Quantcast

Маса и дефиниција

Југ Богдан

Domaćin
Banovan
Poruka
4.073
Мањи број понављања уз већу тежину једнако маса.
Већи број понављања уз мању тежину једнако дефиниција.
Молио бих цењене форумаше да ми кажу да ли је то заблуда?
Унапред хвала!

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Jeste zabluda - pogledaj temu Biseri u teretani i okruzenjue upravo je tu opisana zabluda.....Definicija se radi tako sto se skida salo - masno tkivo i to nema nikakve veze sa nekim brojem ili tezinom tega....To se radi kardio vaskularnim treningom ili trcanjem, bajsom i sl.....Ali dzaba i to ako se ne povede racuna o ishrani, i ako se vise ne potrosi nego sto se unese...Onda je sve dzabe....Znaci niko se nije "izdefinisao" od malih tegova + veliki broj ponavljanja....To je tako tvrdokorno ukorenjena zabluda kod nas da je to neverovatno.....A ne izgleda da smo kao glup narod....Imali smo jednog Teslu i jednog Ivu Andrica...

FitnessGuy

Zainteresovan član
Poruka
495
Verujem da je i video ovo u temi o biserima, pa je hteo dodatno da se uveri da li je to zaista zabluda. :)

Inače, neki takmičari ne rade čak ni kardio trening u fazi definicije. Samo odgovarajuća ishrana i rad sa tegovima.Sam trening im je gotovo identičan. Jedino što se ubacuju pojedine izolirajuće vežbe, a zbog manjka uglj. hidrata u ishrani, tj. manjka energije, primorani su da rade sa nešto manjim težinama nego inače. Možda se otuda utemeljila ta zabluda.

Stvarno ne znam kako neko može i pomisliti da će pojedinac sa 20-30% telesnih masti moći da se izdefiniše samo smanjivanjem težina i povećanjem broja ponavljanja?! Ili, sa druge strane, kako će, do vraga, neki mršavko dobiti na masi radeći samo sa velikim težinama a o ishrani nema pojma?! Smešno je kako ljudi upadnu u naivne zablude.
Hrana, hrana i opet hrana. Forma se oblikuje u kuhinji.

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982
Pa ok ako je hrana kakva treba da bude u oba primera..nego uzme 20-30kg i pichi 50 ponavljanja..logicno da ce se oznojiti do besvesti uz rad misica..a ako stavi duplo vise ponovice 5 i sta radi..ustane da se gleda u ogledalo kako mu je buknula sisa a nigde znoja:lol:to je logicno razmisljanje i lako se proba na prvom treningu..a na duze staze naravno da je bitna hrana pa se ne moze pricati uopsteno vec nam treba konkretni primer i licno iskustvo

FitnessGuy

Zainteresovan član
Poruka
495
Pa ok ako je hrana kakva treba da bude u oba primera..
Ishrana ne može biti ista u oba primera, pa te i nisam najbolje razumeo šta je značila ta rečenica. Ishrana na masi i na definicije totalno je drugačija jer to je baš ono što određuje da li neko radi masu ili definiciju - ishrana.

Znači, NE POSTOJI trening za masu ili definiciju, POSTOJI samo ishrana za masu ili definiciju, bilo da je to na duže ili na kraće staze(mada i to nisam najbolje razumeo šta si hteo reći). ;)

Sve u svemu, ceo post je malo čudan i ne shvatam šta si hteo reći. :D

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Ishrana ne može biti ista u oba primera, pa te i nisam najbolje razumeo šta je značila ta rečenica. Ishrana na masi i na definicije totalno je drugačija jer to je baš ono što određuje da li neko radi masu ili definiciju - ishrana.

Znači, NE POSTOJI trening za masu ili definiciju, POSTOJI samo ishrana za masu ili definiciju, bilo da je to na duže ili na kraće staze(mada i to nisam najbolje razumeo šta si hteo reći). ;)

MA sta je on hteo reci.....Hahahha on je hteo da potvrdi da je ovaj biser tacan.....Jel vidis da je klovan...NE ubedjuj se sa njim...Pusti ga neka se on "definise" sa 50 ponavljanja i neka se oznoji do besvesti, budala ima da izgubi sve elektrolite vitamine i minerale preko znoja :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Ljudi misle da ako se znoje onda se "tope" i da to salo izlazi hahahaahhaha...
A ne znaju da samo ne mrda i da im to izlazi voda sa elektrolitima vitaminima i mineralima....I ne znaju da ako ne unose posle toga neki izotonicni napitak DZABE SVE I KONTRAPRODUKTIVNO JE......
Al' najsmesniji su oni sto se iznoje do besvesti - gola voda, dehidrirali su i nakace se na vagu da vide "koliko su smrsali" hahahhaha
A onda popije litar vode i opet je tezi 3 kila hahahahhaha

