• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Maštanje (projekcije) u ljubavi

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Da, definitivno se zaista voli kad potpuno realno sagledaš stvari.. Uostalom osnova zdrave ljubavi i jeste upravo to, voleti nekog baš onakvog kakav jeste.
Sva ona ulepšavanja su odlike zaljubljenosti, svode se na lične projekcije kakav bi ti želeo da bude osoba koju bi da voliš što je naravno pogrešno na toliko nivoa .. na kraju ne voliš osobu nego svoju zamisao nje pa pokušavaš ono što se kosi sa zdravim razumom a to je da je menjaš.. Tu se onda ne zna ko je luđi, onaj koji uopšte pokušao drugog da promeni il taj drugi što je pod nekim suludim pritiskom i manjkom samopoštovanja dozvolio da bude promenjen.. U startu bude osuđeno na propast
Dakle, samo najrealnije moguće kao jedino ispravno, voleti nečije i mane i vrline, voleti celo to biće u najdubljem smislu te reči
Ćao!
Ja sam perverzan.
Imaš li neke seksi slike?

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Telesna ljubav je čista i jednostavna... neopterećena sujetom, raznim zamislima, potrebama, komplikacijama ko koga više ili manje... naprosto predavanje, davanje i primanje. Otelotvorenje ljubavi, materija
Pa, kao i tantrički seks.
Trebalo bi poništiti ego, i ne misliti samo o sopstvenom interesu, ili zadovoljstvu.
Eros - ili Konstruktivna energija bi bio nešto što obogaćuje oba partnera, ali to ne isključuje da maštanje o nekome ne može da obogati jednog - kao muza, uzor.
Naravno, lepše je kada se upotpuni, i kada neko o kome ti maštaš - takođe mašta i o tebi.
U tebi vidi vrlinu, kao i lepotu - isto kao i ti u njemu.

Poslednja izmena:

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
97.893
Da li samo surovi realisti mogu zaista da VOLE (ne da budu zaljubljeni i slično)
Da li vam se desilo da osobu nastavljate da volite i kada saznate neke ružne stvari, shvatite da on/ona uopšte nije ono... da je sasvim običan stvor :lol:
samo tako i mogu da volim, sve pre toga je letenje u oblacima :lol:

Emilia Marty

Poznat
Poruka
8.921
Tesko je lisiti se projekcija. U vezi sam vec mnogo godina i jos uvek ponekad projektujem sopstvene mracne strane na partnera. Treba bas mnogo rada na sebi da bismo bili "najbolja verzija" za onog koga volimo.
E sad, sto se tice seksa, samo naizled deluje da je seks najjednostavnija forma bliskosti. Jeste, ako povrsno pristupas seksu ali onda isto tako mozes povrsno da pristupas i svakoj drugoj intimnosti. To ne govori o lakoci tih formi, vec o odredjenom nasem stavu prema zivotu.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.642
Tesko je lisiti se projekcija. U vezi sam vec mnogo godina i jos uvek ponekad projektujem sopstvene mracne strane na partnera. Treba bas mnogo rada na sebi da bismo bili "najbolja verzija" za onog koga volimo.
lepo rečeno.
E sad, sto se tice seksa, samo naizled deluje da je seks najjednostavnija forma bliskosti. Jeste, ako povrsno pristupas seksu ali onda isto tako mozes povrsno da pristupas i svakoj drugoj intimnosti. To ne govori o lakoci tih formi, vec o odredjenom nasem stavu prema zivotu.
Sexu se zaista može pristupiti na najrazličitije načine.. i onoliko koliko postoji rezličitih odnosa između partnera toliko postoji i različitih seksualnih odnosa,

No ima ono da u seksu iz nas izlazi često ono što je potisnuto.. i nekad to dete u nama odgovara detetu u onoj drugoj osobi sa kojom smo. Pri čemu "odrasle osobe" (govorim terminima transakcione analize), te dve, uopšte ne moraju da se slažu. Tako su one nesposobne za životni kontekst, ali se u krevetu sjajno slažu. Kao primer.

