Marketinski potez Dinkica i Tadica

Poruka
4.292
Tadic i Dinkic, to jest njihovi marketinski timovi su smislili ove afere od samog pocetka da bi se promovisali i skrenuli temu sa skupa koji je odrzala najaca opoziciona stranka. Odnosno kad sam reko od samog pocetka mislim od trenutka od kad je Dinkic izneo one napade na vladu na TV5 pa sve do danas. To je moje misljenje, sta vi mislite? Jer eto svi se danas tome bave kao nekom bombom i niko vise ne spominje neverovatnu krizu i siromastvo u Srbiji i onaj skup.
 
Poslednja izmena:
Tadic i Dinkic, to jest njihovi marketinski timovi su smislili ove afere od samog pocetka da bi se promovisali i skrenuli temu sa skupa koji je odrzala najaca opoziciona stranka. Odnosno kad sam reko od samog pocetka mislim od trenutka od kad je Dinkic izneo one napade na vladu na TV5 pa sve do danas. To je moje misljenje, sta vi mislite?

..gledao sam malo vecheras studio B gde se pojavila ona neobaveshtena iz G17 ,nadica iz Ds-a mislim i ostoja iz LDP-a ,gde ih ovaj taksista iz LDP-a uchi kako se nisu bash lepo poneli i da je za sve kriv koshtunica poshto je cela ministarstva davao strankama kao kolach a ovi to do sad nisu shvatili ha ha ha kao da se nishta nije desilo ............................pre ce to biti majmunisanje zbog raznih shtrajkova nego zbog mitinga ,vishe niko ne pomonje prosvetare ,zdravstvo ,policiju ,hleb,shecer ,mleko ,vec ove bambuse ................opet zamena teza u javnim glasilima .......
 
Iz svega ovoga se jos zakljucuje da su gotovo 99% medija u rukama Tadica jer eto ni jedan novinar se nije naso da sasuje u lice svima koji su se pojavljivali kao sto su Dinkic, Sutanovac i Gradonacelnik Beograda da je sve to mozda samo njihova marketinska igra i da je u stvari to sve dogovoreno. Znaci sad je medijski mrak veci negu u doba Milosevica.
 
Ne vrede im vise te igre i igrice,narod ih je provalio i sleduje im debakl na sledecim izborima.Cak i clanovima DS se zgadila bezgranicna nesposobnost i neodgovornost ovog rezima.
Dinkic nije vredan pomena. Nece dobiti vise od 2% na izborima.
 
Poslednja izmena:
Ne vrede im vise te igre i igrice,narod ih je provalio i sleduje im debakl na sledecim izborima.Cak i clanovima DS se zgadila bezfranicna nesposobnost i neodgovornost ovog rezima.

Pa nisam bas siguran da ce biti neke promene, imamo opoziciju koja koliko vidim nista ne koristi ovaj marketinski trik da ih ocrni. SNS mi se cini da duva u istu tikvu kao i DD i G17+ a svi zajedno kao da imaju jednog naredbodavca. To ti je kao ona policijska caka da imas dobrog i loseg policajca a u ovom slucaju kao opozicija i pozicija a u stvari rade za istog gazdu.
 
Aman ljudi sve će se to saseći ako izađemo na mirno sedenje ispred skupštine u aprilu , kada bude dva tri dana Beograd blokiran sedačima moraće da napuste svoje fotelje jednom za uvek niko ne može ignorisati massu ljhudi ako i to ispred skupštine tako da ako nas bude više tim bolje , i verujte uopšte nije bitno ko vodi ili ko sedi sa nama bitno je da im time pokazujemo vrata i da je vreme da se kupe i idu odavde.
 
Pa nisam bas siguran da ce biti neke promene, imamo opoziciju koja koliko vidim nista ne koristi ovaj marketinski trik da ih ocrni. SNS mi se cini da duva u istu tikvu kao i DD i G17+ a svi zajedno kao da imaju jednog naredbodavca. To ti je kao ona policijska caka da imas dobrog i loseg policajca a u ovom slucaju kao opozicija i pozicija a u stvari rade za istog gazdu.

E nasa tragedija je sto nemamo opoziciju,i zato cemo imati katastrofalno malu izlaznost na sledecim izborima.
Na svakom cosku mozes da cujes ,,Ma svi su oni isti lopovi''.
Narod vise ne vidi dobre momke u srpskoj politici,vec ce glasati za ,,manje zlo''.
Za Dinkica sam siguran da ga je ispushio.
 
