Quantcast

Masne fote i da li reći devojci ?

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Ne mogu da verujem koliko mrzite muškarce
Svi saveti su upravo takvi kao što je ovaj toliko ocrnjeni čovek @georgejune rekao
Ladno namerno čoveka lozite da treba da kaže
Sreća da je ipak odlučio da ćuti.
I posle kažete "Jao koliko mržnje ISIJAVA iz muških postova"
@cvetak zanovetak našao sam se prozvan u tvom postu "sve frajer do frajera a u većini slučajeva pi.cke" prosto zato što je malo muškaraca komentarisalo i nije mi jasno čemu takav napad, za ostale ne znam ali mene ne poznaješ definitivno.
I napisao sam više od prostoprosirene rečenice posto vidim da vam smeta ako je kratko i jasno
I treba da se nadjes prozvan
Normalno da te ne poznajem,zato ne komentarisem tebe, vec ono sto si napisao.Znaci zena nema sta da komentarise, nema sta da zna samo cuti i pusi?
Ili je kod tebe jednako pa i tebe zabole sta ona radi?
Daleko bilo da su svi muskarci takvi,zamisli taj svet

Antihejter

Zainteresovan član
Poruka
253
I treba da se nadjes prozvan
Normalno da te ne poznajem,zato ne komentarisem tebe, vec ono sto si napisao.Znaci zena nema sta da komentarise, nema sta da zna samo cuti i pusi?
Ili je kod tebe jednako pa i tebe zabole sta ona radi?
Daleko bilo da su svi muskarci takvi,zamisli taj svet
Zašto izmišljas, ja nikada takvo nešto nisam rekao. Ni približno.

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Nikad mi nisu bili jasni likovi koji dozvoljavaju devojkama/ženama "A ko ti je ova? Što ti šalje poruke?"
Ja ljudi imam ženu pa mi ne proverava telefon
Šta se plasiš ribe o covece
Dozvoljavaju?Kojoj zeni na svetu treba tvoja dozvola za bilo sta?
Zena i ne treba da te pita,to bi trebalo da ti je neko najblizi i da sam zelis da delis sve

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Covece, poljubac u masnoj foti, naravno da ćeš da cutis inače si gotov za ceo život, kad god se u budućnosti budete pokacili ima da ti to "nabija na nos"
Ćuti
Ja sam se razveo od prve žene iz sličnog razloga, kad god neka svađica ona jednu istu temu, pa je bilo ili si oprostila ili nisi-kažeš jesi, oprostila si, a 3godine to pominjes i dopizdelo mi i razvedem se.
A u odnosu na ovu tvoju deciju igru ja sam stvarno bio uradio nešto iz ovog ugla gledano mnogo loše.
Naravno da ces da cutis
Cute pi.cke,odrasli ljudi stanu iza svojih sr.anja.
Ako si stao,sto se kajes zbog toga?

Antihejter

Zainteresovan član
Poruka
253
Recite onoj Eurus jer ja neću da joj se obraćam :lol:
da filozof ne može da govori umesto fizicara, i obrnuto, akamoli da u jednoj rečenici.
Možda bih i mogao da zamislim razgovor između Ajnstajna i Spinoze, ali između Šopenhauera i Tesle već teže, ali o kojim imenima se ovde radi, a dotična sebe nazvala filozofom, Sokrat je rekao da "zna da ništa ne zna" a ona zna.
P r o l u p a v a nj e.

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Recite onoj Eurus jer ja neću da joj se obraćam :lol:
da filozof ne može da govori umesto fizicara, i obrnuto, akamoli da u jednoj rečenici.
Možda bih i mogao da zamislim razgovor između Ajnstajna i Spinoze, ali između Šopenhauera i Tesle već teže, ali o kojim imenima se ovde radi, a dotična sebe nazvala filozofom, Sokrat je rekao da "zna da ništa ne zna" a ona zna.
P r o l u p a v a nj e.
Jes, genijalni ljudi umeju da nam budu cudni

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.