Quantcast

Martinović i Božić štrajkuju glađu, "jer tužilaštvo ne reaguje na Obradovića"

stugots

Čovek
Poruka
30.738
Poslanici Srpske napredne stranke, Aleksandar Martinović i Sandra Božić počeli su ispred Skupštine Srbije štrajk glađu, jer, kako je Martinović rekao, "tužilaštvo i sudstvo ne reaguju na fašističke ispade Boška Obradovića".

"Tužilaštvo mora da reaguje kada na zemlju bacite poslanika Marjana Rističevića i naneste mu povrede, a onda kažete da je u rukama ima nož, a znate da nije imao nož nego ključeve", rekao je Martinović ispred Skupštine.

On kaže da oni nisu na vlasti u sudovima i tužilaštvima i da su "većinu tužilaca i sudija birali ljudi poput Đilasa".

"Tužilaštvo i sudstvo ne kontrolišu Vučić i SNS nego ih kontroliše Đilas. Koristim priliku da u u ime poslanice Božić i svoje ime i u ime svih koji žele da Srbija bude normalbna država, pitam tužilačku organizaciju kada će da reaguju na narastajući fašizam? Nemoguće je da se u Srbiji procesuiraju ljudi za mnogo lakša krivična dela, a da ispred ulaza u Skupštinu sa još 20 ljudi isprebijate poslanika i nikom ništa. Ne može to tako nikom ništa, tužilaštvo će morati da radi svoj posao i da privodi pravdi", dodao je poslanik SNS.

Na pitanje zašto nisu počeli štrajk glađu čim se to dogodilo, Martinović je rekao da su hteli tužilaštvu da ostave vreme da reaguje.

"Prošla su dva dana, nije reagovalo. Ostajemo dok ne počnu da rade svoj posao. Ne mogu jedna pravila za Đilasa i Obradovića a druga za ljude od krivi i mesa", rekao je Aleksandar Martinović.

http://rs.n1info.com/Vesti/a597943/Martinovic-i-Bozic-strajkuju-gladju.html

Ja moram da otvorim posebnu temilicu i za ovaj kontraštrajk, da ostane zabeleženo u analima i sačuvano od zaborava. Danas smo dobii Maunt Rašmor kontraštrajkača glađu protiv opozicije - Vulin, Vesić, Martinović i Božić. Žive legende.

Srboskizborim

Veoma poznat
Poruka
10.581
Poslanici Srpske napredne stranke, Aleksandar Martinović i Sandra Božić počeli su ispred Skupštine Srbije štrajk glađu, jer, kako je Martinović rekao, "tužilaštvo i sudstvo ne reaguju na fašističke ispade Boška Obradovića".

"Tužilaštvo mora da reaguje kada na zemlju bacite poslanika Marjana Rističevića i naneste mu povrede, a onda kažete da je u rukama ima nož, a znate da nije imao nož nego ključeve", rekao je Martinović ispred Skupštine.

On kaže da oni nisu na vlasti u sudovima i tužilaštvima i da su "većinu tužilaca i sudija birali ljudi poput Đilasa".

"Tužilaštvo i sudstvo ne kontrolišu Vučić i SNS nego ih kontroliše Đilas. Koristim priliku da u u ime poslanice Božić i svoje ime i u ime svih koji žele da Srbija bude normalbna država, pitam tužilačku organizaciju kada će da reaguju na narastajući fašizam? Nemoguće je da se u Srbiji procesuiraju ljudi za mnogo lakša krivična dela, a da ispred ulaza u Skupštinu sa još 20 ljudi isprebijate poslanika i nikom ništa. Ne može to tako nikom ništa, tužilaštvo će morati da radi svoj posao i da privodi pravdi", dodao je poslanik SNS.

Na pitanje zašto nisu počeli štrajk glađu čim se to dogodilo, Martinović je rekao da su hteli tužilaštvu da ostave vreme da reaguje.

"Prošla su dva dana, nije reagovalo. Ostajemo dok ne počnu da rade svoj posao. Ne mogu jedna pravila za Đilasa i Obradovića a druga za ljude od krivi i mesa", rekao je Aleksandar Martinović.

http://rs.n1info.com/Vesti/a597943/Martinovic-i-Bozic-strajkuju-gladju.html

Ja moram da otvorim posebnu temilicu i za ovaj kontraštrajk, da ostane zabeleženo u analima i sačuvano od zaborava. Danas smo dobii Maunt Rašmor kontraštrajkača glađu protiv opozicije - Vulin, Vesić, Martinović i Božić. Žive legende.

Sasvim ispravno da ne jedu za Ramazan. Da poste i suzdržavaju se od jela, pića i sexa u vreme Ramazana ko i oni opozizionari pred Skupštinom Srbije.

Poruka
6.137
Ljudi. Uozbiljite se. Ne dozvolite Martinovicu strajk gladju.On je toliko mrsav,ko boze me prosti ko susena Ukljeva.Ko ne nezna,Ukljeva je riba,ali
kada se osusi (jede se suva) onda se ta riba osusena,prodaje pod zvanicnim imenom SARAGA. E pa,nemojte da Martinovic toliko oslabi,da bude
suv kao saraga. Grehota je ljudi,imajte duse,ako vec nemate srca.!