Poslednja izmena:

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982

Rekoh da je u oba sucaja hrana kao sto treba..da se ne ulazi u pricu o tome..dakle samo tezine od-do..ko sta zeli i sta postize..eto to objasni..znaci 50kg izbaciti 5x ili 30 kg izbaciti 20x..efekat?

FitnessGuy

Zainteresovan član
Poruka
495
Već smo pričali o tome i mnogo puta je rečeno da nema svrhe bilo koju težinu dizati preko 12 ak puta. Zna se u kom se opsegu kreće broj ponavljanja optimalan za mišićnu hipertrofiju. Znači, ne želim uopšte da pričam o efektu rada sa tolikim brojem ponavljanja. tu se ne postiže ni masa ni definicija.

Ako je ishrana prilagođena radu na masi ili na definiciji, glavni faktor je ispunjen i rezultati će doći. Optimalan broj ponavljanja po seriji kreće se od 6 do 12 i to važi bilo za masu bilo za definiciju. Radeći u tom opsegu, željeni rezultati će doći ako je priča sa ishranom sređena. To što ti pričaš o 20 i više ponavljanja nema veze ni sa jednim od ta dva(masa i definicija) pa, kao što rekoh, neću ni komentarisati.

Suma sumarum: 6 do 12 ponavljanja idu bez obzira da li se radi masa ili definicija. Ende. ;)

p.s. Povremeno se rade "izleti" sa niskim brojem ponavljanja(1 do 4), ali to nema veze sa ovom pričom ovde. Ono što se tiče ove priče, objasnio sam.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Već smo pričali o tome i mnogo puta je rečeno da nema svrhe bilo koju težinu dizati preko 12 ak puta. Zna se u kom se opsegu kreće broj ponavljanja optimalan za mišićnu hipertrofiju. Znači, ne želim uopšte da pričam o efektu rada sa tolikim brojem ponavljanja. tu se ne postiže ni masa ni definicija.

Ako je ishrana prilagođena radu na masi ili na definiciji, glavni faktor je ispunjen i rezultati će doći. Optimalan broj ponavljanja po seriji kreće se od 6 do 12 i to važi bilo za masu bilo za definiciju. Radeći u tom opsegu, željeni rezultati će doći ako je priča sa ishranom sređena. To što ti pričaš o 20 i više ponavljanja nema veze ni sa jednim od ta dva(masa i definicija) pa, kao što rekoh, neću ni komentarisati.

Suma sumarum: 6 do 12 ponavljanja idu bez obzira da li se radi masa ili definicija. Ende. ;)

p.s. Povremeno se rade "izleti" sa niskim brojem ponavljanja(1 do 4), ali to nema veze sa ovom pričom ovde. Ono što se tiče ove priče, objasnio sam.
MA brate ti si budala, sta mu pises.....Jel znas sta on hoce? On hoce neko opravdanje, on hoce da cuje makar od jednog jedinog coveka da je 50 ponavljaja rozeg tega od kilo SVRSISHODNO ZA NESTO da bi imao neko opravdanje i da bi utolio svoje komplexe nize vrednosti jer nije sposoban da radi treninge kao mi tj kao svi i da napreduje...

Pa pogledaj samo covece kako pezorativno nagrdjuje ljude u tereteni - "a ako stavi duplo vise ponovice 5 i sta radi..ustane da se gleda u ogledalo kako mu je buknula sisa a nigde znoja"
Covek ne treba da bude psiholog kao ja da provali da je ON ZESCE ISFRUSTRIRAN I DA IMA KOMPLEXE NIZE VREDNOSTI I DA SE PLJUVANJEM I MRZNJOM PREMA TOME NECE IZLECITI, NEKA NADJE PSIHIJATRA I NEKA MU SE ISKUKA NA RAMENU KAKO NIJE MUZEVAN, KAKO JE GAY TYPE OF GUY, KAKO JE SMESAN I SLICNO A ONDA NEKA MU DA PSIHIJATAR NESTO ZA PODIZANJE TESTOSTERONA I SEROTONINA....Galenika bas pravi takve lekove za takve kao sto je on hahahha, ne pravi sigurno test depo za bildere hahahhahah

