MASOVNI POMOR ŽIVOTINJA ŠIROM PLANETE !!!

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.412
četvrtak, 06. jan 2011, 10:58-> 11:45

POMOR ŽIVOTINJA ŠIROM SVETA!


Posle ptica i riba, iz nepoznatih razloga more u Engleskoj izbacilo na desetine hiljada
mrtvih rakova i drugih morskih životinja .

Nepoznati razlozi pomora životinja.

Mrtve ptice pronađene su u još jednoj američkoj državi -Kentakiju, mrtve ribe u
američkoj državi Merilend, u Brazilu i na Novom Zelandu, dok je u Engleskoj more izbacilo 40.000 mrtvih rakova i drugih
morskih životinja.

More izbacuje mrtvu ribu u zalivu Čizapik
Stotine mrtvih ptica, kosova,crvendaća i čvoraka, pronađeno je u razmaku od nekoliko dana na ulicama dva grada u američkoj
državi Kentaki, Mareju i Gilbertsvilu, prenose lokalni mediji.

Portparol nadležne službe u Kentakiju Mark Maračini rekao je da je analiza pokazala da
ptice nisu bile bolesne, niti otrovane, i da bi uzrok njihovog uginuća moglo da bude hladno
vreme.

Hladno vreme se smatra uzrokom uginuća miliona riba u zalivu Čizapik, u američkoj državi Merilend, kao i 40.000 rakova
koji su pronađeni na obalama Taneta u engleskom Kentu.
Obala je puna njihovih mrtvih tela, zajedno sa telima morskih zvezda, jastoga i sunđera.

Ogromni pomori riba otkriveni su i u Brazilu i Novom Zelandu.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/10/Svet/822560/Pomor+životinja+širom+sveta.html
 
Каква бедна објашњења.
Кажу све је то од хладног времена-у Бразилу и Новом Зеланду је иначе лето!
Нека катастрофа нам се приближава,ово више није теорија,чињенице су почеле да говоре у своје име.
 
MISTERIOZNE SMRTI

Pomor životinja se nastavlja:
posle ptica i riba, rakovi

| 06. 01. 2011. - 10:48h

Panika je počela kada je oko 5.000 mrtvih kosova prvog dana Nove godine palo sa neba na grad Bibi u Arkanzasu, a nedugo zatim
je u blizini Baton Ruža u Luizijani pronadjeno još oko 500 mrtvih ptica.

U Arkanzasu je, takođe,pronadjeno blizu 100.000 mrtvih riba, i to u reci Arkanzas, na oko 180 kilometara od Bibija.

Evropa se juče pridružila SAD, pošto je na
ulici švedskog grada Falkopinga,pronadjeno oko 50 mrtvih čavki.

Analize su u toku.

http://www.blic.rs/m/Vesti/Svet/227815/Pomor-zivotinja-se-nastavlja-posle-ptica-i-riba-rakovi
 
У Арканзасу постоје велике плантаже вештачки модификоване соје, која да би расла мора да се прска посебним отровима (пестицидима) и агенсима да би расла. Ти отрови су по птице смртоносне, јер оне имају јако низак праг толеранције на отровне гасове (зато се у рудницима користе канаринци као савршени живи, Богом дани детектори загађења ваздуха). Уколико они угину у руднику, то је знак људима да је ваздух затрован и да се морају евакуисати.

Значи смрт птица је поседица прскања усева отровима, по птице смртоносним ТРЕНУТНО, а по људе смртоносне НА ОДЛОЖЕНО (углавном људи добијају рак и друге болештине и умиру за годину, две максимално).
 
На захтев истинољубивог постављача теме, а и ради оних које слабије разумеју инглиш препричаћу клип Алекса Џонса горе постављен:

Старлецид или (галебов токсин) је хемијски агенс високо токсичан по европске чворке и галебове, нешто мање отрован по остале птице и сисаре попут људи и кућних љубимаца.

Тај исти отров-старлецид се користи за прскање ГМО соје, тако да данак плаћају птице. Учесталост прскања се дешава током децембра и јануара, тако да се све поклапа. Иначе прксање тим отровом је забрањено (рестриктивни пестицид), али очито да се мега корпорације подмазале владине ''уредбе и законе'', па могу да прскају и преко дозвољене мере.

Постоје пестициди чије прскање узрокује помор пчела, ракова и других животиња, чији помор је такође у току.

Ово све значи, да где год вршљају Монсанто сатанисти по закону ''кодекс алиментаријуса'', масовни помори живог света се дешавају. Тако да не чуди што су помори пријављени и у Бразилу, Данској, Чилеу, Кини итд... јер ту вршљају психопате опијене влашу и жељом за екстра профитом.
 
Poslednja izmena:
На захтев истунољубивог постављача теме, а и ради оних које слабије разумеју инглиш препричаћу клип Алекса Џонса горе постављен:

Старлецид или (галебов токсин) је хемијски агенс високо токсичан по европске чворке и галебове, нешто мање отрован по остале птице и сисаре попут људи и кућних љубимаца.

Тај исти отров-старлецид се користи за прскање ГМО соје, тако да данак плаћају птице. Учесталост прскања се дешава током децембра и јануара, тако да се све поклапа. Иначе прксање тим отровом је забрањено (рестриктивни пестицид), али очито да се мега корпорације подмазале владине ''уредбе и законе'', па могу да прскају и преко дозвољене мере.

Постоје пестициди чије прскање узрокује помор пчела, ракова и других животиња, чији помор је такође у току.

