Masne fote i da li reći devojci ?

Fei Li

Zainteresovan član
Poruka
154
Zdravo ljudi, upao sam u mnogo glupu situaciju sopstvenom glupošću, nisam siguran šta je najbolje uraditi, pogotovo bi mi ženski savet dobro došao.
Izvinite što sam možda malo konfuzan.

Ništa, preksinoć sam bio na jednom rođendanu u obližnjem gradiću kod rođaka koji je 10+ godina mlađi. Prošle godine nisam mogao, a znam tu neke ljude (uglavnom devojke) iz njegovog društva pa sam malo bio i u centru pažnje.
Od 11 smo gledali košarku, pili smo (i duvali jbg), i malo me je uhvatilo pošto u poslednje vreme slabo pijem.

E sad, posle košarke me ovi što su ostali nabediše da igramo masne fote, ja to nisam igrao sigurno od srednje škole, kao mator si, treba da se opustiš blabla, ma kome vi klinci da je mator fazon.
Pre početka rekoh ljubim samo u obraz.
I sad, okrenu se flaša da treba da poljubim jednu klinku tu, i ja krenem da je poljubim u obraz kad se ona namerno okrenu i poljubili smo se u usta.
Smejali smo se svi posle, ja kao hvala, hvala vidi stvarno se piletina lepi za prste pa čak i za lice.
U retrospektivi mnogo glup potez sa moje strane, imam curu i baš mi je lepo sa njom i ne trebaju mi ovakve stvari, ali piće mi isključi inhibicije.
Ništa, ja popio, dunuo, ne ide da vozim pa reših da ostanem da prespavam kod rođaka, ostade tu još par ljudi pa i ova klinka.
U sobi sam trebao da budem sa još jednim drugom od mog rođaka i taman da legnemo ova klinka dođe i pita me jel možeš da izađem malo da te nešto pitam, i ja kao OK, može.

Izašli smo tu ispred kuće i jedino što se desilo je da mi se nudila međutim odbio sam je na finjaka, kao popio sam ali mlada si ti za mene i treba ti neko tvojih godina a i zauzet sam, nemoj nikad da ulaziš u priče sa zauzetima. Možda smo tu nekih pola sata pričali, zezali se malo. Vraćam se u sobu, ovaj cimer iz sobe me pitao jel bilo nešto, ja kratko rekoh ne, oko medicinskih stvari me je pitala nešto (doktor sam po struci).

Budim se jutros, i pre nego što sam pošao pogledah šta je moj rođak okačio na FB, i skrolovanjem slika sam video da ovaj moj "cimer" iz sobe zna moju devojku, zajedno su na par slika.
Plus sam se i ljubio (na kvarno naravno) sa ovom klinkom, rekoh rođaku da obavezno nikom ne priča za to, što mi je za sebe i obećao.

Strah me je da neka nepovoljna verzija priče ne dođe do moje devojke, da li da joj nešto kažem o celom događaju i šta ?

Večeras treba da se vidimo prvi put od tada, baš glupo se osećam...
 
Zdravo ljudi, upao sam u mnogo glupu situaciju sopstvenom glupošću, nisam siguran šta je najbolje uraditi, pogotovo bi mi ženski savet dobro došao.
Izvinite što sam možda malo konfuzan.

Ništa, preksinoć sam bio na jednom rođendanu u obližnjem gradiću kod rođaka koji je 10+ godina mlađi. Prošle godine nisam mogao, a znam tu neke ljude (uglavnom devojke) iz njegovog društva pa sam malo bio i u centru pažnje.
Od 11 smo gledali košarku, pili smo (i duvali jbg), i malo me je uhvatilo pošto u poslednje vreme slabo pijem.

E sad, posle košarke me ovi što su ostali nabediše da igramo masne fote, ja to nisam igrao sigurno od srednje škole, kao mator si, treba da se opustiš blabla, ma kome vi klinci da je mator fazon.
Pre početka rekoh ljubim samo u obraz.
I sad, okrenu se flaša da treba da poljubim jednu klinku tu, i ja krenem da je poljubim u obraz kad se ona namerno okrenu i poljubili smo se u usta.
Smejali smo se svi posle, ja kao hvala, hvala vidi stvarno se piletina lepi za prste pa čak i za lice.
U retrospektivi mnogo glup potez sa moje strane, imam curu i baš mi je lepo sa njom i ne trebaju mi ovakve stvari, ali piće mi isključi inhibicije.
Ništa, ja popio, dunuo, ne ide da vozim pa reših da ostanem da prespavam kod rođaka, ostade tu još par ljudi pa i ova klinka.
U sobi sam trebao da budem sa još jednim drugom od mog rođaka i taman da legnemo ova klinka dođe i pita me jel možeš da izađem malo da te nešto pitam, i ja kao OK, može.

Izašli smo tu ispred kuće i jedino što se desilo je da mi se nudila međutim odbio sam je na finjaka, kao popio sam ali mlada si ti za mene i treba ti neko tvojih godina a i zauzet sam, nemoj nikad da ulaziš u priče sa zauzetima. Možda smo tu nekih pola sata pričali, zezali se malo. Vraćam se u sobu, ovaj cimer iz sobe me pitao jel bilo nešto, ja kratko rekoh ne, oko medicinskih stvari me je pitala nešto (doktor sam po struci).

Budim se jutros, i pre nego što sam pošao pogledah šta je moj rođak okačio na FB, i skrolovanjem slika sam video da ovaj moj "cimer" iz sobe zna moju devojku, zajedno su na par slika.
Plus sam se i ljubio (na kvarno naravno) sa ovom klinkom, rekoh rođaku da obavezno nikom ne priča za to, što mi je za sebe i obećao.