A jadan ne zna da kad neko uradi 120 kila iz bencha 8 puta da momentalno na klupi ostane znoj na mestu gde je lezao koliko je to tesko ili kada neko radi mrtvo dizanje a graske znoja mu padaju sa cela - i to samo od 2-3 serije.....A ne da trckaras 3 sata pa da se oznojis....A o nogama i cucnju da ne pricamo.....Ja bas zato i nosim peskir u teretanu - ribe mrze da sedaju i leze po mokrim znojavim spravama, sta vise mrzim i ja.... I otkuda onda toliko mokrih sprava kad se ne znoje ljuid??

I otkud sad to poredjenje da se misici ne mogu napraviti ako se ne oznojis??? NEko se znoji neko ne...Sve je to individualno...Misici ne rastu od kardio treninga neko se trose...Gluperda....nego da lupi nesto i ismeje bildere opet a samo on ispada idiot.....

Југ Богдан

Domaćin
Banovan
Poruka
4.073
MA sta je on hteo reci.....Hahahha on je hteo da potvrdi da je ovaj biser tacan.....Jel vidis da je klovan...NE ubedjuj se sa njim...Pusti ga neka se on "definise" sa 50 ponavljanja i neka se oznoji do besvesti, budala ima da izgubi sve elektrolite vitamine i minerale preko znoja :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Ljudi misle da ako se znoje onda se "tope" i da to salo izlazi hahahaahhaha...
A ne znaju da samo ne mrda i da im to izlazi voda sa elektrolitima vitaminima i mineralima....I ne znaju da ako ne unose posle toga neki izotonicni napitak DZABE SVE I KONTRAPRODUKTIVNO JE......
Al' najsmesniji su oni sto se iznoje do besvesti - gola voda, dehidrirali su i nakace se na vagu da vide "koliko su smrsali" hahahhaha
A onda popije litar vode i opet je tezi 3 kila hahahahhaha
У праву си.
Ја сам се раније бавио атлетиком и кад видим папане на ПЛУС 25 или 30 да у шушкавцима трче да би смршали,мене ухвати мука.
А најгоре је што не можеш да им објасниш да ништа тиме не постижу.

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982

A zar nisi ti postavio bese link za insanity trening?mozda nisi nebitno..tamo se ne koriste tegovi a svi su izdefinisani.sta cemo s tim?dakle ako svako od njih koristi tezinu svog tela i dovede se za 2 meseca u to stanje..znaci nisu bitne tezine?oni sigurno povremeno ubacuju smesne tezine i odrzavaju tu definiciju..jel tako?mislim ne zelim da se raspravljam i ne teram svoju pricu nego sagledavam ono sto je ocigledno..i prestanite vise poput bruzlija da pametujete nego normalno pisite..izgledate ko komplexasi koji pametuju samo..pisemo konstruktivno i ako vas mrzi da pisete nemojte pisati..a ne dodjete i to kazete pljujuci neistomisljenike:ok:

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982
Pa nonstop se slazes sa bruzlijevim nebulozama i svaki post deluje ko nadjebavanje..to nije uopste sportski..nema potrebe da se ovde ubedjujemo nego normalno razmenjujemo misljenja..evo mali je sad kao pametan i slaze se sa bruzlijem samo da ne bi ispao glup:lol:znaci samo mi odgovori na postavljena pitanja uopste nije bitno ko sto rekoh dal si postavio ti link..video si ga..i o toj definiciji pricam?

FitnessGuy

Zainteresovan član
Poruka
495
Opet nisi u pravu. :D :D Kad god se ne slažem sa Bru-om, ja mu to i kažem. Valjda si video kad smo ušli u diskusiju oko prženja hrane na maslinovom ulju(on je za, ja protiv toga) ili korišćenje gejnera sa gomilom šećera(isto sam se tome protivio) i sl. Isto i on meni kaže kad se sa nečim ne slaže. Nema šta neko nekome da drži stranu i da uvek klima glavom na priču onog drugog. Ako nam se mišljenja podudaraju, naravno da se slažemo. Ako ne, naravno da jedan drugom iznesemo primedbu. Eto, ti bi se uvek složio sa bilo kim ko bi rekao da se odličan izgled može imati bez tegova i teretane i sa više desetine ponavljanja po seriji , zar ne? :D :D

A, što se tiče Insanity trening programa, ja sam svoje mišljenje već izneo tamo i nema potrebe ovde da ga opet tražiš od mene.

