Masonski novospomenici kod bosanskih Muslimana

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
25.693
...

Vec sam na drugim temama vezanim za Srebrenicu pominjao kako na mestu na kojem su napravili kao "memorijalni park"...je gotovo svaki objekat sa masonskom simbolikom...Ne slucajno naravno...jer kreatori cele te price jesu upravo NWO sektaši/masoni...

Dakle stavljao sam vec slike, ako treba mogu i ponoviti..., gde se vidi da imamo klasicnu masonsku piramidu sa sve onim masonskim vrhom iste sa svevidecim okom..., pa da imamo to da je celi kompleks u obliku egipatskog svevideceg oka...pa da je i naizgled random simbol "cvet Srebrenice" nista drugo do opet "svevidece oko"...itd itd...

Danas su evo podigli spomenik i iznad Sarajeva na brdu Žuč, gde su se tokom rata vodile borbe izmedju VRS i tzv ArBiH...

Da vidimo kako izgledaju ta tzv "krila slobode":

Otkriven spomenik "Krila slobode" na brdu Žuč, monumentalna građevina visoka 16 i široka 25 metara​

https://www.klix.ba/vijesti/bih/otk...jevina-visoka-16-i-siroka-25-metara/240608062
Screenshot-20240608-202547-Chrome.jpg

Sem analize oblika...gde takodje imamo i piramidu i šestar i lenjir i sve masonske ukrstene simbole...

Obraticemo sad paznju i na ove da li lampice ili otvore...
Dobro ih prebrojte...
I ove sitnije u gornjem redu...
I ove malo krupnije u donjem redu...

Ima ih tačno :
11
+
11

11 je masonima i NWO sektašima posebno bitna okultno ritualna brojka...

Takođe sama navedena visina od 16 metara je kvadrat 4ke (4x4), kao i širina od 25 metara što je kvadrat 5ce (5x5)
A iako nije pomenuta treca dimenzija...gotovo sam siguran da negde upotpunjuje "Pitagorin trougao", tj da je kvadrat od 3ke tj 9 metara

Sam spomenik podseca i kao blaga kopija Spomenika na Sutjesci uz NOB-a:

images

...

Poslednja izmena:
...

Vec sam na drugim temama vezanim za Srebrenicu pominjao kako na mestu na kojem su napravili kao "memorijalni park"...je gotovo svaki objekat sa masonskom simbolikom...Ne slucajno naravno...jer kreatori cele te price jesu upravo NWO sektaši/masoni...

Dakle stavljao sam vec slike, ako treba mogu i ponoviti..., gde se vidi da imamo klasicnu masonsku piramidu sa sve onim masonskim vrhom iste sa svevidecim okom..., pa da imamo to da je celi kompleks u obliku egipatskog svevideceg oka...pa da je i naizgled random simbol "cvet Srebrenice" nista drugo do opet "svevidece oko"...itd itd...

Danas su evo podigli spomenik i iznad Sarajeva na brdu Žuč, gde su se tokom rata vodile borbe izmedju VRS i tzv ArBiH...

Da vidimo kako izgledaju ta tzv "krila slobode":

Otkriven spomenik "Krila slobode" na brdu Žuč, monumentalna građevina visoka 16 i široka 25 metara​

https://www.klix.ba/vijesti/bih/otk...jevina-visoka-16-i-siroka-25-metara/240608062
Screenshot-20240608-202547-Chrome.jpg

Ovo je "V" - prvo slovo pravog imena Lučifara, a 11 je njegov brojevni simbol.

Back