Quantcast

Marko Marin napustio Crvenu Zvezdu

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.162
Otisao Milojevic, otisao Marin, nece biti novih pojacanja nego ce se dati sansa mladima, te mlade ce da vodi trener pocetnik... Drugim recima, to bi bilo to sto se tice Zvezdinih rezultata.
Pa mladima i treba da se da sansa, sto kaze jedan moj ortak jjebes Ligu Sampiona i onako nam tamo nije mesto, bolje da igramo Ligu Evrope a da uvek imamo na terenu par nasih klinaca.........

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
19.686
Pa niko ne ocekuje da u svakom trenutku bude njih 5-6 na terenu, nego brate jedan ili dvojica standardni i jos dvojica, trojica na kasicicu.. Pogledaj kako je Partizan to uradio.. Ili Celzi npr.
Partizan je opstao tamo gde jeste zbog amatera (Zoki Tosic, Suma, Sadik, itd.) inace ko zna sta bi bilo da je samo ostao sa klincima. Vidis da "kasne" sto se tice bodovne razlike. Mora da postoji neka "zlatna sredina" gde kalis mladje ali u isto vreme moras da imas ljude koji ce ti izvuci utakmicu. Pa gde ces npr. sa klincima da igras derbi protiv Radnickog, Cuke, Vojvodine ili Partizana ?

someguy011

Početnik
Poruka
50
Pa mladima i treba da se da sansa, sto kaze jedan moj ortak jjebes Ligu Sampiona i onako nam tamo nije mesto, bolje da igramo Ligu Evrope a da uvek imamo na terenu par nasih klinaca.........
Zvezdina uprava je sa trenerom kao sto je Miloje imala jedinstvenu sansu da uspostavi odrziv i finansijski dugorocno isplativ sistem, u kome bi se domaca titula podrazumevala, LS bi se podrazumevala, i u LS bi Zvezda vremenom i postepeno sve vise rasla i dosla dotle da mozda bude bolja verzija Olimpijakosa tj. da stalno bude 3. u grupi. Sve sto je uprava trebala da radi je da se ne mesa Miloju u posao i skauting i da obrce pare koje zaradi u Evropi. Ali ne, alava i prizemna uprava hoce sve pare odmah.

U ovakvoj Zvezdi bi mozda vecinom u prvoj postavi bili iskusniji igraci, ali bi bilo mesta i za 1-2-3 mlada igraca koji su bas dobri i koji bas zasluze da igraju, i to tako treba da se radi kad se igra na rezultat a ujedno i misli na sopstvenu skolu, umesto da se samo gurne gomila neiskusnih klinaca u vatru i da se nada da su svi vrlo talentovani i da ce sve, tek tako, biti super.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.162
Zvezdina uprava je sa trenerom kao sto je Miloje imala jedinstvenu sansu da uspostavi odrziv i finansijski dugorocno isplativ sistem, u kome bi se domaca titula podrazumevala, LS bi se podrazumevala, i u LS bi Zvezda vremenom i postepeno sve vise rasla i dosla dotle da mozda bude bolja verzija Olimpijakosa tj. da stalno bude 3. u grupi. Sve sto je uprava trebala da radi je da se ne mesa Miloju u posao i skauting i da obrce pare koje zaradi u Evropi. Ali ne, alava i prizemna uprava hoce sve pare odmah.

U ovakvoj Zvezdi bi mozda vecinom u prvoj postavi bili iskusniji igraci, ali bi bilo mesta i za 1-2-3 mlada igraca koji su bas dobri i koji bas zasluze da igraju, i to tako treba da se radi kad se igra na rezultat a ujedno i misli na sopstvenu skolu, umesto da se samo gurne gomila neiskusnih klinaca u vatru i da se nada da su svi vrlo talentovani i da ce sve, tek tako, biti super.
Pa mi nijednog trenutka nismo gurnuli gomilu neiskusnih klinaca..... niti vidim da to neko trazi. Cinjenica je da smo za poslednjih 5 godina lansirali dva igraca, Grujica i Radonjica i to je tuzno.... Zasto je Terzic dat ispod cene a da nije ni dobio sansu, kao i Joveljic, sta se uradilo sa Adzicem, itd.......