Dalje sa tobom u ovoj temi neću. Ako Bru hoće, nek izvoli. :D :D

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982
Ne citam vas bas pa ne znam dal se slazete...nisam trazio misljenje o insanity programu vec odgovore o ucinku ponavljanja s malim tezinama?navodeci primer insanity treninga koji je ocigledni primer definicije u odnosu na masu..to je postavljac pitao pa sam ocekivao pojasnjenje..njemu..ne meni da se razumemo..pokusavamo objasniti mnogima koji su kako kazete u zabludi..ne pomazete im tako sto se osvrcete na nesto sa drugih tema

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Ne citam vas bas pa ne znam dal se slazete...nisam trazio misljenje o insanity programu vec odgovore o ucinku ponavljanja s malim tezinama?navodeci primer insanity treninga koji je ocigledni primer definicije u odnosu na masu..to je postavljac pitao pa sam ocekivao pojasnjenje..njemu..ne meni da se razumemo..pokusavamo objasniti mnogima koji su kako kazete u zabludi..ne pomazete im tako sto se osvrcete na nesto sa drugih tema
Slusaj, Gjune, taj insanity program kao i svi ostali su CISTI MARKETING!
Gde god vidite "toplu vodu" i da sadrzi reci - High mega giga, super, extreme, insanity, extraordinary i slicno - SVE SU TO GLUPOSTI U 97% !
Gluposti su u smislu da NIKADA NECETE DOBITI ONO STO ONI NUDE!
Ista fora kao o onim trenazerima za struk - Samo vi lezite i gledajte televozor a na kraju meseca cete imati trbusnjake kao onaj bodyfitness takmicar koji uzima steroide i hormon rasta bode u stomak da bi unistio masno tkivo lokalno....

A tebi je argument svi oni ljudi na klupu?
Ja garantujem da su to sve neki fitnes aerobik i sl takmicari SA IZUZETNOM GENETIKOM kojima je placeno da dodju i reklamiraju...Cak mislim da se ono nisu ni oznojili na treningu nego da su ih ispolivali vodom....:hahaha::rotf:

Ne verujte u ove nove programe - THERE IS NO EASY WAY OUT, NEMA MAGICNOG STAPICA PA CETE ZA P90 G60 F40 DANA IZGLEDATI KAO NEKO KO 20 GODINA SE BAVI FITNESOM :roll::roll::roll:

Sta sad, ljudi kao nisu znali da vezbaju ovih milion godina i sad se nasao neki pametnjakovic koji je provalio toplu vodu i sada ce to da zameni sve sprave, tegove, trcanja i slicno koja vrede do 30 000 e , i sad ces samo uz pomoc nekog smesnog dvd-ja sve to da postignes...:roll:

Pa u to veruju samo deca i to do osmog razreda i glupe zene...

EVO O CEMU JA PRICAM, MALO SAM JURIO PO YOUTUBU ALI BAS NADJOH NAJBOLJI MOGUCI ARGUMENT KOJI POSTOJI ZA INSANITY PROGRAM - neki lik objasnjava sav taj marketing koji se javlja u kampanjama fitnes industrije...

KAo sto vidis georgejune, nisam ja ludo, postoje milioni ljudi sirom planete koji znaju sta je prevara i imaju imalo mozga....NE jede se sve sto leti....

Znam dosta toga o psihologiji marketinga i mogu ti reci da su ove reklame napravljene da zabezeknu coveka a pogotovo klinca, da mu iskljuce racio i mozak i da u njemu ostane neki podsvesni osecaj i uzbudjenje wow kako je ovo dobro ovaj extreme har core insanity mega giga TRENING PROGRAM :hahaha::rotf:

KAo sto neko odgovori na onaj prvi klip na youtubu:
man you are so right, ppl dont need tv marketing fitness programmes just motivation, a gym membership and low carb diet!
tomsta29 2 months ago

Toliko a ti sad mozes da tupis po tvome do prekosutra.....Pametni ljudi se smeju...
Ovo sve mozes da dobijes samo ako trcis, a od onih vezbi NEMA MISICNOG NAPRETKA I HIPERTROFIJE....Znaci mozes samo da skines salo i da ono sto imas od misica tj onaj minimum da ti se vidi....A to mozes isto od najobicnijeg trcanja, ali ni od toga ne mozes ako ti ishrana nije sredjena 100% - a to znaci mnooogo odricanja koje retko ko uspe da ostvari.....

