Quantcast

Matore igre!

Dakyorlando

Elita
Poruka
16.373
Da ne padne tema u zaborav....:)

Se seca neko Twisted metal-a?
Kako da ga se ne sećamo, pa bila je i tema o njemu... tu je negde, među starijim temama na ovom forumu...

Meni je drugi deo ubedljivo najbolji od svih Twisted Metal igara...

Matore igre... Jao, ja sam odrastao na Terminatoru i Segi Megi, prevrnuo sam toliko igara da ne mogu ni približno da se setim svih važnijih, pa ću da navedem samo neke...

Sećam se još na Terminatoru - naravno Super Mario, zatim Mappy, Kiwikratz, Track and Field, Dream Master, Mickey Mouse in the World of Numbers, Charlie's Circus, Flintstones... zatim Duck Hunt, preteča današnjih igara u kojima se koristi pištolj... jao, kad se setim... ako se neko seća neke od ovih igara (osim naravno Maria) nek se javi.

Pa onda Sega Mega Drive 2 - Sonic, Earthworm Jim, Quack Shot, FIFA 95, Toy Story, Cannon Fodder, Street Fighter, Aladdin (ta igra je bila i na kompovima 386, 486, 586)

BELFABIO

Iskusan
Poruka
5.757
Kako da ga se ne sećamo, pa bila je i tema o njemu... tu je negde, među starijim temama na ovom forumu...

Meni je drugi deo ubedljivo najbolji od svih Twisted Metal igara...

Matore igre... Jao, ja sam odrastao na Terminatoru i Segi Megi, prevrnuo sam toliko igara da ne mogu ni približno da se setim svih važnijih, pa ću da navedem samo neke...

Sećam se još na Terminatoru - naravno Super Mario, zatim Mappy, Kiwikratz, Track and Field, Dream Master, Mickey Mouse in the World of Numbers, Charlie's Circus, Flintstones... zatim Duck Hunt, preteča današnjih igara u kojima se koristi pištolj... jao, kad se setim... ako se neko seća neke od ovih igara (osim naravno Maria) nek se javi.

Pa onda Sega Mega Drive 2 - Sonic, Earthworm Jim, Quack Shot, FIFA 95, Toy Story, Cannon Fodder, Street Fighter, Aladdin (ta igra je bila i na kompovima 386, 486, 586)
a jel se secas Kontre i to je bila igra na segi i nindza kornjace

Dakyorlando

Elita
Poruka
16.373
Kontra... podseti me malo o čemu se tu radi?
(BTW: Ovaj fazon pod "Lokacija:" sa iglom ti je ekstra! ;) )

A sećam se nindža kornjača... onaj sistem kao što će kasnije imati Fighting Force: ideš i makljaš negativce. Sećam se da je moj omiljeni lik bio Leonardo. A "kraljice" na nivoima su bili čini mi se Bebop, Rokstedi, mislim da su tu bili i Šreder i Krang... a na svakom nivou bar sto onih pešadinaca robota... ne mogu sad da se setim.

Ima i jedan igra sa western tematikom, ne sećam se kako se zvala... izabereš jednog od dva kauboja, zvali su se Bili i Kormano, i ideš i gađaš negativce... nešto kao 2D igra Lucky Luke kasnije na PSX-u. Naravno, ja sam kad bih igrao sa drugom uvek gledao da izaberem Kormana jer je on imao pušku sa bar pet metaka iz jednog ispaljivanja a Bili samo obične pištolje.

A jer se sećaš onog "superheroja" sa Sege Boogerman-a? Ta igra je bila prepuna tzv. toaletnog humora a ja obožavam tu vrstu humora.

gost 77889

Aktivan član
Poruka
1.105
a jel se secas Kontre i to je bila igra na segi i nindza kornjace
Kontra?
postoji i za multiplayer?
Ako je ta igra,to je ono kad ti ideš po nivoima,skupljaš nadr.kana oružja svih vrsta i uništavaš (sem neprijatelja) i mnoge mašine?
lol
A onda se u kasnijim nivoima pojati i treća dimenzija... :lol:
Tad se pogubim :^)
U multiplayer-u je još jače...ja sam igrao sa sestrom...tad je imala izm. 6-8 godina...
Baš je jaka igra :)
Naravno...ako mislimo na istu xD

Dakyorlando

Elita
Poruka
16.373
Matora tema o matorim igrama. Lepo što je se neko setio.

Sad čitam iznad moje postove stare osam godina. Gledao sam u emisiji "Lagalica" neku devojčicu koja je mlađa od tih postova. :D

A jer se sećaš onog "superheroja" sa Sege Boogerman-a?
Ne mogu da verujem da sam ovako pisao. :zroll:

Jedna igra koju sam mesecima cepao tokom 2015. je Cannon Fodder, preteča RTS igara sa Sege Genesis. Obožavam tu igru.

Ovaj tip 'ladno nije izgubio ni jednog jedinog vojnika od početka do kraja.

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.650
Matora tema o matorim igrama. Lepo što je se neko setio.

Sad čitam iznad moje postove stare osam godina. Gledao sam u emisiji "Lagalica" neku devojčicu koja je mlađa od tih postova. :D

Ne mogu da verujem da sam ovako pisao. :zroll:

Jedna igra koju sam mesecima cepao tokom 2015. je Cannon Fodder, preteča RTS igara sa Sege Genesis. Obožavam tu igru.

Ovaj tip 'ladno nije izgubio ni jednog jedinog vojnika od početka do kraja.
Kad nam i predsednik gresi isto tako zasto ne bi i ti ? ;)

Kad smo kod ove teme igram Doom 3 i Unreal 2: The Awakening.