subliminalni

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
318
elem...

pre neki dan krenuo po neke stvari rano ujutru pre vrucine vidim pakao ce biti , gledam sta da navucem na sebe kaze ebes boxerice skuvacu se a ne ide go ispod bermuda, pa uzmem od neke bivse tange koja je kao ja bila koscata i suva a fala bogu stvari od bivsih imam za second hand sta su sve pozaboravljale ili ostavljale ono kao da se nadje za sledeci put kad navrnu :lol:

tako ja sredjen okupat i bez ijedne dlacice jer mi filipsov epil masinica spasava zivot, koza ko alabaster bela, atopikom 10 posto se namazo da mi se koza sjaji i krenem... dodje bus, dve stanice sta da radim necu da se cimam pesaka, guzva u 3pm unutra, udjem na silu i kako sam drzao karticu jer sam nesto pre busa pazario ona mi ispadne na stepenik busa, ja se sagnem i u magnovenju skontam da mi se zadigla lacosta i da mi se vide tange qqll jer sam ih ko svaka drolja povukao skroz na kukove :rotf:

okrenem se ka vratima da ne gledam guzvu, a iza mene osetim kako mi neko dise za vratom... kad sam ulazio video neku bas bas debelu od 150+ kila sa koferom i skontam da je to garant ona jer joj misica ko satara sva istetovirana stoji bas ispred mog lica. aj pravim se blesav, kad odjednom osetim na dupencetu njenu rucerdu koja prvo polakopa onda poce sve jace da ga stiska...sunze ti, kontam ako pocnem da je napusavam u sred autobusa ne ide, nisam taki osim kad su neki mandovi saneri koji kradu, a opet malo mi zaintrigiralo nerv uy glavi jer nikad nism bio sa tako punasnom pa mi misao sama krenu kako me ona steze za vrat tom rucerdom dok bi ja cvrkuto ko kolibri...i tad osetih onu jezu koja ide niz kicmeni stub...i sta cu ybg, kao svaka drolja paula moja draga, ne da se nisam odmako, vec se lepo jos istrcio namestio jojnse sto se kaze :p ona se sestro navalila, osecam znoj osecam joj dah, malko iskrenem glavu, vim joj tanke usne stisnute, garant bi ubila boga u meni i malko poce da mi se vrti u busu dal od straha il zelje il od oboje...dupence naravno ne ispusta ni pod razno...stize hram, ja silazim kazem sebi dobro je, spaso si se a nes mi bilo zao, kad cujem glas...da li biste mi pomogli, ona sisla za mnom mamu joj njenu i kaze tezak mi je kofer tu blizu stanujem dal bi mi pomogli...

u glavi su mi prosle 1002 kombinacije sta bi moglo da mi se desi ako me odvede na legalo, od onoga da ima muza koji je kao ona debeo i koji voli u duetu da karaju zalutale naivne putnike, preko onoga da bi sela na moji pametnu glavicu i rekla lizi ili cu da ti promenim licni opis, pa do najcrnje kombinacije da ce da mi drogira i izvadi sva 3 bubrega a prethodno razdevici tamo de sam najuzi :lol:

i ja jok,vuna, drolja joj kaze jao izvinite zurim sa sve razgoracenim nevinim ocima i pogledom decaka koji je u spajzu krisom izo teglu slatka :)

ona slozi facu a ja se okrenu i nije mozak mogao da mi stane jos satipo jer je permutovao sve moguce sheme kako bi je uglavio u neku sex varijantu sa mene al da ostanem ziv.

pa bi da te pitam, sta mi je raditi ako je navatam opet jer tu smo izgleda komsije a baxuz sam nevidjeni i uvek budem ebena stranka a garant ce opet da mi naleti po marfiju :lol:

dal da pristanem pa i nek me poebu ona i muz zajedno, il ona sama, il jos gore sa nekom drugaricom iste kilaze :sad2: to bi bilo za ginisa da budem u sendvicu ko japanski snit sunke a okolo sve testo...tako da sam paulice ko buridanovo magarence :cry:

ne izlazi mi debela iz glave i budim se u znoju jer mi se javlja u snu i mase nekim dildom oko pasa i vice uhvaticu te ja ma koliko ti bezao a onda ces zapomagati... :(

spasavajte..dal da menjam opstinu grad il da reskiram?

