Quantcast

Mars u Raku ?

sbojana

Aktivan član
Poruka
1.901
[/QUOTE]Isto tako, mogu te privlaciti muskarci sa Venerom u Raku, ili Mesecom u Raku, npr. mada neretko to su i muskarci sa Marsom u Devici....znaci tebi i odgovara malo "meksi" tip muskarca :)...mada te s vremena na vreme privuce i neka Skorpije sto nije ni cudo jer njihovo Sunce ulazi tacno u tvoju kucu partnerstva ;) (jos ako je neka iz 3. dekade - tamo 10-20 Novembar odokativno, onda pravi i konjukciju sa tvojim Mesecom)[/QUOTE]

Pa ziva istina je da se uglavnom lepe za mene neki vodeni tipovi. Trenutno je u "opticaju" bas jedan Rakonja, ali sa ovim imam veneru u konjukciji u devici njegova je na 3* device. A mars mu je u konjukciji sa mojim saturnom/plutonom na descedentu. I mesec mu je u vagi (na pocetku vage u mom 6. polju). A doooseta je i stariji od mene. (saturn 7. polje?)
Sta mislis o toj kombinaciji? :think:

bvssv

Primećen član
Poruka
757
sta kazete na mars u raku i mesec u ovnu..ne bas sjajna kombinacija?obe planete su padu..da li eventualno mogu da potpomognu jedna drugu? bez aspekata..
Mesec u ovnu nije u padu:)

uzajamne recepcije su pozitivne...meni uvek padne na pamet Federer sa Ma u raku i Mo u sko

mada cesto se oko toga vode polemike da li su dobre recepcije po izgonu i padu

lebo

Početnik
Poruka
27
Greska,u pravu si:)
mada je meni logicnije da bude u padu u ovnu jer je skorpija ipak emotivnija od ovna al dobro..
Ali u svakom slucaju mesec je nezan i osecajan,zenska strana a ovan suprotnost..
I onda to daje rat u kuci umesto na bojnom polju..zeznuta kombinacija,imam primer iz svoje okoline..

Skyline

Domaćin
Poruka
4.300
Mesec u ovnu nije u padu:)

uzajamne recepcije su pozitivne...meni uvek padne na pamet Federer sa Ma u raku i Mo u sko

mada cesto se oko toga vode polemike da li su dobre recepcije po izgonu i padu
Ali Federerov je na Siriusu,kao i Van Dammov npr.....a to je prida Marsa i Jupitera...pa ni od jednog ni od drugog nisu slabi.

cverglan

Početnik
Poruka
45
Ovde venera nije u konjukciji sa marsom vec se samo oboje nalaze u 12 kuci
Prica bi mogla biti o potrazi za poreklom jer se ne oseca prihvacenom i delom porodice.usamljena devojka koja je izgubljena u svemiru.
Veoma je mlada nadam se da je nece povrediti ,previse.

Ovan-Blizanac

Početnik
Poruka
5
jos jedno pitanjce za Up in the sky, ako te ne mrzi da odgovoris... a vidim da ti dobro ide:)
meni je mars direktan, u raku jelte (da ne bude offtopic), na 29°29'09, u 3.kuci. nesto sam cula da je to neki poseban stepen (ne znam koja je tu zvezda bese)...
e da, sto se aspekata tice, u kvadratu je s mesecom u biku, sa merkurom u ovnu i sa venerom u biku.
sta mislis o tome?
hvala ti na odgovoru!

cverglan

Početnik
Poruka
45
Mars u raku
je planeta kojoj tu nije mesto i ona iritira i razara sve vezano za cetvrtu kucu dom porodicu i kucu u kojoj se nadje.
Moze se posmatrati i sam za sebe pa ukoliko ima dobre aspekte i ako je u dobroj kuci daje patriotu i borca za svoju zemlju i porodicu ,Ako je ostatak horoskopa pozitivan to moze da se ispolji na taj nacin
Ali ako su aspekti losi i ako licne planete ne podrzavaju dobro u osobi ja se ove planete u raku uzasvam jer moze dati takvo zlo da je to strasno.

Prisoner

Elita
Poruka
20.985
Mars u raku
je planeta kojoj tu nije mesto i ona iritira i razara sve vezano za cetvrtu kucu dom porodicu i kucu u kojoj se nadje.
Moze se posmatrati i sam za sebe pa ukoliko ima dobre aspekte i ako je u dobroj kuci daje patriotu i borca za svoju zemlju i porodicu ,Ako je ostatak horoskopa pozitivan to moze da se ispolji na taj nacin
Ali ako su aspekti losi i ako licne planete ne podrzavaju dobro u osobi ja se ove planete u raku uzasvam jer moze dati takvo zlo da je to strasno.
Kod mene je onda ovo drugo, jer kad mi je Mars u Raku kad me neko nagazi, e, onda sam gora od lavice...borim se za sebe i svoje.....i čini mi se da sam u stanju da idem do uništenja tog nekog agresora......Svadjalački sam tad nastrojena, zapravo u nekom gardu spremna na fajt :lol:.