Matora bambusara

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.151
Pa ne kapiras..
Zasto se matorke koje jure klince i je.bu sa istim tretiraju kao cool a mi matroci kao pedofili.
Nije se ona naljutila na primer, nego je poenta bila da mi objasni zasto joj je neprijatna sama pomisao da joj neko od 42 god drnda cerku.A pri tom ne razmislja da je mozda nekoj majci neprijatna pomisao da joj se sin drnda sa njenom vrsnjakinjom.

Njoj smeta iskljucivo to sto je u pitanju njena cerka, ma sta ona rekla.I svaka cast toj matorki koja navatava klince, a nije Madona:worth:
Danasnjem drustvu je prihvatljivije dvadesetogodisnjakinja izlazi sa nekim 40+, nego da je devojka i godinu, dve starija od decka.Cak i u casopisima ce reci "...i njegova x godina starija zena...", nikad obrnuto.Tako da se ona pretvarala da to misli, samo hoce ravnopravan tretman.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
bilo bi ti super... veruj..
:)

ovo ovde je bre zezanje, kao svadjamo se i tako..
bili bi mi super u RL.
:)
al kad ti neces... :cvet:

Neeeeećuuuuu

15_5_18.gif

gost 149401

Domaćin
Poruka
3.536
Ja joj kazem da bih mozda mogao da probam nesto mladje i da li bi se ljutila da probam da joj zveknem cerku (koja ima 23 godine) a koja mi je redvovno bacala farove i gledala u kitu kad dodjem na kafu kod mame a k.urava je kao i mama. Na to ona blago popizdi i kaze-pa nije to isto kad se ja kresem sa klincima ili kad muskarac krese klinku.Ja je pitam zasto-ona ne zna da objasni...

:dontunderstand:
ne razumeš jer nemaš ćerku od 23 godine

a kad bi je imao
i kad bi ti došao neki matori folirant koji konstantno laje i slini na sve što je ženskog pola
i pitao te da li bi se ljutio da probam da zveknem tvoju ćerku

verujem da bi razumeo

Poruka
19.462
ne razumeš jer nemaš ćerku od 23 godine

a kad bi je imao
i kad bi ti došao neki matori folirant koji konstantno laje i slini na sve što je ženskog pola
i pitao te da li bi se ljutio da probam da zveknem tvoju ćerku

verujem da bi razumeo

Ne, ja verujem da bi ti razumela da tvoj blentavi sin od 23 godine seta babuskaru po splavovima.kako bi se osecala? Ili bi rekla, neka sta fali ako je njemu lepo?
E, pa ne moze tako.Po tom principu, ako tvoja cerka sutra bude sa likom 20 godina starijim-nemas pravo da ga gledas kao matorog foliranta, vec prosto kao njen izbor.
To sam pokusao da dokazem i mojoj prijateljici al ne vredi...
Znas, NIJE TO ISTO...
Ma samo da imam malo vise manevarskog prostora, natakao bi joj cerku samo tako.Bas zbog celog zenskog roda koji se folira i postavlja drugacije arsine.
:roll:

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
Jedna moja poznanica se ravela skoro i sad posle robije od braka od nekih 25 godina juri drugu mladost, lovi klince po splavovima, odvlaci ih u krevet i tako to..
I pricamo mi tako sinoc (ona swe uvek pohvali kad nekog klinca pocasti pickom) kako joj je sad suuuper i tako to.
Ja joj kazem vidis, nije ti to lose, mogao bih i ja tako.A ona kaze, zasto da ne, to je bas cool.
Ja joj kazem da bih mozda mogao da probam nesto mladje i da li bi se ljutila da probam da joj zveknem cerku (koja ima 23 godine) a koja mi je redvovno bacala farove i gledala u kitu kad dodjem na kafu kod mame a k.urava je kao i mama. Na to ona blago popizdi i kaze-pa nije to isto kad se ja kresem sa klincima ili kad muskarac krese klinku.Ja je pitam zasto-ona ne zna da objasni...

Snole pa ti si u pravu apsolutno,zasto praviti razliku ? nema razlike.....
medjutim ona nije znala da objasni jer u sebi verovatnio kljuca od sujete :super:
treba se pomiriti sa tim da vam Snole kara tjerku sa svojim pitonom od pola metra :mrgreen:...ako uspete..dostigli ste ZEN :rumenko:

V

Gost
Poruka
6.669
Snole pa ti si u pravu apsolutno,zasto praviti razliku ? nema razlike.....
medjutim ona nije znala da objasni jer u sebi verovatnio kljuca od sujete :super:
treba se pomiriti sa tim da vam Snole kara tjerku sa svojim pitonom od pola metra :mrgreen:...ako uspete..dostigli ste ZEN :rumenko:

Osiim, ako nema veci u kraju, onda taj kara njemu kcerku a i zenu.. Pitam se, da li je ista reakcija kod zene :think:..

Tj, kad bi imao zenu :D..
Po teoriji naravski..

active

Iskusan
Poruka
6.093
Ja mislim da matora bambusara od silnog matorog bambusanja je morala naci klinca da nadoknadi sto matori bambusar joj nije ucinio.

а јес имаш брилијантно чисту логику
одувек је матори бамбусар изгледа и био матори бамбусар
а то што се изгледа удала за метузалема па га сад кињи
је њен проблем који није у старту решила ко млада

Svedok saradnik

Primećen član
Banovan
Poruka
882
Jedna moja poznanica se ravela skoro i sad posle robije od braka od nekih 25 godina juri drugu mladost, lovi klince po splavovima, odvlaci ih u krevet i tako to..
I pricamo mi tako sinoc (ona swe uvek pohvali kad nekog klinca pocasti pickom) kako joj je sad suuuper i tako to.
Ja joj kazem vidis, nije ti to lose, mogao bih i ja tako.A ona kaze, zasto da ne, to je bas cool.

Ona se pohvali kada je neko izyebe i napravi kurwu od nje?

Hahhahaha kakvih debila ima na ovom svetu.....:hahaha:

gost 149401

Domaćin
Poruka
3.536
Ne, ja verujem da bi ti razumela da tvoj blentavi sin od 23 godine seta babuskaru po splavovima.kako bi se osecala? Ili bi rekla, neka sta fali ako je njemu lepo?
E, pa ne moze tako.Po tom principu, ako tvoja cerka sutra bude sa likom 20 godina starijim-nemas pravo da ga gledas kao matorog foliranta, vec prosto kao njen izbor.
To sam pokusao da dokazem i mojoj prijateljici al ne vredi...
Znas, NIJE TO ISTO...
Ma samo da imam malo vise manevarskog prostora, natakao bi joj cerku samo tako.Bas zbog celog zenskog roda koji se folira i postavlja drugacije arsine.
:roll:
gle, samo je tvoj pristup bio loš
da nisi pominjao njenu ćerku, verovatno bi dobio drugačiji odgovor

nego
nek' šeta ko koga hoće (mada ne bih rekla da je ovde reč o šetanju, al' nema veze)
dok je njima dobro
meni još bolje

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
meni bzvz i jedno i drugo...ne gledam ljude kao meso pa cak i kad je sex upitanju.....kao sto mi ne bi prilicio neko ko je puno stariji jer bih se verovatno gadila tako smatram da je i obrnuto....a da budem s nekim i razmatram svoje godine.....ne pada mi na pamet.....ima sasvim dovoljno muskaraca moje generacije....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.