Strah me je da neka nepovoljna verzija priče ne dođe do moje devojke, da li da joj nešto kažem o celom događaju i šta ?

Večeras treba da se vidimo prvi put od tada, baš glupo se osećam...
Zenski savet,pa necu ni da citam dalje ti si prso
 
Da moj dečko tako nešto uradi volela bih da mi kaže ali bih ga molila da mi ne vređa inteligenciju glupim izgovorom "popio sam".

Znači očigledno bi se naljutila, znam da bi i ova moja. Verovatno je najbolje ne reći joj ništa, međutim šta ako nekako dođe do nje, onda će biti još gore po mene. Da sam bar bio diskretan...

Doktore koliko imate godina? 12? :lol:

Ma zakoračio sam u 30-te a ova devojčica je 2000-to, nisam baš od onih kojima je ovakvo ponašanje sa klinikama svojstveno ali eto.
 
Znači očigledno bi se naljutila, znam da bi i ova moja. Verovatno je najbolje ne reći joj ništa, međutim šta ako nekako dođe do nje, onda će biti još gore po mene. Da sam bar bio diskretan...
U kom to univerzumu je najbolje ne reći ništa?
Ako si bio dovoljno naivan da poveruješ sam sebi u to pranje pod izgovorom pića i onim - ma nisam ja, klinka me saletela i uhvatila nespremnog, onda budi dovoljno muško pa joj reci i snosi posledice kakve zaslužuješ.

Ako joj kažeš možda ti i poveruje u tu verziju koju si nama izneo a ako sazna od nekog drugog pa nema te vode koja će te oprati.

A obzirom na to koliko deluješ nezrelo ne bi me začudilo da si svojim ponašanjem dao zeleno svetlo toj klinki za onakvo ponašanje.

I jako je sebično napraviti glupost a onda je prećutati jer se plašiš da će te partner šutnuti.
To govorim generalno, ne samo tebi sad.
 
U kom to univerzumu je najbolje ne reći ništa?
Ako si bio dovoljno naivan da poveruješ sam sebi u to pranje pod izgovorom pića i onim - ma nisam ja, klinka me saletela i uhvatila nespremnog, onda budi dovoljno muško pa joj reci i snosi posledice kakve zaslužuješ.

Ako joj kažeš možda ti i poveruje u tu verziju koju si nama izneo a ako sazna od nekog drugog pa nema te vode koja će te oprati.

A obzirom na to koliko deluješ nezrelo ne bi me začudilo da si svojim ponašanjem dao zeleno svetlo toj klinki za onakvo ponašanje.

I jako je sebično napraviti glupost a onda je prećutati jer se plašiš da će te partner šutnuti.
To govorim generalno, ne samo tebi sad.
Onda je trebo je kresne a ne od masne fote da se pravi slon
 
giphy.gif
 
Najbolje ti je da ćutiš.
No evidence-no crime, ako te konfrotuje - sve poričes :mrgreen: ali samo ako si siguran da to nikada ama baš nikada nećeš više napraviti.
Isto to radiš i ako si siguran da hoćeš i tako sve dok te jednog dana devojka ne otkaci.

A možeš i daj joj kažeš, pa ona sama odluci oce li ti dati šansu ili ne, samo izostavi ono sa pijanstvom please. Priznaj i sebi njoj, da ti se dopalo.
 
Priznaj i sebi njoj, da ti se dopalo.
E pa to je njemu problem. Dopalo mu se, zato i ne sme da kaže.

^
Ja polazim od sebe i svog dečka. On je pevač jednog benda. Nije nešto ultramegagiga popularan ali sasvim dovoljno poznat na određenoj sceni. Izgleda dovoljno dobro da ga razne klinke smaraju po nastupima da se slikaju sa njim pa ga grle i pipkaju, šalju mu raznorazne slike na fb pa i one eksplicitne i šta sve ne.
On mi kaže za svaku od njih i bez da ga pitam.
Šta da radim, to mu je u "opisu posla", razumem i imam poverenja u njega.
Problem bi mi bio da saznam da mi je prećutao za neku jer to bi jasno značilo da nije samo neka koja ga je spopala a on se branio pa nije jadan mogao da se odbrani.
Ako si čist sam sa sobom nema tu šta da se krije i prećutkuje.
 
Covece, poljubac u masnoj foti, naravno da ćeš da cutis inače si gotov za ceo život, kad god se u budućnosti budete pokacili ima da ti to "nabija na nos"
Ćuti
Ja sam se razveo od prve žene iz sličnog razloga, kad god neka svađica ona jednu istu temu, pa je bilo ili si oprostila ili nisi-kažeš jesi, oprostila si, a 3godine to pominjes i dopizdelo mi i razvedem se.
A u odnosu na ovu tvoju deciju igru ja sam stvarno bio uradio nešto iz ovog ugla gledano mnogo loše.
 
Nikad mi nisu bili jasni likovi koji dozvoljavaju devojkama/ženama "A ko ti je ova? Što ti šalje poruke?"
Ja ljudi imam ženu pa mi ne proverava telefon
Šta se plasiš ribe o covece
O takvim devojkama/ženama niko ni ne priča ovde.

Nije isto lajk i kad ti neka riba pošalje sliku na kojoj se skinula pa ti piše šta bi ti radila i šta bi volela da ti radiš njoj.

Valjda je normalno da ćeš svojoj partnerki reći za to posebno ako ta riba radi tamo gde odlaziš da jedeš svaki drugi dan pa je neminovno da ćete da je sretnete i kad ste u paru.
 

Back
Top