Maska i virus pod mikroskopom

skura58

Stara legenda
Poruka
99.778
Maska i virus pod mikroskopom
Маска и вирус.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovde se vidi da je velicina otvora 2mm sto je NEMOGUCE, imate svi maske pa proverite.


Drugo, virus se prenosi kapljicno a kapljice definitivno imaju veci radijus od pora.

Trece, virus se nikada ne krece pravolinijski pa da prolazi tako lagano kroz otvore materijala vec Braunijevim kretanjem sto na kraju i jeste cela filozofija mehanizma zastite masaka, maska ne blokira virus poput nekog zida vec ga "hvata", nesto slicno paukvoj mrezi.
 
Poslednja izmena:
Ukoliko se redovno ne peru,upravo maske mogu biti izvor zaraze.

Nazalost to niko ne govori od svih onih koji potenciraju nosenje maski...a morali bi.Narocito mladjim osobama.
Pricali su sto puta da se menjaju na sat dva da ne moze jedna maska ceo dan al sto bi je uooste nosio kad su otvori na njoj preveliki i kad na kutiji pise da nema svrhu
 

Doktor Kon, doktorka Kisić Tepavčević, doktor Tiodorović i ostali doktori se nadaju da će virus da pogodi prečku ili stativu.

Histerija je odavno prestala da bude zdravstveno i postala hiperpolitičko pitanje.

Zapravo se meri poslušnost sirotinje raje i njen prag tolerancije da trpi torturu.
 
Те прљаве маске на носу и устима су горе него у средњем веку некупање !
Nisam se 6 meseci vozio u prevozu, svuda idem peške ili ako me neko od ukućana eventualno poveze negde.

U supermakrete ne ulazim a kad mi nešto urgentno treba pošaljem babu iz prizemlja, ona je ushićena kad ima priliku da nosi masku. Htela je da bude doktorka a postala neki inspektor, možda poreski.

Jedino sam brici izašao u susret da je stavim jer mu korona reketaši prete sa 150 000 kazne a on strepi pošto ima veliki izlog.

To je to ludilo o kome je bilo reči na drugoj temi.

Ne radi se ova dresura bez predumišljaja.

Možda globalisti planiraju da formiraju svetsku vladu po uzoru na CK KP Kine...?
 
Nisam se 6 meseci vozio u prevozu, svuda idem peške ili ako me neko od ukućana eventualno poveze negde.

U supermakrete ne ulazim a kad mi nešto urgentno treba pošaljem babu iz prizemlja, ona je ushićena kad ima priliku da nosi masku. Htela je da bude doktorka a postala neki inspektor, možda poreski.

Jedino sam brici izašao u susret da je stavim jer mu korona reketaši prete sa 150 000 kazne a on strepi pošto ima veliki izlog.

To je to ludilo o kome je bilo reči na drugoj temi.

Ne radi se ova dresura bez predumišljaja.

Možda globalisti planiraju da formiraju svetsku vladu po uzoru na CK KP Kine...?
Uvek sam se pitao kako ludacima izgleda svet ?
 
A znate li da ke prošle godine od OBIČNO gripa umrlo duplo više ljudi nego ove od korone.
Isto preko 80% su bili ili stari ili sa slabim plućima.
OD GLADI JE UMRLO 4X VIŠE LJUDI

A ovo sa vakcinama mi liči na big bussiness.

Stvar je u drugome;
Od Vuhana do Italje (a i šire, što bi rekli komunista)
POSTOJI DIREKTNA VEZA KORONA VIRUSA I 5G ANTENA.

Zašto seku drveče u blizini 5G antena ???
Smeta signalu koji prolazi kroz armirani beton???
NE.
Prvi, odmah vidljivi, efekat je da pobegnu se price koje ne stradaju odmah po pustanju.
Drugi efekat je da se drveće u blizini brzo osuši i uvene.
Zato ga seku.

Inače 5G frekvencije su se koristile za razbijanje demonstracija.
 
Poslednja izmena:
U grubim crtama od prilike ovako, ne obavezno ovim sledom.

Prvo bejaše:

H9_zO-UX4DPhjONw3f9BIM9CA66OzxpQr6e1ZcuYwn3fEKShhpnfxk521yf9DmFjEhIsaxl8HT9YGqGk4tTVxZLR-mEto5LQz3fVs0RotceewIJ8OvjuvB4JzUiQd3uT2uW0y801m6FweonkdQBE6Q


Ali se Bogovi naljutiše na Srbe i onda bi:

Pogledajte prilog 768435
hqdefault.jpg

691445_tizer_ls.jpg

244207_1011_ff.jpg


Hrast-koridor-Dragan-Jovcic.jpg


valjeska-gra%C4%8Danica.jpg

320439_potpis4_iff.jpg



_111805301_it-cj_pg.jpg

respiratori-1025x480@2x.jpg

90717578_2624303487788702_5779977003373428736_n_1000x0.jpg

Zelj.jpg

thumb3.jpg

bg-bakljada.jpg

Kojic.jpg

sns_210620%20ALO%20Marko%20Metlas16_900x900.jpg

54100220_303.jpg

_113280229_kontejner.jpg

Screenshot_8-4-725x483.jpg

nogo-skupstina.jpg

vucic_hoklica_752x940



Capiche paisano?
Niste napisali zašto se Bogovi naljutiše na Srbe?

Srbi su živeli u Raju - radili 5 dana u nedelji, godišnji odmor mesec dana, vikend slobodan, kuvano jelo za radničku pauzu, nov auto na 24 rate, obavezno letovanje a ko nije imao firma ga slala u odmaraliśte, džaba stan...
A onda došla Djindjolina i rekla - hajmo umesto 24 meseca za auto da plaćamo 24 meseca za mobilni, svetski....
 
Ovde se vidi da je velicina otvora 2mm sto je NEMOGUCE, imate svi maske pa proverite.


Drugo, virus se prenosi kapljicno a kapljice definitivno imaju veci radijus od pora.

Trece, virus se nikada ne krece pravolinijski pa da prolazi tako lagano kroz otvore materijala vec Braunijevim kretanjem sto na kraju i jeste cela filozofija mehanizma zastite masaka, maska ne blokira virus poput nekog zida vec ga "hvata", nesto slicno paukvoj mrezi.
Da ali to vam je kao ribarska mreža pa nešto i ufatimo.
E sad, ako se virus zalepi za masku onda on nama bude bliže duže vremena.
 

Back
Top