Znaci suma sumarum, kome treba ova glupost "insanity" :roll: program i da radi neke glupe vezbe koje sluze da bi samo istripovale klinca da radi neki ultra mega giga sistem koji ce kao carobni misic da ga pretvori kao u lika posle fotosopa....:roll:

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982
Ti ne kapiras sta ja govorim..ja bzvz postavim primer..a iste takve vezbe i varijacije dobijes u bilo kom fitnes centru..doduse 30x lakse jer su i za penzose..opet ima ih da posle 50 ponavljanja nekog trbusnjaka osetis da razbija i peche stomak..jel jasnije?dakle ne reklamira ovde niko nista da bi se trebalo provaljivati jel marketing..niko ne kaze da se to kupi i sve radi..nego da se izvuku vezbe odatle i sam radis..kakve to veze ima dal je fotoshop?tako da ocigledno nisi dobro obratio paznju da taj insanity podrazumeva 6x nedeljno izuvanje..to nije za svakog kao sto kazu

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
I najsmesnije..tip kaze sve je to fejk pa onda sebe izreklamira..kao posetite moj profil na fejsu pa cu ja da vam prepisem za pare sta da radite..e to ti ovde sve vreme radis samo sto se zadovoljavas licnom satisfakcijom:lol:
Lik je ostavio mail, i rekao da ga ljudi bilo sta pitaju, trze pomoc itd....Lik ne zaradjuje od toga 100%! Prvo nema web sajt nema blog nema forum a svako ko se ozbiljno bavi ovime mora to da ima i tako navlaci musterije!

Drugo ja ovde nemam nikakve koristi od davanja saveta, to svi znaju i nikoga nisam ni na sta navlacio....Pa ljudi bi primetili, a svakog dana mi se mnogi zahvaljuju sto na temama sto preko PP! A novi dolaze i oni isto pitaju za savete....
Zato mnogima i ne odgovorim sto je steta - ne mogu da stignem, jer ovo radim free i nemam nikakve koristi od toga....Inace svi bi oni bili zbrinuti i bilo bi im odgovoreno da imam neke koristi od ovoga i da se ovim bavim u zivotu....

Ovo je samo moja strast i dobra zelja, znam kako je to kada imas 1000 pitanja i mucis se a nema ko da ti pomogne i odgovori...Znam koliko je tezak taj put da sam sve to naucis...

I da, naravno da se covek lepo oseca kada pomogne nekom...To se zove filantropija....Da covek to ne oseca onda bi bio psihopata i sve bi to radio iz nekog proracuna npr da upozna tog i da ga izmasakrira u nekom podrumu!
Normalno da mi je licna satisfakcija kada neko dodje i kaze jao hvala ti puno da mi nije bilo tebe jos bi bio onakav....To je svakom satisfakcija... A normalno je i da bih bio tuzan i potisten kada bi neko dodsao i rekao - nista mi nije pomoglo nemas pojma jos u goru svinju si me pretvorio bRu zLi (ali to se nije za sada desilo haha)

Tako da ne zanm sta si hteo da kazes...Kako kakve veze ima da li je fotosop? PA ima...Zasto neko neke ljude da pravi debilima? Neka im odmah kaze da ce retko ko izgledati fit sa six packom, da se moraju u ishrani mnooooogo odreci i puknuti vecu kintu za proteinsku ishranu koja nije toliko ukusna kao masna, a ne da tvrdi da ce svako izgledati kao fotosop boy za 90, 60 ili ko zna koliko dana...

Trenirao sam ja sve zivo tokom svog zivota, i sve sam skoro probao i odgovorno tvrdim OD TERETANE+ PROTEINSKA ISHRANA + TRCANJE (ILI KARDIO U TERETANI) NEMA BOLJE, I NIKADA BOLJE,JACE I NAPREDNIJE NISAM IZGLEDAO NEGO SADA......

