Masakr u Holandiji

Reefer

Srebrna tastatura
VIP
Poruka
216.266
Masakr u Holandiji: Šest ubijenih, 11 ranjeno

Najmanje šestoro ljudi je ubijeno, a 11 povređeno, kada je muškarac naoružan automatskom puškom, otvorio danas vatru u holandskom tržnom centru u blizini Amsterdama.


http://www.mondo.rs/s202764/Info/Svet/Masakr_u_trznom_centru_kod_Amsterdama.html

Jel' ono juče naš kolega forumaš napisao da leti za Amsterdam? I još onako otvoreno opravdava i podržava terorizam... uh, pa nije valjda dotle došlo... :eek: :roll:
 
Masakr u Holandiji: Šest ubijenih, 11 ranjeno

Najmanje šestoro ljudi je ubijeno, a 11 povređeno, kada je muškarac naoružan automatskom puškom, otvorio danas vatru u holandskom tržnom centru u blizini Amsterdama.


http://www.mondo.rs/s202764/Info/Svet/Masakr_u_trznom_centru_kod_Amsterdama.html

Jel' ono juče naš kolega forumaš napisao da leti za Amsterdam? I još onako otvoreno opravdava i podržava terorizam... uh, pa nije valjda dotle došlo... :eek: :roll:
Уз урлање побићу све тако ми алаха је рокао по германцима:lol:.
 

Back
Top