepo je da znate sta ste obisli i da imate neke uspomene s tog mesta.. probajte sva moguca pica koja su tu popularna (ukoliko volite da pijete) :zper: i hranu xD
uostalom, sve ce to svojim tokom da ide, nista se ti ne brini :)

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
Ne znam kakav predlog ocekujes, kako neko od nas moze da zna sta tebe zabavlja? i ta ekskurzija vam je nerealna skroz, pola ste u autobusu :eek: u moje vreme to nije moglo tako, morala je svaka noc da se provede u hotelu, postojao je zakon koji nije dozvoljavao autobusima da voze toliko dugo bez prekida, sad je to ocigledno promenjeno.

CoaSamuraj

Obećava
Poruka
75
Ne znam kakav predlog ocekujes, kako neko od nas moze da zna sta tebe zabavlja? i ta ekskurzija vam je nerealna skroz, pola ste u autobusu :eek: u moje vreme to nije moglo tako, morala je svaka noc da se provede u hotelu, postojao je zakon koji nije dozvoljavao autobusima da voze toliko dugo bez prekida, sad je to ocigledno promenjeno.
Pa kada krenemo noćimo u italiji 1 noć kao što sam napisao zatim noćimo jednu noć u Francuskoj to je sve ka putu do Barselone kasnije kada se budemo vraćali opet noćimo 1 noć u Francuskoj i onda do kraja kući ne noćimo više nigdje.
Nije mene šta zabavlja nego neka društvena igra u koju možemo svi da se uključimo i zezamo...

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
drustvena igra? nemam pojma, to smo mi prestali da igramo negde u osnovnoj skoli.
Na maturskoj smo danju obilazili gradove, nocu pili, izlazili i zezali se, a u autobusu smo uglavnom spavali.

evo ti par saveta:
- u Barseloni uvece kad krenu da ti prilaze razni likovi i govore 'Jamajka' ili 'Kolumbija' znaci da hoce da ti prodaju drogu a ne da te pitaju odakle si, pa ako te to zabavlja mozes probati :lol: grad je pun droge i prodaju je bez ikakvog ustezanja, na sred ulice.
- kada udjes u podrum pica a oko tebe burad sa raznim alkoholom a nista ne razumes sta je, ali je dozvoljeno degustiranje - to se naplacuje pri izlasku :mrgreen: i to se dobro naplacuje, pogotovo ako ubodes neko skupo pice da probas :lol:
- pobrini se da imas dovoljno hrane sa sobom dok ste na tlu Francuske, tamo je sve jezivo skupo, ali bas jezivo. Bio mi merak da kupim francuski hleb u Francuskoj, kad sam videla cenu zavrtelo mi se u glavi i skontala sam da to i nije najbolja ideja xD

CoaSamuraj

Obećava
Poruka
75
drustvena igra? nemam pojma, to smo mi prestali da igramo negde u osnovnoj skoli.
Na maturskoj smo danju obilazili gradove, nocu pili, izlazili i zezali se, a u autobusu smo uglavnom spavali.

evo ti par saveta:
- u Barseloni uvece kad krenu da ti prilaze razni likovi i govore 'Jamajka' ili 'Kolumbija' znaci da hoce da ti prodaju drogu a ne da te pitaju odakle si, pa ako te to zabavlja mozes probati :lol: grad je pun droge i prodaju je bez ikakvog ustezanja, na sred ulice.
- kada udjes u podrum pica a oko tebe burad sa raznim alkoholom a nista ne razumes sta je, ali je dozvoljeno degustiranje - to se naplacuje pri izlasku :mrgreen: i to se dobro naplacuje, pogotovo ako ubodes neko skupo pice da probas :lol:
- pobrini se da imas dovoljno hrane sa sobom dok ste na tlu Francuske, tamo je sve jezivo skupo, ali bas jezivo. Bio mi merak da kupim francuski hleb u Francuskoj, kad sam videla cenu zavrtelo mi se u glavi i skontala sam da to i nije najbolja ideja xD
Hvala ti puno na savjetima mislio sam igre tipa (beer pong) moja greška vjerovatno si pomislila na monopol i riziko hahha :D

