Marko Milošević vidjen u Dominikani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
MARKO U DOMINIKANI!

Marko Milošević u ponedeljak viđen na plaži hotela „Punta Kana Grand" u Dominikanskoj Republici, kad su ga prepoznali, odmah napustio hotel!



Marko Milošević, sin Slobodana Miloševića za kojim je raspisana Interpolova poternica, ovih dana boravi u Dominikanskoj Republici, u ekskluzivnom letovalištu Punta Kana! Ovu vest juče nam je javila čitateljka koja sa porodicom boravi u Dominikani, a koja je Marka videla na plaži!

- Ljudi moji, videla sam Marka Miloševića! U ponedeljak je bio na plaži hotela „Punta Kana Grand"! Sedeo je u kafiću sa nekom lepom, rasnom crnkom. Pili su koktele i ćaskali. Imao je tamne naočare za sunce, kačket i široku belu, lanenu košulju... Slučajno sam ga primetila kad sam sa svojim sinom došla do bara da uzmem piće. Nisam mogla da verujem svojim očima! - priča Dijana I. (puno ime i prezime poznati redakciji), inače rođena Beograđanka, koja desetak godina živi i radi u Kanadi. Prema njenim rečima, Marko je pobegao iz kafića kad je ona pokušala da mu se obrati!

Skok sa stolice

- Šokirana saznanjem da je preda mnom Marko Milošević, najpre sam neko vreme nepristojno buljila u njega... Nisam mogla da izdržim a da ga ne pozovem po imenu. Viknula sam: „Marko, Marko, jesi li to ti?" On se u tom trenutku trgao, pogledao me nakratko i odmah skočio sa stolice. Uhvatio je za ruku onu devojku i maltene otrčao u pravcu hotela - prepričava naša sagovornica.

Posle slučajnog susreta na plaži, Dijana je na recepciji hotela pokušala da sazna gde je smešten Marko.

- „Punta Kana Grand", u kome boravim sa mužem i dvoje dece, jedan je od boljih hotela u ovom delu Dominikane. To je veliko, ekskluzivno turističko naselje. Gosti iz Srbije u njega ne dolaze organizovano. Uglavnom su ovde turisti iz Kanade, SAD, Nemačke, Rusije, Poljske, Češke... Kada sam se na recepciji interesovala za „gospodina Marka Miloševića", rekli su mi da takvog gosta nema! Onda sam se napravila „blesava" i rekla drugom recepcionaru da sam zaboravila ime svog prijatelja iz Srbije koji je odseo ovde u hotelu. On je pregledao evidenciju i rekao mi da, osim mene i mog muža, u hotelu nema nikoga sa našim pasošem. Očigledno, Marko se dobro sakrio... - objašnjava naša sagovornica, i naglašava da je spremna da, ako zatreba, i u policiji svedoči o svom susretu sa Markom Miloševićem.

- Naravno da sam spremna da sve ispričam i policiji, i kome god drugom treba... Pa, ja sam zbog tog Marka i njegovog tate devedesetih morala da odem iz Srbije! - kategorična je Dijana I

Potvrda recepcionara

Press je juče krenuo ovim tragom i došao do veoma zanimljivog otkrića! Mi smo, naime, pozvali recepciju hotela „Punta Kana Grand", predstavili se kao „evropska centrala Interpola" i ljubaznog službenika zamolili za pomoć. Poslali smo mu faksimil poternice za Markom Miloševićem i tražili da nam kaže da li je on u hotelu. Posle kraćeg premišljanja, recepcionar je odbio da sarađuje:

- Gospodine, takve informacije ne smem da dam nikome osim našoj policiji...

Kada smo mu „zapretili da ćemo pozvati šefa policije u Punta Kani" i objasnili da je Interpol „glavna policija na svetu", on je samo kratko procedio:

- Gospodin koji liči na ovog gospodina u utorak je napustio naš hotel!






Nicović: On je lud ako je u Punta Kani

Predsednik SPS-a Ivica Dačić nije juče hteo da komentariše naša saznanja.

- Nemam nikakvih saznanja ni gde je Mira, a kamoli Marko. Priča se svašta, a nigde dokaza... - kaže Dačić.

Bivši „otporaš" Srđan Milivojević pita odakle Marku pare, i dodaje:

- Ne znam kakvi su hoteli u Dominikani, ali znam da mu je mesto u nekom od srpskih zatvora.

Policijski ekspert Marko Nicović smatra da je Marko „i hrabar i lud" ako je došao u Dominikanu.