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
352
pre neki dan krenuo po neke stvari rano ujutru pre vrucine vidim pakao ce biti , gledam sta da navucem na sebe kaze ebes boxerice skuvacu se a ne ide go ispod bermuda, pa uzmem od neke bivse tange koja je kao ja bila koscata i suva a fala bogu stvari od bivsih imam za second hand sta su sve pozaboravljale ili ostavljale ono kao da se nadje za sledeci put kad navrnu :lol:

tako ja sredjen okupat i bez ijedne dlacice jer mi filipsov epil masinica spasava zivot, koza ko alabaster bela, atopikom 10 posto se namazo da mi se koza sjaji i krenem... dodje bus, dve stanice sta da radim necu da se cimam pesaka, guzva u 3pm unutra, udjem na silu i kako sam drzao karticu jer sam nesto pre busa pazario ona mi ispadne na stepenik busa, ja se sagnem i u magnovenju skontam da mi se zadigla lacosta i da mi se vide tange qqll jer sam ih ko svaka drolja povukao skroz na kukove :rotf:

okrenem se ka vratima da ne gledam guzvu, a iza mene osetim kako mi neko dise za vratom... kad sam ulazio video neku bas bas debelu od 150+ kila sa koferom i skontam da je to garant ona jer joj misica ko satara sva istetovirana stoji bas ispred mog lica. aj pravim se blesav, kad odjednom osetim na dupencetu njenu rucerdu koja prvo polakopa onda poce sve jace da ga stiska...sunze ti, kontam ako pocnem da je napusavam u sred autobusa ne ide, nisam taki osim kad su neki mandovi saneri koji kradu, a opet malo mi zaintrigiralo nerv uy glavi jer nikad nism bio sa tako punasnom pa mi misao sama krenu kako me ona steze za vrat tom rucerdom dok bi ja cvrkuto ko kolibri...i tad osetih onu jezu koja ide niz kicmeni stub...i sta cu ybg, kao svaka drolja paula moja draga, ne da se nisam odmako, vec se lepo jos istrcio namestio jojnse sto se kaze :p ona se sestro navalila, osecam znoj osecam joj dah, malko iskrenem glavu, vim joj tanke usne stisnute, garant bi ubila boga u meni i malko poce da mi se vrti u busu dal od straha il zelje il od oboje...dupence naravno ne ispusta ni pod razno...stize hram, ja silazim kazem sebi dobro je, spaso si se a nes mi bilo zao, kad cujem glas...da li biste mi pomogli, ona sisla za mnom mamu joj njenu i kaze tezak mi je kofer tu blizu stanujem dal bi mi pomogli...

u glavi su mi prosle 1002 kombinacije sta bi moglo da mi se desi ako me odvede na legalo, od onoga da ima muza koji je kao ona debeo i koji voli u duetu da karaju zalutale naivne putnike, preko onoga da bi sela na moji pametnu glavicu i rekla lizi ili cu da ti promenim licni opis, pa do najcrnje kombinacije da ce da mi drogira i izvadi sva 3 bubrega a prethodno razdevici tamo de sam najuzi :lol:

i ja jok,vuna, drolja joj kaze jao izvinite zurim sa sve razgoracenim nevinim ocima i pogledom decaka koji je u spajzu krisom izo teglu slatka :)

ona slozi facu a ja se okrenu i nije mozak mogao da mi stane jos satipo jer je permutovao sve moguce sheme kako bi je uglavio u neku sex varijantu sa mene al da ostanem ziv.
Ne reaguje, nista ne govori, jos joj namesta pedu i cudi se sto je krenula za njim...

Ko sve danas nije je8'o... kakvi sve danas nisu veliki je8aci...sta je ovo...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.