maskenbal

Zevs, svi ostali su male bebe
secret_smile.gif


Mada tesko je dobro se provesti sa tom maskom, narusio bih mu imidz...znac izabrao bih Dionisa definitivno.
 
boginja lova i te fore. je l' bese diana kod rimljana? kod grka se ne secam :( el artemida bese?
pa image: usko kozno odelce,razgoliceta ramena i pustena kosa sa sve lukom i strelom i ratnickom sminkom...mrnjau :wink:
 
Selena:
Garant je neki žandarm ili tako nešto;samo odakle stalno konektovan,to mi baš nije jasno:-D

Dobro jutro zelim i vama kolegince , nisam ZANDARM to mi je otac , ja sam nesto slicno ali nije za forum ... vec sam se dosta izlajao na raznim temam ne bih zeleo da imam problema ... pitas odakle se stalno javljam ... pa 7,5 godina terena , red je bio da i ja malo sednem ... !!!! Aktivan sam jos uvek i radim slican posao , samo manje terena i mnogo kulturniji u istoj organizaciji !!!!!
 
Selena:
Ako se na mene odnosilo:-D,kuckam neki seminarski rad,izašla sam iz neke minus faze i to je to.A kako ste vi,mislim jel jedete,spavate i tako to?:-D


Ah, da sve po protokolu.............mozes sat po nama da navijas...........he,he.............ma sve je ok............kad ces u moj kraj..................
 

Back
Top