someguy011

Početnik
Poruka
50
Pa mi nijednog trenutka nismo gurnuli gomilu neiskusnih klinaca..... niti vidim da to neko trazi. Cinjenica je da smo za poslednjih 5 godina lansirali dva igraca, Grujica i Radonjica i to je tuzno.... Zasto je Terzic dat ispod cene a da nije ni dobio sansu, kao i Joveljic, sta se uradilo sa Adzicem, itd.......
Mozda ce to sad, nakon odlaska Miloja, Marina i videcemo koga sve jos, postati slucaj. A ako i ne postane, zameniti igraca poput Marina sa mladim igracem umesto sa pojacanjem i dalje izgleda dosta neozbiljno, osim ako je taj mladi igrac vec sada bas bas dobar.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.162
Mozda ce to sad, nakon odlaska Miloja, Marina i videcemo koga sve jos, postati slucaj. A ako i ne postane, zameniti igraca poput Marina sa mladim igracem umesto sa pojacanjem i dalje izgleda dosta neozbiljno, osim ako je taj mladi igrac vec sada bas bas dobar.
Potrosili smo mi vec mnogo na pojacanja buraz... Koliko je kostao Ivanic, Van La Para i ostali.... Po meni je racionalno probati ponovo Ivanica po 100ti put ali i malog Veljka Nikolica, pa ako su bas obojica katastrofa onda videti neko pojacanje... Samo od Nikolica ne mozes odma ocekivati brdo golova i asistencija, nek nam da naznake nekog talenta i to bi trebalo biti dovoljno da ga istrpimo.. Mada u krajnjem slucaju ti mozes da dovedes i novog igraca a mali Nikolic da ulazi sa klupe i da igra u kupu i vec resenim utakmicama.. Ali kazem, mi smo vec dosta trosili i mnogo puta promasili.. Pa se ne bih tako lako latio za dzep ponovo..

Druga stvar, mi levo krilo nemamo, Simic, Vukanovic, Zander, to nisu fudbaleri, tu treba pokusati sa Gavricem... La Para je dosta placen i ne mozemo tako lako da ga otpisemo, pa bi bilo ok rotirati njega i Gavrica, slicno kao i Ivanic i Nikolic na Marinovom mestu. Mislim da nam je to i buducnost sa Dekijem, mladi igraci u kombinaciji sa skupim promasajima koje treba vratiti u zivot..

I na stoperu Lukic i/ili Erakovic obavezno.. Da vidimo na sta lice.. Na takvoj poziciji se posle jedne utakmice vidi da li je materijal ili ne...

someguy011

Početnik
Poruka
50
Potrosili smo mi vec mnogo na pojacanja buraz... Koliko je kostao Ivanic, Van La Para i ostali.... Po meni je racionalno probati ponovo Ivanica po 100ti put ali i malog Veljka Nikolica, pa ako su bas obojica katastrofa onda videti neko pojacanje... Samo od Nikolica ne mozes odma ocekivati brdo golova i asistencija, nek nam da naznake nekog talenta i to bi trebalo biti dovoljno da ga istrpimo.. Mada u krajnjem slucaju ti mozes da dovedes i novog igraca a mali Nikolic da ulazi sa klupe i da igra u kupu i vec resenim utakmicama.. Ali kazem, mi smo vec dosta trosili i mnogo puta promasili.. Pa se ne bih tako lako latio za dzep ponovo..

Druga stvar, mi levo krilo nemamo, Simic, Vukanovic, Zander, to nisu fudbaleri, tu treba pokusati sa Gavricem... La Para je dosta placen i ne mozemo tako lako da ga otpisemo, pa bi bilo ok rotirati njega i Gavrica, slicno kao i Ivanic i Nikolic na Marinovom mestu. Mislim da nam je to i buducnost sa Dekijem, mladi igraci u kombinaciji sa skupim promasajima koje treba vratiti u zivot..