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982
Vidi brate u tome je problem sto ovde nema potrebe da sebe predstavljas..ako to hoces promeni nick u ime i prezime..ne kapiram inace cemu takvo pisanje..dakle nema potrebe da se nadjebavamo ko ce postaviti validniji video i onda dokazivanje koji je efikasniji za svakog pojedinacno..jel kapiras da to radite sve vreme?ono samo dodjete popljujete u prazno i postavljate nesto na sta se lozite?ja to ne radim..ako pomenem insanity yebe mi se za sam naziv i ko to radi i dal je marketing...nego sto se od toga moze iskoristiti 100% i svakome moze doneti dobro..sto ne znaci da pljujem ostale..vec svako to moze probati istog trenutka u svojoj sobi i osetice na sebi da to deluje..iz tvojih postoja se nista ne moze odmah i sad videti..sve i nekim praznim siframa..to ljudima ne treba..treba im nesto poput konkretnog saveta koji se odmah moze proveriti pa nek svako sebi prilagodi i svojim potrebama..znaci ono sere mi se da se hvalis a jasno je da lazes kako se tebi neko na necemu zahvaljuje..koga zabole?ovde si na svakoj temi to istakao a sve prazna prica..ne postoji jedna normalna recenica da nije antiprotivna..tako da smor mi je vise kad svako zna unapred sta ces napisati..dosadno je..razmisli malo o svom nastupu jer nema prevare da ce neko probati te vezbe i videti ucinak..niko ne daje novac za to..nije bitno nikom da ti kazes kako to ne valja..jer je nemoguce da nista od toga ne valja kao sto ti predstavljas:ok:

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Vidi brate u tome je problem sto ovde nema potrebe da sebe predstavljas..ako to hoces promeni nick u ime i prezime..ne kapiram inace cemu takvo pisanje..dakle nema potrebe da se nadjebavamo ko ce postaviti validniji video i onda dokazivanje koji je efikasniji za svakog pojedinacno..jel kapiras da to radite sve vreme?ono samo dodjete popljujete u prazno i postavljate nesto na sta se lozite?ja to ne radim..ako pomenem insanity yebe mi se za sam naziv i ko to radi i dal je marketing...nego sto se od toga moze iskoristiti 100% i svakome moze doneti dobro..sto ne znaci da pljujem ostale..vec svako to moze probati istog trenutka u svojoj sobi i osetice na sebi da to deluje..iz tvojih postoja se nista ne moze odmah i sad videti..sve i nekim praznim siframa..to ljudima ne treba..treba im nesto poput konkretnog saveta koji se odmah moze proveriti pa nek svako sebi prilagodi i svojim potrebama..znaci ono sere mi se da se hvalis a jasno je da lazes kako se tebi neko na necemu zahvaljuje..koga zabole?ovde si na svakoj temi to istakao a sve prazna prica..ne postoji jedna normalna recenica da nije antiprotivna..tako da smor mi je vise kad svako zna unapred sta ces napisati..dosadno je..razmisli malo o svom nastupu jer nema prevare da ce neko probati te vezbe i videti ucinak..niko ne daje novac za to..nije bitno nikom da ti kazes kako to ne valja..jer je nemoguce da nista od toga ne valja kao sto ti predstavljas:ok:
Covece, u pravi je Fitnes G. Sa tobom je nemoguce komunicirati....Najbolje je ignorisati te ili ti reci u lice - nemam sta vise sa tobom da pricam :super:

Mi pljujemo sve sto sto je za pljuvanje i sve sto i treba da se pljuje....Velicamo ono sto zasluzuje da bude velicano....Nema tu nekog drugog razloga....:cool:

Dalje, Ne mozes da kazes yebe mi se za ovo za ono .....Znaci ne zelim onda da lazovi pricaju te ovo cete biti te ovako cete izgledati....Neka nazovu sistem treninga nekim normalnim nazivom i neka REALNO kazu kakvi ce biti rezultati i sta ljudi da ocekuju a ne da MANIPULISU DEBELIM LJUDIMA KOJI CE SKOCITI U BUNAR samo da postanu fotosopirani fitnes model iz casopisa...

O tome se radi - Nisam ja rekao da je to 100% pogresno i da nema ni 0% koristi, JA SAMO BACAM AKCENAT NA ONO STO NE VALJA U NECEMU... A ne valja mnogo toga u insanitiju...