Karpoš11

Elita
Poruka
21.870
zavrsio si pravni fakultet i ne znas zbog cega tuzilastvo ne reaguje!!!
da li si cuo za
XII. IMUNITET
Član 252.
Narodni poslanik, u skladu s Ustavom i zakonom, uživa imunitet od dana potvrđivanja do dana prestanka mandata.
Zahtev za odobrenje određivanja pritvora za narodnog poslanika i zahtev za odobrenje pokretanja krivičnog postupka ili drugog postupka u kome se može izreći kazna zatvora, nadležni organ podnosi predsedniku Narodne skupštine, koji ga upućuje Odboru za administrativno-budžetska i mandatno-imunitetska pitanja.
Odbor je dužan da svoj izveštaj, sa predlogom odluke, podnese Narodnoj skupštini.
O održavanju sednice Odbora za administrativno-budžetska i mandatno-imunitetska pitanja na kojoj se razmatra pitanje njegovog imuniteta, narodni poslanik se posebno obaveštava.
Član 253.
Narodna skupština, na predlog nadležnog odbora može uspostaviti imunitetno pravo narodnom poslaniku koji se nije pozvao na imunitet, ako je to potrebno radi vršenja poslaničke funkcije.
Član 254.
Ako se narodni poslanik pozvao na imunitet, ne može da bude pritvoren, niti protiv njega može da se vodi krivični ili drugi postupak u kome se može izreći kazna zatvora, bez odobrenja Narodne skupštine.
Odobrenje za određivanje pritvora, odnosno vođenje krivičnog ili drugog postupka u kome se može izreći kazna zatvora odnosi se samo na delo povodom kojeg je zahtev podnet.

Poruka
6.137
Mene nesto interesuje,a nemam koga da pitam.Radi se naime o tome,kakva su stvarna prava narodnog poslanika.Cuo sam za jednog narodnog
poslanika,kazu da ga zena lema redovno (nije bas redovo,jednom je zaboravila) E pa ,pitanje glasi: Da li imunitet stiti narodnog poslanika,od tog obicaja,
da ga zena lema.Da li uopste,zena ili svalerka,sme da tuce narodnog poslanika,kada je pod imunitetom poslanickim.? Ako imunitet stiti i od zenskog nasilja.razmisljam,da se pre nego se ozenim,kandidujem za narodnog poslanika.Zbog tog imuniteta.Sta znam,na kakvu kalasturu naidjem,pa da me
eventualno nezasticenog imunitetom,lema,ko staru kantu.U napred hvla,na svakom odgovoru.!

Poruka
6.137
Мартиновић и ова рибица нема шансе да издрже дуже од Бошка Лидерчине и овог старца Фоче од стотину љета.

Штрајковаће на сунцу док им се не припишки.
A gde to pise,da na suncu ne sme da se piski.Nek se lepo ispiske,pa nek nastave strajk.!

cornflakes

Poznat
Poruka
9.244
.

Не разумем зашто се јавност узнемирава оваквим будалаштинама.

Чему служи овај притисак на тужилаштво које је одлично радило свој посао када је без образложења обуставило поступак против Др Синише Малог због прања новца (касније га је Вучић поставио за министра у чијој је надлежности Управа за спречавање прања новца (!)), а сада ништа не ваља.

Ово је још један покушај претварања државних у партијске органе.

Ми у петој брзини јуримо у прошлост.

.

Poruka
6.137
.

Не разумем зашто се јавност узнемирава оваквим будалаштинама.

Чему служи овај притисак на тужилаштво које је одлично радило свој посао када је без образложења обуставило поступак против Др Синише Малог због прања новца (касније га је Вучић поставио за министра у чијој је надлежности Управа за спречавање прања новца (!)), а сада ништа не ваља.

Ово је још један покушај претварања државних у партијске органе.

Ми у петој брзини јуримо у прошлост.

.
Ja ne znam sta ste navrli sa tim pranjem novca. Pa svi nam govore,perite ruke po sto puta dnevno.Korona je to.Pa sta ako neko i novac pere.Bolje da ga pere,nego da se slucajno zarazi koronom. Pustite ljude,da peru novac.Od prevelike higijene,niko nije umro. A od nedovoljne.....mnogi su....!!!

Poruka
6.137
Martinović ne sme da vrati Bošku za ono što ga je bacio na pod skupštine. Mislim, hteo je onda kad je tu bilo skupštinsko obezbeđenje pa su ga sprečili. Sad ga samo mrko gleda.
Pa cekajte.Oni su se tukli na poene.Mislim da je rezultat tuce,neresen O ::O> To je u redu,samo Martinovic zbog manje tezine,u sledece borbe,
treba da nastupi u pero-lakoj kategoriji. Bilo bi interesantno,videti u skupstinskom ringu.borbe teskasa,kao sto je Voja Seselj

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.