I na stoperu Lukic i/ili Erakovic obavezno.. Da vidimo na sta lice.. Na takvoj poziciji se posle jedne utakmice vidi da li je materijal ili ne...
Skauting je ove sezone bio katastrofalan. Ali ako se zeli ozbiljna ekipa koja bi imala sansu da opet igra LS, ja bih rekao da se treba opet latiti dzepa s obzirom na to koliko se zaradilo od LS i koliko je Marin znacio ekipi, znaci treba pokusati dovesti 1-2-3 ozbiljnih stranaca na pravim pozicijama koji prave razliku na terenu, a sve ove lose i nepotrebne igrace koji nisu mnogo bolji ni od Zvezdinog podmladka prodati. Medjutim, meni se cini da je uprava prakticno odustala i od LE, o LS da ne govorim. Ne bih, naravno, imao nista protiv da gresim.

Petar_Petrovic

Domaćin
Poruka
3.588
Partizan je opstao tamo gde jeste zbog amatera (Zoki Tosic, Suma, Sadik, itd.) inace ko zna sta bi bilo da je samo ostao sa klincima. Vidis da "kasne" sto se tice bodovne razlike. Mora da postoji neka "zlatna sredina" gde kalis mladje ali u isto vreme moras da imas ljude koji ce ti izvuci utakmicu. Pa gde ces npr. sa klincima da igras derbi protiv Radnickog, Cuke, Vojvodine ili Partizana ?
Kako objasniti on bruku od Indjije,onda onaj slobodnjak u Krusevcu ili penal protiv Rada da ne nabrajam dalje...
Linglong cirkus od lige,80%utakmica Zvezde su unapred zatvorene,Partizan nema bas taj luskuz ali je sigurno da i oni imaju svoje musterije...

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
19.686
Još traje Zvezdino ćutanje o odlasku Marina, ali zato se on oglasio!

1578496466008.png

Jučerašnji transfer dana bio je neočekivani odlazak Marka Marina iz Crvene zvezde u saudijski Al Ahli.

On je u novom klubu već predstavljen, obavio je i lekarske preglede, upoznao se sa novim saigračima i prvi put istrčao na teren u zelenom dresu Al Ahlija.

I dok iz Zvezde još uvek nema reakcije, Marko Marin se oglasio na svom Instagram nalogu, porukom upućenom navijačima Crvene zvezdei u nastavku je prenosimo.

''Proveo sam godinu i po dana u klubu koji volim od rođenja. Godinu i po predivnih dana. Igrao sam, pobeđivao, osvajao trofeje, usrećio i sebe i naše navijače. Ispunio sam sve svoje dečačke snove. Sada je došlo vreme za rastanak. Došlo je vreme za nove izazove.

Želim da se zahvalim navijačima Crvene zvezde, svojim saigračima, trenerima, rukovodstvu kluba, ljudima koji su mi omogućili da ispunim želju i dečački san da igram za svoj voljeni klub. Nadam se da sam ispunio očekivanja navijača i svih ljudi u klubu.

Zvezda je u poslednje vreme postigla velike uspehe igranjem u evropskim takmičenjima i osvajanjem titula u domaćem prvenstvu.

Nadam se da će i u budućnosti nastaviti putem uspeha i vratiti se na mesto u Evropi koje joj pripada, a to je konstantno igranje u evropskim takmičenjima prije svega. Doslo je vreme za neke nove, mlađe igrače da pronose slavu velikog kluba.

Želim Zvezdi osvajanje titule u domaćem prvenstvu i naravno kvalifikaciju u neko od evropskih takmičenja. Poželeo bih celoj zvezdaškoj porodici srećne bozićne praznike uz pozdrav Hristos se rodi''
, napisao je Marin.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.