Quantcast

Математирање

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.375
Математирање је веб сајт који пружа могућност учења математике са квалитетним садржајем и добро дефинисаним категоријама што се може видети из приложеног линка: https://www.matematiranje.in.rs/index.php/studentska-matematika

Маторац

Primećen član
Poruka
657
Мислио сам да знаш ону фору, пробај да нађеш тај клип, кад су анкетирали неке средњошколце и питали их шта мисле о томе што је Вучић предложио да се, због бољих односа са Сиријом, од идуће године у школама уче арапски бројеви. Чим су чули да је то предложио Вучић почели су да причају како је то без везе, глупо, непотребно... Умрећеш од смеха.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
Мислио сам да знаш ону фору, пробај да нађеш тај клип, кад су анкетирали неке средњошколце и питали их шта мисле о томе што је Вучић предложио да се, због бољих односа са Сиријом, од идуће године у школама уче арапски бројеви. Чим су чули да је то предложио Вучић почели су да причају како је то без везе, глупо, непотребно... Умрећеш од смеха.
Znam za taj klip, ali mi nije bilo jasno zašto si to ubacio ovde!

Маторац

Primećen član
Poruka
657
По мом схватању постоји разлика између образованог и школованог човека. Није свако ко је завршио неку школу аутоматски и образован. Образовање је шири појам и подразумева многа знања која се не уче у школама. Они анкетирани су можда завршили неку школу, али не знају ништа друго. Не знају елементарне појмове.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.