МАСОНИ ВОДЕ СРБИЈУ У ЕУ !

Poruka
23.163
Arsize: Srbija na pravom putu evropskih integracija

BEOGRAD - Veliki majstor slobodnozidarske obedijencije Veliki orijent Francuske (VOF) dr Gij Arsize izjavio je danas u Beogradu da je VOF u mogućnosti da prenese svoje stavove visokim evropskim zvaničnicima, i da je u sasvim otvorenim razgovorima sa njima, ukazano da je Srbija na pravom putu evropskih integracija.

On je na eksluzivnoj konferenciji za novinare u Nebojšinoj kuli, podno Kalemegdana, rekao da se prošle godine u Briselu sastao sa predsednikom Evropske komisije Žoze Manuelom Barozom, koji je okupio oko sebe liberalne "nedogmatske" obedijencije da bi čuo, kako je rekao, njihovo mišljenje o određenim konrektnim pitanjima.

Arsize je rekao da je to bio samo jedan u nizu sastanaka koje VOF ima sa zvaničnima Evrope i sveta, na kome je razmatrano više tema, a jedna od važnijih je bila posledice ekonomske krize i načini njenog humanog rešavaja i marginalizacije na svetskom nivou.

Veliki majstor je rekao da su u okviru razgovora o generalnom stanju ljudskih prava i sloboda u Evropi, na inicijativu VOF-a, Barozu detaljno izneti stavovi o stanju u jugoistočnoj Evropi, posebno o situaciji u Srbiji, Makedoniji i Bugarskoj gde su prisutne i lože te obidijencije.


On smatra da zemlje koje žele da se priključe Evropskoj uniji imaju različite kulture i identitete. "Kako je došlo vreme da se svi ujedinimo svaka zemlja koja želi da postane članica EU treba da sačuva svoj identitet i svoju kulturu što je duže moguće, da je praktično nikada ne izgube", izneo je Arsize stav VOF-a.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/240878/Arsize-Srbija-na-pravom-putu-evropskih-integracija
 
Почиње борба за превласт између УВЛС и Регулараца.
Боре се за наслеђе. Разлика је у концепту, Регуларци су атеисти и једина европска ложа која је атеистичка је ВОФ.
УЛВС тражи веру у Бога и поштовање Цркве, имају други, англо-амерички концепт.
Овај француски свирач је дошао да подржи Регуларце
 
Poslednja izmena:
Arsize: Srbija na pravom putu evropskih integracija

BEOGRAD - Veliki majstor slobodnozidarske obedijencije Veliki orijent Francuske (VOF) dr Gij Arsize izjavio je danas u Beogradu da je VOF u mogućnosti da prenese svoje stavove visokim evropskim zvaničnicima, i da je u sasvim otvorenim razgovorima sa njima, ukazano da je Srbija na pravom putu evropskih integracija.

On je na eksluzivnoj konferenciji za novinare u Nebojšinoj kuli, podno Kalemegdana, rekao da se prošle godine u Briselu sastao sa predsednikom Evropske komisije Žoze Manuelom Barozom, koji je okupio oko sebe liberalne "nedogmatske" obedijencije da bi čuo, kako je rekao, njihovo mišljenje o određenim konrektnim pitanjima.

Arsize je rekao da je to bio samo jedan u nizu sastanaka koje VOF ima sa zvaničnima Evrope i sveta, na kome je razmatrano više tema, a jedna od važnijih je bila posledice ekonomske krize i načini njenog humanog rešavaja i marginalizacije na svetskom nivou.

Veliki majstor je rekao da su u okviru razgovora o generalnom stanju ljudskih prava i sloboda u Evropi, na inicijativu VOF-a, Barozu detaljno izneti stavovi o stanju u jugoistočnoj Evropi, posebno o situaciji u Srbiji, Makedoniji i Bugarskoj gde su prisutne i lože te obidijencije.


On smatra da zemlje koje žele da se priključe Evropskoj uniji imaju različite kulture i identitete. "Kako je došlo vreme da se svi ujedinimo svaka zemlja koja želi da postane članica EU treba da sačuva svoj identitet i svoju kulturu što je duže moguće, da je praktično nikada ne izgube", izneo je Arsize stav VOF-a.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/240878/Arsize-Srbija-na-pravom-putu-evropskih-integracija

Написао сам поруку на овој теми а неки "геније" ми је обрисао - све у свему... ПРОКЛЕТИ МАСОНИ ПЛАТИЋЕ ЗА СВЕ ШТО СУ УЧИНИЛИ И ШТО ЧИНЕ СРБИЈИ И СРБИМА...........

:evil::evil::evil:
 
у србији тј целој сфрј су главни масони били масони атеисти од 1945. а као што знамо све се завршило у огњу и крви. од историјског авноја до избегличког конвоја... можда је време да се масони атеисти сами склоне ил чак самоукину на овим просторима, такви катастрофални резултати из прошлости не обећавају светлу и безбрижну будућност. нек иду у африку ил муслиманске земље да мало тамо продају своје пароле и приче.
 
Poslednja izmena:

Back
Top