Ok bolje i insanity nego neko da sedi ispred TV-a slazem se ali opet I ONI KAZU DA INSANITY NIJE ZA SVAKOG i to su nenormalno ludacke vezbe bez nekog pracenja srcanog ritma i pulsa i ostalog PA MOGU BITI VEEEOMA RIZICNE PO ZDRAVLJE SVAKOJAKIH LJUDI a pogotovo onih gojaznih koji bi odmah sve i za 60-90 dana :roll:

I zasto uporno pises da LZAEM i da se hvalim u prazno?
Cekaj, to je po meni debilno, hvaliti se za nesto sto nisi i sto nemas??

Ovo ti je 100 put da me prozivas za to i sada ces dobiti sve crno na belo ko je kako meni zahvalio, kada gde, koliko su mu pomogle "moje sifre" i slicno.....Znaci crno na belo - copy/paste + link pa da vidimo ko laze koga ovde i ko pise "u siframa"
:rtfm:

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982
Eto vidis opet komplexi da tebe neko omalovazava..s tobom ne vredi pricati ko sto rekoh jedino su ti antiprotivni argumenti u prazno..nista pametno ne napises i ne odgovaras na temu..dakle ne mozes ti odgovoriti na post kao nevalidan jer nisi pogledao 3x dvd sa ko zna koliko varijacija!!!!!!!!!!!!!!znaci ti dodjes i pljunes na neciji trud..PA I DA JE PREVARA..sta tebe zabole?ocigledno je da nesto od toga valja jer su tu i sklekovi ukljuceni!!!!!!!a ti dodjes s tvojim nekim iskopanim primerom i kao sve to ne valja vidi ja sam klinac iz trece klupe ja znam bolje..mislim odrasti ybt smaras vise

Poslednja izmena:

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Eto vidis opet komplexi da tebe neko omalovazava..s tobom ne vredi pricati ko sto rekoh jedino su ti antiprotivni argumenti u prazno..nista pametno ne napises i ne odgovaras na temu..dakle ne mozes ti odgovoriti na post kao nevalidan jer nisi pogledao 3x dvd sa ko zna koliko varijacija!!!!!!!!!!!!!!znaci ti dodjes i pljunes na neciji trud..PA I DA JE PREVARA..sta tebe zabole?ocigledno je da nesto od toga valja jer su tu i sklekovi ukljuceni!!!!!!!a ti dodjes s tvojim nekim iskopanim primerom i kao sve to ne valja vidi ja sam klinac iz trece klupe ja znam bolje..mislim odrasti ybt smaras vise
.nista pametno ne napises
Rec NISTA je veeeliki filozofski termin i ne bi se trebalo olako frljati sa njegovom upotrebom...Rekao sam vec da cu ti iznalepiti dokaze da li sam ja "nista " pametno napisao.....Mozda su svi glupi pa to moje "nista" pametno dozivljavaju kao mnogo pametno....

PA I DA JE PREVARA..sta tebe zabole?
PA zabole me...Ima tu sad mnooogo objasnjenja zasto i kako....
Kada bi svi ovako rekli i bas ih bilo briga ovaj svet koji je ionako dovoljno iskvaren bi bio jos milion puta gori od SILNIH PREVARANATA.....

Eto neki npr vole sizifov posao - DA RASKRINKAVAJU PREVARANTE I OBICAN SVET IM JE PUNO ZAHVALAN NA TOME...
A tja sto to prezentuje zeli samo da ISKORISTI NJIHOVE MANE I DA OSISA OVCE! Zeli da ih iskoristi......Epa ja stitim takve ljude i voleo bih i da mene neko tako zastiti u onome sto ja ne znam pa da ne moze neki prevarant da iskoristi moje neznanje i da me sisa kao ovcu!!!

p.s. Primeri nisu iskopani...Primeri su svuda oko nas....Samo je pitanje ko je slep a ko se pravi da je slep....

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.982
Ti i dalje nastavljas pricu o sebi..smesno je zato te ne treba shvatati obiljno..ako su primetio oko tebe onda ne mozes reci da sam ja rekao da se primeni insanity trening..nego da svi koristimo vecinu onoga sto se tamo primenjuje..i taj sa videa koji si ti pomenuo koristi te vezbe..nije to juce izmisljeno..a samo ima ralicitih varijacija..a probem je sto si ti iskljuciv jer nisi prvi nesto provalio..ono klinacki fazon..i tako na svakoj temi..ti solis pamet i saljes ljude sa jednog pdfa na drugi..nesto ih tripujes a ljudi lepo dodju pitaju prostu stvar koja se objasni u dve recenice..da ne ulazim u komentare o biciklizmu koje si imao iz triktno komplexa da se dignes necim iznad mene..ja tvoje savete nisam komentarisao..vec tvoj retardiran nastup:ok:

