<<<MATURA>>>

samo sam rekao da je strasno sto deca imaju probleme sa nalazenjem odgovarajuce garderobe za maturu.... to cesto vodi dubokoj depresiji, ponekad i samoubistvu
Da, ja sam zapala u žešću desperiju kad sam prvi put obilazila butike tražeći haljinu, pa onda drugi put tražeći cipele, pa treći put tražeći torbicu.

Zahvali Odinu i valkirama što nisi žensko.
 
Da, ja sam zapala u žešću desperiju kad sam prvi put obilazila butike tražeći haljinu, pa onda drugi put tražeći cipele, pa treći put tražeći torbicu.

Zahvali Odinu i valkirama što nisi žensko.

meni se svidela bukvalno prva haljina koju sam probala, a onda sam, naravno, kao po obicaju obisla ceo grad, da bih se vratila po nju -.-
 
Je l jeftinije izađe? Koliko naplaćuju? :mrgreen:
Ne, ali sam strašno probirljiva, i smislim nešto, a onda to tražim, i pošto to ne nađem, moram da šijem.
-.-

Meni se to retko dešava, al kad se desi... :lol:
Inače, znaš ono, "kako kupuješ, tako ćeš se udati", što kažu babe i ostali svet. :lol:

Jadna ja onda. :(
Nikada se neću udati. :(
Sto puta ću se premišljati, i na kraju ništa neće biti. -.-
Sem ako mi ga neko ne sašije. ^.^
 
Ne, ali sam strašno probirljiva, i smislim nešto, a onda to tražim, i pošto to ne nađem, moram da šijem.
-.-



Jadna ja onda. :(
Nikada se neću udati. :(
Sto puta ću se premišljati, i na kraju ništa neće biti. -.-
Sem ako mi ga neko ne sašije. ^.^
Hahaha. xD Ja nisam toliko probirljiva što se tiče odeće. Osim što imam neobjašnjivu potrebu da kradem dukseve bratu od tetke... Uvek mi se više sviđaju od mojih, al on uvek pizdi zbog toga. :lol:

Ti ćeš naći savršenog, onda. xD
 
Hahaha. xD Ja nisam toliko probirljiva što se tiče odeće. Osim što imam neobjašnjivu potrebu da kradem dukseve bratu od tetke... Uvek mi se više sviđaju od mojih, al on uvek pizdi zbog toga. :lol:

Ti ćeš naći savršenog, onda. xD

Ili ću ga naći, pa ću se premišljati deset puta, i na kraju će ga neka druga pokupiti, kako to uglavnom biva sa mojom odećom.
XD
Mada se ipak uglavnom desi da posle nađem nešto još bolje.
:trep-trep:
Nešto za šta se nikada nisam nadala da ću naći.
 

Back
Top