- Ako se zna da je ta zemlja interesna zona Amerikanaca i da bi on tu bio mnogo nesigurniji nego u Rusiji, onda bih jedino mogao da kažem da je on i hrabar i lud - priča Nicović.

fakti

- Protiv Marka Miloševića i Mire Marković podignuta je optužnica zbog šverca cigareta

- Prema tvrdnjama ruskih medija i viđenijih Srba u Rusiji, Marko i njegova majka Mira Marković, za kojima je raspisana poternica, od aprila 2003. godine žive u privatnoj vili u Barvihi, moskovskoj verziji Dedinja

Press
 
Ovu vest juče nam je javila čitateljka koja sa porodicom boravi u Dominikani, a koja je Marka videla na plaži!
A posle su se zajedno tusirali...

50.jpg
 
Ako si ti iz teksta zakljucio da je to stvarno bio Marko Milosevic...evo, ja ti javno cestitam:):)
"Imao je tamne naočare za sunce, kačket i široku belu, lanenu košulju..."...pa ta Dijana je neki opasan strucnjak , daj vidi da je kontaktiramo pre nego sto je cia i fbi maznu....

sta sve neki nece uraditi samo da otvore temu...cccc
 
Skok sa stolice

- Šokirana saznanjem da je preda mnom Marko Milošević, najpre sam neko vreme nepristojno buljila u njega... Nisam mogla da izdržim a da ga ne pozovem po imenu. Viknula sam: „Marko, Marko, jesi li to ti?" On se u tom trenutku trgao, pogledao me nakratko i odmah skočio sa stolice. Uhvatio je za ruku onu devojku i maltene otrčao u pravcu hotela - prepričava naša sagovornica.

Neko ko nije Marko, zasigurno ne bi ovako odreagovao.
 
Ja nae znam sto ljudi vole toliko da mistifikuju stvari, kao da je Marko oteletvorenje nekog nevidljivog i neuhvatljivog bozanstva. Pa, negde mora da boravi, da se krece i da trosi pokradeni novac. Ne mislis valjda da sedi unutar cetiri zida i drhti od straha da ga ne uhapse. Kad imas toliku lovu, lako nadjes rupe u zakonodavstvu i skoro svuda si dobrodosao.
 
Ja nae znam sto ljudi vole toliko da mistifikuju stvari, kao da je Marko oteletvorenje nekog nevidljivog i neuhvatljivog bozanstva. Pa, negde mora da boravi, da se krece i da trosi pokradeni novac. Ne mislis valjda da sedi unutar cetiri zida i drhti od straha da ga ne uhapse. Kad imas toliku lovu, lako nadjes rupe u zakonodavstvu i skoro svuda si dobrodosao.

Imam utisak da se ljudi i dalje plaše iz nekog neobjašnjivog razloga. U "ono" vreme nisi smeo ni ime da mu izgovoriš naglas.
 
MARKO U DOMINIKANI!
... inače rođena Beograđanka ...

Po cemu je to relevantno sto je ona "inace rodjena beogradjanka"? To mi nesto dodje kao malogradjanski sljam koji i kad ase upoznajete sa njima ako primijete da pricatge iJekavicom dodaju na kraju ono "rodjeni/a beogradjanin/ka".

MARKO U DOMINIKANI!
... Pa, ja sam zbog tog Marka i njegovog tate devedesetih morala da odem iz Srbije!...

Hahaha, pola tih sto su "morali" da odu da nije bilo Milosevica izmislili bi ga, da bi mogli da kukaju pio ambasadama i kojekuda o svojoj tobozoj specijalnoj ugrozenosti, jer su "inace rodjeni beogradjani". Usput, ja poznajem "inace rodjenu beogradjanku" koja je 1999 dok su svi srbi demonstrirali protiv b0mbanja onaj se prikljucila udruzenje za oslobodjenje Srbije, ili tako nesto.
 
Bole me uši gde je Marko.

