Matičar

chinaski

Aktivan član
Poruka
1.405
Tok razgovora na: Ako treba da ogulim kolena... pokazao je krajnju nuznost pokretanja teme na kojoj bi ljisovci bili u prilici virtuelno da sklope brak. Ako dvoje nameravaju da se uzmu, neka se putem privatne poste obrate moderatoru, koji bi potom sa pozicije maticara ovde obavio njihovo vencanje.

:zag: :heart: :fotograf:

Posle svecanog cina, svakako sledile bi cestitke, lepe zelje, pokloni.

:poklon: :cvet:

A ko zna, mozda se jave i oni koji bi imali nesto protiv... :banovati:
Postojala bi i mogucnost da se na ovoj temi javno zaprosi, ili objavi veridba. :dzentlmen:

Moze se zahtevati i crkveno vencanje koje bi obavljali iskljucivo moderatori s Religije. :pop:

A posle zna se - sledi svadba, zuraja...
:maramica::orkestar::zurka::pivce::rostilj::zjede::kolac:
:vatromet:

Naravno, ovde bi se obavljali i forumski razvodi.
Ali nadajmo se da do pojave takvog slucaja ipak nece doci. ;)

http://forum.krstarica.com/showthread.php/453297-Ako-treba-da-ogulim-kolena.../page5
 
evo, ja sam našla svoju venčanicu

tumblrlc1s7igjff1qc7d8b.jpg
 
pa el treba neke da ostanu da vataju bidermajer...

Ја сам га ухватио на последњој свадби на којој сам био...
Јес да су ме ребра болела једно 7 дана после од лакта једне даме у годинама. да се тако изразим (То како сам је тад назвао и шта сам јој рекао не бих да понављам. Има овде мале деце...), није велика цена за радост коју ми је ова згода донела. Висина је предност (осим кад си пилот, али о томе другом приликом)... :)
 

Back
Top