Masne fote i da li reći devojci ?

Zdravo ljudi, upao sam u mnogo glupu situaciju sopstvenom glupošću, nisam siguran šta je najbolje uraditi, pogotovo bi mi ženski savet dobro došao.
Izvinite što sam možda malo konfuzan.

Ništa, preksinoć sam bio na jednom rođendanu u obližnjem gradiću kod rođaka koji je 10+ godina mlađi. Prošle godine nisam mogao, a znam tu neke ljude (uglavnom devojke) iz njegovog društva pa sam malo bio i u centru pažnje.
Od 11 smo gledali košarku, pili smo (i duvali jbg), i malo me je uhvatilo pošto u poslednje vreme slabo pijem.

E sad, posle košarke me ovi što su ostali nabediše da igramo masne fote, ja to nisam igrao sigurno od srednje škole, kao mator si, treba da se opustiš blabla, ma kome vi klinci da je mator fazon.
Pre početka rekoh ljubim samo u obraz.
I sad, okrenu se flaša da treba da poljubim jednu klinku tu, i ja krenem da je poljubim u obraz kad se ona namerno okrenu i poljubili smo se u usta.
Smejali smo se svi posle, ja kao hvala, hvala vidi stvarno se piletina lepi za prste pa čak i za lice.
U retrospektivi mnogo glup potez sa moje strane, imam curu i baš mi je lepo sa njom i ne trebaju mi ovakve stvari, ali piće mi isključi inhibicije.
Ništa, ja popio, dunuo, ne ide da vozim pa reših da ostanem da prespavam kod rođaka, ostade tu još par ljudi pa i ova klinka.
U sobi sam trebao da budem sa još jednim drugom od mog rođaka i taman da legnemo ova klinka dođe i pita me jel možeš da izađem malo da te nešto pitam, i ja kao OK, može.

Izašli smo tu ispred kuće i jedino što se desilo je da mi se nudila međutim odbio sam je na finjaka, kao popio sam ali mlada si ti za mene i treba ti neko tvojih godina a i zauzet sam, nemoj nikad da ulaziš u priče sa zauzetima. Možda smo tu nekih pola sata pričali, zezali se malo. Vraćam se u sobu, ovaj cimer iz sobe me pitao jel bilo nešto, ja kratko rekoh ne, oko medicinskih stvari me je pitala nešto (doktor sam po struci).

Budim se jutros, i pre nego što sam pošao pogledah šta je moj rođak okačio na FB, i skrolovanjem slika sam video da ovaj moj "cimer" iz sobe zna moju devojku, zajedno su na par slika.
Plus sam se i ljubio (na kvarno naravno) sa ovom klinkom, rekoh rođaku da obavezno nikom ne priča za to, što mi je za sebe i obećao.

Strah me je da neka nepovoljna verzija priče ne dođe do moje devojke, da li da joj nešto kažem o celom događaju i šta ?

Večeras treba da se vidimo prvi put od tada, baš glupo se osećam...

kako si ti uopšte stigo do zvanja doktor kad ne umeš da hendluješ jednu običnu situaciju
zamisli da ti dovedu pacijentkinju u najboljim godinama sa razgaženom peticom kojoj moraš da daš veštačko disanje i masažu srca?
šta ćeš reći, - ja ne mogu imam devojku i mi se mnogo volimo?
pa :rotf:
 
kako si ti uopšte stigo do zvanja doktor kad ne umeš da hendluješ jednu običnu situaciju
zamisli da ti dovedu pacijentkinju u najboljim godinama sa razgaženom peticom kojoj moraš da daš veštačko disanje i masažu srca?
šta ćeš reći, - ja ne mogu imam devojku i mi se mnogo volimo?
pa :rotf:
glupa situacija jeste.. no davanje prve pomoci i masiranje sisa spada u posao ovde imamo situaciju pojebi i begaj no nece to proci bez posledica..nece nikako..nego coek je previse mek pa uzjahali ga svi, i musko i zensko
 
Joj udjemo mi s jednom jelenom u wc kao u mraku i pocnemo da je vacarimo,a imala sise ogromne
Moju komšinicu su klinci uvek vatali, jer je i kao devojčurak imala velike sise, a neka njena ljubomorna i zavidna drugarica koja u to vreme nije imala razvijene grudi je vikala: ''Pustite je, pustite je!'', ona se dernjala umesto nje mada je niko nije ni pipnuo, kao brani je od nasrtljivih momčića, a ta sisata je ćutala i uživala.
 
kako si ti uopšte stigo do zvanja doktor kad ne umeš da hendluješ jednu običnu situaciju
zamisli da ti dovedu pacijentkinju u najboljim godinama sa razgaženom peticom kojoj moraš da daš veštačko disanje i masažu srca?
šta ćeš reći, - ja ne mogu imam devojku i mi se mnogo volimo?
pa :rotf:
Kako uvek najbolji zaključci i saveti dolaze iz ženskih usta
Žene su isto kao muškarci, samo pametnije :zaljubljena:
 
Samo da javim da sam sinoć bio sa devojkom, a videli smo se neplanirano i danas na poslu (ona je koleginica), ništa nisam rekao i sve je prošlo OK.

Malo čudan osećaj, imao sam solidan broj devojaka u životu što na duže što na kraće staze i iskreno, ovo što se desilo pre neke večeri je bilo nešto najbliže prevari. Pomislio sam par puta dok smo bili zajedno "e šta bi bilo kad bi znala" ali to je to, potpuno mi je jasno da je bolje ništa ne reći.

Hvala svima na savetima.
 
Samo da javim da sam sinoć bio sa devojkom, a videli smo se neplanirano i danas na poslu (ona je koleginica), ništa nisam rekao i sve je prošlo OK.

Malo čudan osećaj, imao sam solidan broj devojaka u životu što na duže što na kraće staze i iskreno, ovo što se desilo pre neke večeri je bilo nešto najbliže prevari. Pomislio sam par puta dok smo bili zajedno "e šta bi bilo kad bi znala" ali to je to, potpuno mi je jasno da je bolje ništa ne reći.

Hvala svima na savetima.
Mozda je i devojka imala slican scenarijo za vikend pa joj ne smeta :lol:
 
Kako uvek najbolji zaključci i saveti dolaze iz ženskih usta
Žene su isto kao muškarci, samo pametnije :zaljubljena:
To što ženama ne sme da se ospori nezavisno od pameti je prestrojavanje u hodu, snalažljivost u vremenu i prostoru i ostale praktične veštine za koje muškarci nemaju gen uprkos uverenju da su superiorniji pol.
 
Samo da javim da sam sinoć bio sa devojkom, a videli smo se neplanirano i danas na poslu (ona je koleginica), ništa nisam rekao i sve je prošlo OK.

Malo čudan osećaj, imao sam solidan broj devojaka u životu što na duže što na kraće staze i iskreno, ovo što se desilo pre neke večeri je bilo nešto najbliže prevari. Pomislio sam par puta dok smo bili zajedno "e šta bi bilo kad bi znala" ali to je to, potpuno mi je jasno da je bolje ništa ne reći.

Hvala svima na savetima.
:lol: Ako su masne fote tebi bile nešto najbliže prevari, onda si brate pravednik koji zaslužuje rajsko naselje kad za to dođe vreme. :ok:
 

Back
Top