Ово све значи, да где год вршљају Монсанто сатанисти по закону ''кодекс алиментаријуса'', масовни помори живог света се дешавају. Тако да не чуди што су помори пријављени и у Бразилу, Данској, Чилеу, Кини итд... јер ту вршљају психопате опијене влашу и жељом за екстра профитом.

Ја сам чуо да радио таласи мобилних телефона лоше утичу на живот пчела,па су мањи приноси меда.
 
Ја сам чуо да радио таласи мобилних телефона лоше утичу на живот пчела,па су мањи приноси меда.

Не само то, него им ометају елекотромагнетне таласе, по којима разазнају путање током опрашивања, тако да многе и не успеју да се врате назад у кошницу. Једноставно се погубе и угину.
 
Не само то, него им ометају елекотромагнетне таласе, по којима разазнају путање током опрашивања, тако да многе и не успеју да се врате назад у кошницу. Једноставно се погубе и угину.

Сад ми је јсано откуд лети се понекад деси да ми у стан кроз прозор улети пчела.А знам да нико у граду не држи пчеле.Јадна животиња.Надам се да поменути електромагнетни таласи не ремете рад човековог мозга и остатка тела.
 
Сад ми је јасно откуд лети се понекад деси да ми у стан кроз прозор улети пчела.А знам да нико у граду не држи пчеле.Јадна животиња.Надам се да поменути електромагнетни таласи не ремете рад човековог мозга и остатка тела.

Наравно да ремете. То што смо већина расејани и брзо заборављамо, можемо да захвалимо електро-магнетним пољима и таласима, који се све више множе око нас развојем технологије.

Мозак исто има своје нискофреквентне струје, тако да може да дође до преклапања са таласима приближно исте дужине и учесталости.
 
Poslednja izmena:
Pomor pčela

Juče glavno pitanje među pčelarima je bilo - kako je kod tebe, jel' crkavaju...
Odgovor je bio uglavnom - ne znam, sinoć su bile dobre. Ali to je bilo sinoć....

Naime, juče je bio dan D za pčelinjake koji se nalaze u Srbobranu (naselje i bliža
okolina).
Gotovo svi su pretrpeli ogromnu štetu i pomor pčela.

Sve je počelo u ranim jutarnjim satima, sa identičnom manifestacijom.
Velika gomila uginulih pčela ispred ulaza u
košnice, a kod pčela koje su bile žive, očitovali su se nervni simptomi tipični kod trovanja.

http://www.srbobran.net/news/1/339/pomor-p269-ela/
 
Uginulo 60 kitova

AGENCIJE

VELINGTON - Čak 60 kitova uginulo je nakon što su se nasukali na jednoj udaljenoj plaži na Novom Zelandu, dok je loše
vrijeme spriječilo spasioce da reaguju, navode danas zvaničnici iz organizacije za zaštitu prirode.

Jato od oko 80 kitova primećeno je juče na plaži Spirits Bej, 320 kilometara sjeveroistočno Oklanda.

"Nađeno je 25 uginulih životinja, a ostale su još bile žive kada su zvaničnici stigli na tu plažu", rekao je predstavnik
novozelandskog Ministarstva za zaštitu životne sredine.

Od 80 kitova, koliko ih se nasukalo, jutros je samo 24 bilo živo , izjavila Karolina Smit
zavničnik Ministarstva.

Ona je dodala da je teško reći tačan broj uginulih kitova, jer ih je voda već odnijela.

Ovo je drugi takav slučaj u posljednja dva mjeseca da se više desetina kitova nasukalo na ovu obalu.

Jato od 58 kitova nasukalo se na jednoj od susjednih plaža sredinom avgusta, ali je u more vraćeno svega 11.

Na istoj plaži se 2007. godine nasukalo jato
od 101 kita.

Naučnici još nemaju tačno objašnjenje za ovu pojavu.

Ovo su vesti iz avgusta,septembra i oktobra 2010.
Vladan je donekle u pravu za pesticide,medjutim,gledao sam snimke večeras,mnogi rezultati se već znaju-ni traga od otrova.
Ljudi se hvataju za glave,panika...sve liči na neko znamenje ili upozorenje.
 
Већина ових појава је сасвим природна и дешава се одувек(помори китова, смрт птица, ракова...)само се то или није знало или се није обраћала пажља на то. Нажалост је један део узрокован људском делатношћу попут споменутог монсанта, класичних загађења, акцидената изазваних немаром... Иначе неће бити никакве пропасти, али многи воле да развезу диван о томе... Оно, дај мало динамике и диже адреналин..
 
Da svakako,verovatno sve to ima uticaja,medjutim,ovaj poslednji masovni pomor se jednostavno ne uklapa u šemu.
Pre su to bili sporadični slučajevi,pojedine vrste,lokalno ograničene sa vremenskom distancom.
Sada je došlo do masovnog pomora RAZLIČITIH VRSTA životinja na RAZLIČITIM krajevima planete,na kopnu,moru i vazduhu u ISTOM vremenskom periodu,pod RAZLIČITIM okolnostima i vremenskim i toplotnim uslovima.
Jednostavno rečeno,naučnicima izmiče ZAJEDNIČKI faktor.
 
Znas ovo je kao sa vremenskim nepogodama, to sto se u isto vreme dogodi poplava u Kini i uragan u USA ne znaci da su te dve pojave povezane.

Ko sto rekoh nekom skoro na njegovu izjavu da nikad nije bilo ovoliko nepogoda u svetu - uvek ih j bilo samo nismo imali CNN i BBC da nam jave sta se desava u Kini, Indiji, Africi.
 

Back
Top