Mašinski mozak NATO-zlotvora u Srbiji

ves.bole

Poznat
Poruka
8.678
Kako objašnjavaš da je 1994. plata bila 1 evro, a 2008. iznosila 400 evra
To je prosečna plata.
To je kao kad bi pravili prosek sa mojom i tvojom platom.
Ti sa tvojih 150 evra i ja sa mojih 2450 evra - imali bi oboje prosečnu platu od 1300 evra.

Zato je 2009. prosečna plata bila 320 evra, a 2011. pre nego što je narod najurio vaše gazde bila je 340 evra.
E, kad više nisu imali šta da prodaju, kad nije bilo para ni za penzije, onda se narod posrao na njih i dao im šut kartu.
Vaš gazda je zaradio preko 600 miliona evra dok je bio na vlasti, isključivo pomoću svog mašinskog mozga.
Otkako nije više na vlasti, mozak mu nešto slabo funkcioniše, firme mu posluju sa gubitkom.

Verovatno mu je mašinski mozak malo zaribao, fali mu podmazivanje.

Gunter Faris

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.003
To je prosečna plata.
To je kao kad bi pravili prosek sa mojom i tvojom platom.
Ti sa tvojih 150 evra i ja sa mojih 2450 evra - imali bi oboje prosečnu platu od 1300 evra.

Zato je 2009. prosečna plata bila 320 evra, a 2011. pre nego što je narod najurio vaše gazde bila je 340 evra.
E, kad više nisu imali šta da prodaju, kad nije bilo para ni za penzije, onda se narod posrao na njih i dao im šut kartu.
Vaš gazda je zaradio preko 600 miliona evra dok je bio na vlasti, isključivo pomoću svog mašinskog mozga.
Otkako nije više na vlasti, mozak mu nešto slabo funkcioniše, firme mu posluju sa gubitkom.

Verovatno mu je mašinski mozak malo zaribao, fali mu podmazivanje.
To sa 600 miliona je čista laž.

Ako imaš kiosk koji prihoduje 200,000 a rashoduje 200,000 tvoje zarade su 0 a ne 200,000.

Znači ne možeš Top Line revenue da uzimaš ni kao zaradu, a kamoli kao krađu, što vi radikali podmećete.

Gunter Faris

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.003
Ako imaš kiosk koji tako radi, ti obično crkneš od gladi.
A ne šalješ decu u inostranstvo, nemaš stanove, vile, zemljišta, firme, besna kola i ostala čuda i muda.
Dobro recimo da je prihodovao 600,000,000 rashodovao 560,000,000 a imao 50 zaposlenih

Preostalo se onda deli na više delova, i znači nije ukrao 600M nego zaradio 1M

ves.bole

Poznat
Poruka
8.678
Dobro recimo da je prihodovao 600,000,000 rashodovao 560,000,000 a imao 50 zaposlenih

Preostalo se onda deli na više delova, i znači nije ukrao 600M nego zaradio 1M
Pa ne optužuju njega za oružanu pljačku banke, nego za trgovinu uticajem.
Iako svi znaju da je to tako, ipak u pravnoj državi kao što je Srbija od kada je Aleksandar Vučić na njenom čelu,
tako nešto mora ipak da se dokaže.
A kako Vučko nije od onih koji bez dokaza baljezgaju o farmama droge, ukradenim milionima i sličnim idiotizmima,
on čeka da sudije (koje je g-din. mašinski mozak birao i postavio) završe posao za koji su (pre)plaćeni.

Fring

Ističe se
Poruka
2.905
Rambo Amadeus je objasnio kako plata raste nacionalizam slabi. Zato su nacionalisti i ekonomija često u sukobu.

Odakle onda onoliki nacionaliziam u Kataloniji kad je najbogatija od svih spasnkih pokrajina ili odakle sukobi i tolika mrznja S Irskoj
U Spanji su mnogo veci animoziteti i nacionalizam nego na Balkanu
Imam jednog prijatelja koji je rodom iz spanske pokrajine Galicije i zivi u Svajcarskoj zove se Pako .Lik se toliko naljuti ako mu kazes da je Spanac i krene da objasnjava da nije nikakav Spanac vec Galicijac takav fanatican nacionalizam neces vdijeti kod nasih ljudi
Naprimer vidjeli smo da po 2 miliona Katalonaca izadje na ulice
Proslo ljeto kad sam bio u Barceloni vidio sam da ima gomila auta koje umjesto onog E na autotablicama imaju KA
U RS nema sanse da vidis nekog da je prekrecio ono BIH i stavio RS ili da se skupi u RS i Srbiji vise od par stotina ljudi osim ako nisu skupovi budzetlija istranackih snedvicara

Rambo je budaletina ,upravo je suprotno sto je plata i bogasttvo vece tu je veci nacinalizam

17915998_6.jpg

Rudimir

Aktivan član
Poruka
1.155
Irci.😁 Nije ni cudo sto im broj raste, vidi ovu u crvenoj haljini😁

Pljacka nastaje tek posle takzovanih demokratskih promjena 5 oktobra 2000 a u Republici Srpskoj nesto ranije 1998
Sankcije i vojna agresija NATO na Srbe u Srbiji, RS i RSK jesu zbog toga sto je Milosevic odbijao pljacku i privatizaciju

A u RSK hahahha? Kradja i sverc su bili dio politike.

Ulazak u NATO za 10 godina. 👍 Ako se moze toliko pljackati i ciniti narod glupim, 30godina, onda mogu i ovo. Polako, bit ce.