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Ti i dalje nastavljas pricu o sebi..smesno je zato te ne treba shvatati obiljno..ako su primetio oko tebe onda ne mozes reci da sam ja rekao da se primeni insanity trening..nego da svi koristimo vecinu onoga sto se tamo primenjuje..i taj sa videa koji si ti pomenuo koristi te vezbe..nije to juce izmisljeno..a samo ima ralicitih varijacija..a probem je sto si ti iskljuciv jer nisi prvi nesto provalio..ono klinacki fazon..i tako na svakoj temi..ti solis pamet i saljes ljude sa jednog pdfa na drugi..nesto ih tripujes a ljudi lepo dodju pitaju prostu stvar koja se objasni u dve recenice..da ne ulazim u komentare o biciklizmu koje si imao iz triktno komplexa da se dignes necim iznad mene..ja tvoje savete nisam komentarisao..vec tvoj retardiran nastup:ok:
Za bicikle sam se ponegde i salio zbog tebe, za ostalo sam imao dobar pristup...Evo bas mi je danas stigla privatna poruka gde me pita covek za biciklu i trcanje i jacanje nogu...Eno ista takva poruka stoji ina lepljivoj temi Free personalni trener - idi pa vidi....Samo sto je u PP covek pitao i mene licno i licno mi se obratio sa uvazavanjem nekim valjda i poverenjem...Znaci on je pitao celi forum ali je ipak i meni poslao privatnu poruku sto ipak znaci da nisu moji postovi beskorisni sa losim nastupom...Sto npr tebi nije poslao? Evo i Fitnesu G ljudi isto salju PP i pitaju, a tebi opet nista a mnogo si duze ovde nego Fitnes G.

P.s. Shvati i ti da ja ne merkam ono dobro u insanity programu pa kazem 15% je ok 75% je shit.... Ja to posmatram kao celinu - Znaci celo ili valja ili ne valja, ILI JE SVE ISTINA ILI JE LAZ!
Jos jednom napominjem da sa onim neko moze da izazove srcanu aritmiju....Ne moze neko ko je ceo zivot zdrao i sedeo sad za 60-90 dana da se transformise i da izgleda kao Fitness G npr koji je ceo zivot u fitnesu koristi brdo suplemenata cak i ide u inostranstvo na seminare da gleda i na takmicenja itd i sad ce neko da tako izgleda za 90 dana....Ma idi begaj.....

Naravno da taj Insanity nije nista izmislio novo - sklekovi + cucanj+ trbusnjaci + neki koraci iz aerobika itd....
Smesno je reci da "je meni krivo sto nisam ja prvi nesto izmislio" i napravio toplu vodu od toga i prodavao debeloj masi kao LEK PROTIV SIDE...
To svako moze, O TOME JE I REC - MENI BI TO BILO PONIZENJE DA RADIM....TO JE LOPOVLUK JER SVAKO TO MOZE DA RADI, TAJ NIJE NISTA INTELEKTUALNO STVORIO NEGO POKRAO SVE STO SE ZNA I UDARIO MU TRADEMARK I SADA TO PRODAJE DEBELIM LJUDIMA DA SMRSAJU!

Ja se toga krozim, to su moji kontraargumenti za Insaniti program kao i sve druge....

Jos jedan u nizu "pametnjakovica" koji je "otkrio Ameriku" i to debelo prodaje przeci klince kao HI haj hoj ultra mega giga hard core insanity program SA SVE ONIM PODEBLJANIM GLASOM KOJI PRATI VIDEO HAHAHAHHA KAO DA GLEDAS POCETAK BLOCK BUSTERA HOLIVUDSKOG NEKOG J B T HAHAHAHA.......Smesno je.....Na to se samo klinci loze...

Kao sto sam rekao nema nista korisnog u insanitiju - Uzmi upisi se u teretanu, trci 3 puta nedeljno vozi bajs, preskaci vijacu izbaci sve proste UH podigni proteine i to je to! Ne treba ti nikakav insanity ultra mega giga....Zasto zaludjivanje sa tim i zasto neka kupovina nekih DVD-ja i gledanje u te diskove i sl, kada sve mozes uraditi na jedan jedini moguci ispravni BESPLATNI NACIN??

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.