Dusko Betting

Početnik
Poruka
6
ponesi dosta vutre, dosta alkohola, plati prostitutku, i napadaj sve zensko i karaj, i sprdnja sa ortacima, i takodje mozes i da krades po buticima ali pazi da te ne uhvate... i to je prava eskurzija koju ces pamtit cijelog zivota, i kad vidis kako se vecina budaletina provode vidjeces da je tebi bilo mnogo bolje

Maestro1234

Početnik
Poruka
1
E ovako u Septembru ove godine bi trebali da idemo na matursku ekskurziju u Španiju,putovanje će trajati 10 dana(1 noćenje u Italiji,1 noćenje u Francuskoj i 3 noćenja u Španiji ostalo je put) i voleo bi kada bi svako od vas mogao da mi da predloge kako da ekskurziju učinimo što zabavnijom(koje ste fazone vi koristili kada ste išli na matursku ekskurziju kako ste zezali drugove,profesore ...) bio bih vam veoma zahvalan jer smatram da se ovakve ekskurzije pamte čitavog života... ;) ;) ;)
Evo ja sada citam ovo iako sam prosao matursku ekskurziju nego pisem cisto za nekog ko mozda bude citao.
Na ekskurziju je najbitnije da se opustite sto je vise moguce u bilo kom smislu i da vas ne bude sramota ni zbog ceka,msm ne kazem da sad treba da se skinete goli i da vam svi vide ali u smisku da kao zbog nekih profesora ne radite ono ili ovo,naravno da cete da se skrivate u tome je i car ali i da ne razmisljate sta ce ostali maturanti misliti o meni posto to sto se desi na eksurziju niko ne uzima previse u obzir samo dodje ponekad kao neka smesna anegdota.Kod nas u Gimnaziji na primer u odeljenju su svi pili ali bas svi od nas 22 bilo je pola muskih i pola zenskih i svi su previse pili u smislu ne kao da su svi alkoholicari ali nikome nije bio problem da popije vise i zbog toga smo zestinu poneli uglavnom od kice jer je tamo skupa ali smo ipak i tamo pored piva kupovali i zestinu.Ne treba se bas napivati previse makar do odredjene granice da mozete sutra da normalno hodate.Evo licno ja msm da sam premalo pio,jesam pio ali nisam tada toliko shvatao koliko je to jedinstvena situacija pa bi da mogu da se vratim i vise pio.U autobusu naravno imalo je svega i svacega,igrali smo i karte i slusale se muzika i ludovalo ali barem kod mene samo u odlasku,dok smo se vracali nekako su svi bili i umorni ali i cini mi se i tuzni pa smo se nekako sa malo muzike vratili.Zavisi kakav je ko ali treba svaku noc provoditi na sto vise mesta i sa sto vise ljudi u razlicitim aktivnostima.Naravmo u toku dana svi smo isli u te obilaske ali nista posebno i nema da se vidi i sto rece neko da nije ovih nocnih provodo niko se nicega ne bi ni secao sto i jeste tacno,Jedino cega se ja secam a da me nije asociralo preko druzenja jeste Prater u Becu ali je to bilo u 3.godini ne u 4.Bice naravno vutre,preveliko napijanja,sexa ali naravno sve zavisi kako ko sta hoce.Neko voli pice i opija ce se,neko je zeleo da iskoristi zbog sexa i to ce uraditi.Ti si postavio pitanje neka igra.Pa prakticno ti nece nista trebati ako volite da pijete jer sve samo dolazi.Ako,volite da pijete najbitnija je organizacija sa drustvom da sve sto radite radite zajedno.Ako cete nocu da se kupate u moru kupajte se.Nabavi sto vise pica i to je to.Vutru ce neko drugi.