Quantcast

Masne fote i da li reći devojci ?

M4j4

Domaćin
Poruka
4.258
Moju komšinicu su klinci uvek vatali, jer je i kao devojčurak imala velike sise
Znači, ona je kriva što su je vatali. Ko joj je kriv što je sisato dete, skači, vataj, nanosi traume...

neka njena ljubomorna i zavidna drugarica koja u to vreme nije imala razvijene grudi je vikala: ''Pustite je, pustite je!'',
Ja bih pre rekla klinka s mozgom...

ona se dernjala umesto nje mada je niko nije ni pipnuo, kao brani je od nasrtljivih momčića, a ta sisata je ćutala i uživala.
Ovo je čest slučaj i problem, to žensko ćutanje.
Odmah se shvati kao "odobravanje" ili čak "uživanje".
U najboljem mogućem scenariju: ona je uživala u pažnji (vatanju) kao devojčica što je ostavilo trajne posledice na njen kasniji život.
Decu ne možete, prosto NE MOŽETE "vatati" makar se njima to i sviđalo.

M4j4

Domaćin
Poruka
4.258
волела би да ти каже да би могла ладно да га отераш у трипичкематерине
Nemoj biti prestrog, ona je mlada, vrv samo misli da bi volela da joj kaže, i sama sam u njenim godinama bila u fazonu istine po svaku cenu.
A tebi *Zoe* - ako bi ti rekao tako nešto, a još si naglasila bez izgovora tipa bio pijan- jedini scenario bi bio da moraš da ga ostaviš (što reče Mita "oteraš u pm")
Kapiraš? Posle priznanja prevare bez izgovora nema dalje. The end.
Sad, sa druge strane, ako celo društvo zna, a samo ti ne znaš- ni to ne valja. Jbg.

Mita Komita

Poznat
Poruka
9.578
бајата је тема али је проблем увек актуелан.
Докторе, не признавај ништа па све и да јеси, а камоли што ниси, јер ће она гарант да мисли да јеси тако да не само што си осто сува куртца него ће и девојка да те откачи.
п.с.
Ниси јој ваљда реко у међувремену?

DiscoCouch

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.125
Zdravo ljudi, upao sam u mnogo glupu situaciju sopstvenom glupošću, nisam siguran šta je najbolje uraditi, pogotovo bi mi ženski savet dobro došao.
Izvinite što sam možda malo konfuzan.

Ništa, preksinoć sam bio na jednom rođendanu u obližnjem gradiću kod rođaka koji je 10+ godina mlađi. Prošle godine nisam mogao, a znam tu neke ljude (uglavnom devojke) iz njegovog društva pa sam malo bio i u centru pažnje.
Od 11 smo gledali košarku, pili smo (i duvali jbg), i malo me je uhvatilo pošto u poslednje vreme slabo pijem.

E sad, posle košarke me ovi što su ostali nabediše da igramo masne fote, ja to nisam igrao sigurno od srednje škole, kao mator si, treba da se opustiš blabla, ma kome vi klinci da je mator fazon.
Pre početka rekoh ljubim samo u obraz.
I sad, okrenu se flaša da treba da poljubim jednu klinku tu, i ja krenem da je poljubim u obraz kad se ona namerno okrenu i poljubili smo se u usta.
Smejali smo se svi posle, ja kao hvala, hvala vidi stvarno se piletina lepi za prste pa čak i za lice.
U retrospektivi mnogo glup potez sa moje strane, imam curu i baš mi je lepo sa njom i ne trebaju mi ovakve stvari, ali piće mi isključi inhibicije.
Ništa, ja popio, dunuo, ne ide da vozim pa reših da ostanem da prespavam kod rođaka, ostade tu još par ljudi pa i ova klinka.
U sobi sam trebao da budem sa još jednim drugom od mog rođaka i taman da legnemo ova klinka dođe i pita me jel možeš da izađem malo da te nešto pitam, i ja kao OK, može.

Izašli smo tu ispred kuće i jedino što se desilo je da mi se nudila međutim odbio sam je na finjaka, kao popio sam ali mlada si ti za mene i treba ti neko tvojih godina a i zauzet sam, nemoj nikad da ulaziš u priče sa zauzetima. Možda smo tu nekih pola sata pričali, zezali se malo. Vraćam se u sobu, ovaj cimer iz sobe me pitao jel bilo nešto, ja kratko rekoh ne, oko medicinskih stvari me je pitala nešto (doktor sam po struci).

Budim se jutros, i pre nego što sam pošao pogledah šta je moj rođak okačio na FB, i skrolovanjem slika sam video da ovaj moj "cimer" iz sobe zna moju devojku, zajedno su na par slika.
Plus sam se i ljubio (na kvarno naravno) sa ovom klinkom, rekoh rođaku da obavezno nikom ne priča za to, što mi je za sebe i obećao.

Strah me je da neka nepovoljna verzija priče ne dođe do moje devojke, da li da joj nešto kažem o celom događaju i šta ?

Večeras treba da se vidimo prvi put od tada, baš glupo se osećam...
Jeste li adekvatno zaštićeni? Je l veliki pritasak?
Večeras aplaudiram i za tebe (krv mu j.e.b.em)

M4j4

Domaćin
Poruka
4.258
бајата је тема али је проблем увек актуелан.
Докторе, не признавај ништа па све и да јеси, а камоли што ниси, јер ће она гарант да мисли да јеси тако да не само што си осто сува куртца него ће и девојка да те откачи.
п.с.
Ниси јој ваљда реко у међувремену?
Jeste, ali ništa pametnije da iskopam.
Ne mogu više ni da palamudkm ni da čitam o Korona virusu.

*Zoe*

Početnik
Poruka
27
Nemoj biti prestrog, ona je mlada, vrv samo misli da bi volela da joj kaže, i sama sam u njenim godinama bila u fazonu istine po svaku cenu.
A tebi *Zoe* - ako bi ti rekao tako nešto, a još si naglasila bez izgovora tipa bio pijan- jedini scenario bi bio da moraš da ga ostaviš (što reče Mita "oteraš u pm")
Kapiraš? Posle priznanja prevare bez izgovora nema dalje. The end.
Sad, sa druge strane, ako celo društvo zna, a samo ti ne znaš- ni to ne valja. Jbg.
Molim? Kojim mojim godinama?
I ja se ne sećam da sam pisala da li bih ga ostavila ili ne, samo sam pisala da bih volela da mi kaže.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.