"Naravno da sam spremna da sve ispričam i policiji, i kome god drugom treba... Pa, ja sam zbog tog Marka i njegovog tate devedesetih morala da odem iz Srbije! - kategorična je Dijana"
---------------
Pa, toliko joj lose sto je "morala" da ode, i eto, baskari se na plazi u Dominikani, a narod ovde (sedam godina posle Milosevica) ne zna hoce li moci da izgura godinu bez duga ili kredita, a ako ode na letovanje to je desetak dana negde sasvim skromnog boravka, i to oni srecnici koji to sebi mogu uopste da priuste:roll:

Jos nesto, da li je njoj neko javio da MOZE da se VRATI:razz:
 
"Naravno da sam spremna da sve ispričam i policiji, i kome god drugom treba... Pa, ja sam zbog tog Marka i njegovog tate devedesetih morala da odem iz Srbije! - kategorična je Dijana"
---------------
a,P toliko joj lose sto je "morala" da ode, i eto, baskari se na plazi u Dominikani, a narod ovde (sedam godina posle Milosevica) ne zna hoce li moci da izgura godinu bez duga ili kredita, a ako ode na letovanje to je desetak dana negde sasvim skromnog boravka, i to oni srecnici koji to sebi mogu uopste da priuste:roll:

Jos nesto, da li je njoj neko javio da MOZE da se VRATI:razz:

tešlo je sakriti zavist a i idolopoklonstvo, pa se "čovek" lako izgubi u realnom i zaboravi, da u vreme terora ( njegovog oca, majke,njega samog, njihovih koalicionih partnera radikala) nije moglo ni da se sanja o kreditu, letovanju pa čak i onom najskromnijem, a o slobodi i bezbednosti da i ne govorim!

a odakle mu pare, pa pitajte čika miškovića, kako su on i "mama mira" pravili DELTU?
 
tešlo je sakriti zavist a i idolopoklonstvo, pa se "čovek" lako izgubi u realnom i zaboravi, da u vreme terora ( njegovog oca, majke,njega samog, njihovih koalicionih partnera radikala) nije moglo ni da se sanja o kreditu, letovanju pa čak i onom najskromnijem, a o slobodi i bezbednosti da i ne govorim!

a odakle mu pare, pa pitajte čika miškovića, kako su on i "mama mira" pravili DELTU?

Ja sam zaboravila da si ti ostala zarobljena negde tamo onih davnih devedesetih, ja bih radije da pitam ove "demokratske" bogatase, otkud im sve ovo sto imaju, dok narod grca u dugovima i kreditima s kamatama od kojih se dize kosa na glavi.
Vidim i sad kolika je "sloboda", malo malo pa strajkovi gladju, ubijaju se na ulici kao na indijanci i kauboji, ubise i sopstvenog Premijera, a cika Mishkovic je najmocniji upravo SADA!
Malo sebi, malo "demokratama", ima se- moze se:razz:
 
Ja sam zaboravila da si ti ostala zarobljena negde tamo onih davnih devedesetih, ja bih radije da pitam ove "demokratske" bogatase, otkud im sve ovo sto imaju, dok narod grca u dugovima i kreditima s kamatama od kojih se dize kosa na glavi.
Vidim i sad kolika je "sloboda", malo malo pa strajkovi gladju, ubijaju se na ulici kao na indijanci i kauboji, ubise i sopstvenog Premijera, a cika Mishkovic je najmocniji upravo SADA!
Malo sebi, malo "demokratama", ima se- moze se:razz:

na žalost, ja ne znam da li se iko sasvim oslobodio devedesetih

toliko je traga ostalo da ćemo se oslobadjati još neko vreme

usudjuješ se da spominješ štrajkove:?::?::?:

na tvoju žalost, te proklete devedesete su na djubrištu istorije i nikada se neće ponoviti, samo jaš neko vreme da se sasvim oslobodimo a tebe ako "drmne" nostalgija, rekla sam gde ćeš moći da nadješ to tvije BLAGOSTANJE
 
na žalost, ja ne znam da li se iko sasvim oslobodio devedesetih

toliko je traga ostalo da ćemo se oslobadjati još neko vreme

usudjuješ se da spominješ štrajkove:?::?::?:

na tvoju žalost, te proklete devedesete su na djubrištu istorije i nikada se neće ponoviti, samo jaš neko vreme da se sasvim oslobodimo a tebe ako "drmne" nostalgija, rekla sam gde ćeš moći da nadješ to tvije BLAGOSTANJE

Meni je veci izazov ostati u masi s onima kojima je "demokratija" mnogo sta uzela, a nista dala za uzvrat, i truditi se da imam uticaja taman toliko da im ne dozvolim da uzmu sve, bash sve, iako su prodali skoro SVE.
Kako to da je sve bilo unisteno "devedesetih" kad ovi prodaju i prodaju i nikao da se naprodaju, otkud li preteche?
Posle njih, ne pretice nista, posle njih - potop:roll:
P.S. Ti si ostala zarobljena u nekom SVOM mracnom predvorju, ja tamo ne bih, bojim se tvoga mraka - "demokratskog", guta i ljude i firme, preduzeca, fabrike, grotlo mu vazda nezajazljivo:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top