Poslednja izmena:
Svi politicari sveta su prljavi i bez morala, casti, obraza ali mislim da su ovi nasi dno dna i da nema gorih na ovoj planeti. Mislim i Americki, Nemacki, Francuski itd politicari su ljudski sljam ali opet koliko toliko rade u interesu drzave i naroda ali ovi nasi svoje gradjane smatraju za ovce za sisanje i samo im je na pameti kako sto vise napuniti inostrane bankovne racune.

Mislim sta drugo zakljuciti na osnovu onog sto svaki malo nadareniji intelektualac moze videti, a to je da narod grca u sirotinji, krizi, rade za 200 evra mesecno a na drugoj strani politicari imaju vozni park sa najskupljim mogucim automobilima, kancelarije sa najskupljim namestajima, markirana odela koja kostaju po nekoliko hiljada evra, vlada je toliko velika po pitanju agencija, zaposljenih, itd da bi im ja mislim i Nemacka pozavidela iako je Nemacka nekoliko puta veca od Srbije i desetina puta bogatija.
 
Poslednja izmena:
Aman ljudi sve će se to saseći ako izađemo na mirno sedenje ispred skupštine u aprilu , kada bude dva tri dana Beograd blokiran sedačima moraće da napuste svoje fotelje jednom za uvek niko ne može ignorisati massu ljhudi ako i to ispred skupštine tako da ako nas bude više tim bolje , i verujte uopšte nije bitno ko vodi ili ko sedi sa nama bitno je da im time pokazujemo vrata i da je vreme da se kupe i idu odavde.

polako, dok se grobar u pizza, u martu, vrate iz brisela, pa vam objasne kako to i nije dobra ideja.
ne kupujte stiropor unapred
 
polako, dok se grobar u pizza, u martu, vrate iz brisela, pa vam objasne kako to i nije dobra ideja.
ne kupujte stiropor unapred
To bi značilo njegov kraj za sva vremena , niko mu to ne bi oprostio.
To zna i on sam , tako da se ta solucija neće desiti.
Eto njega u aprilu sa stiroporom a i nas koji smo bili na prvom skupu , vrlo verovatno ce se cifra prisutnih vrlo lako duplirati i niko neće smeti da se pravi tada lud.
 
Mladja i nece nikad sam eto sad je napravio kao neku novu stranku regiona, sakupio sve moguce gubitnike ali i tako nikad ne bi preso cenzus, medjutim on nikad i nece izaci sam. Verovatno ce opet da ga prihvati Tadic jer verovatno ce dobiti takvo naredjenje odozgo.

Мислим да си погрешно схватио целу игру - ИГРА, АКО ЈЕ ИМА, "СКУВАНА" ЈЕ СПОЉА А ТО СЕ МОЖЕ УОЧИТИ ИЗ ИЗЈАВА ОВОГ МАСНОГ И МОКРОГ ЂУБРЕТА КАЦИНА:


KACIN: SRBIJI POTREBNA OPERATIVNA VLADA

(3) Sreda, 16. Februar, 2011.| Autor:

45312.jpg





BRISEL - Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Jelko Kacin pozdravio je najavu rekonstrukciju Vlade Srbije, s ciljem da se obezbedi njena efikasnost i da se povrati poverenje građana

Kacin je u izjavi za radio Dojče vele rekao da je Srbiji neophodna vlada koja će doneti bolji život građanima, a uz to ići ka Evropskoj uniji.

Odlazak Mlađana Dinkića Kacin vidi kao "izraz zdravog reagovanja na jasne signale i upozorenja iz srpskog društva o neprihvatljivom ponašanju u vladajućoj koaliciji koje je zaustavljalo vladu u sprovođenju preuzetih obaveza".

Navodeći da je odluka premijera bila poruka koja omogućava celovitu rekonstrukciju vlade, Kacin je rekao da bi koalicioni partneri trebalo da iskoriste trenutnu situaciju i da dublje sagledaju operativne potrebe u realizaciji svega što je vlada preuzela na sebe i da tako dođu do šire rekonstrukcije.

Prema Kacinu, srpskoj vladi je na prvom mestu potrebna operativna sposobnost.

"Za neke promene u Srbiji neophodna je veća politička volja", navodi Kacin, izražavajući očekivanje da će se Vlada u Beogradu odlučiti za neke političke i personalne kako bi ispunila pre svega socijalne potrebe i očekivanja svog naroda.

"Ljude ne zanima prvenstveno EU, njih zanima kako će da prežive od danas do sutra, da li će im deca ostati u zemlji i imati posao. Njih zanimaju troškovi života, napredak i bolji život. To su izazovi za srpsku vladu, a evrointegracije idu uz to", zaključio je Kacin.
 
Мислим да си погрешно схватио целу игру - ИГРА, АКО ЈЕ ИМА, "СКУВАНА" ЈЕ СПОЉА А ТО СЕ МОЖЕ УОЧИТИ ИЗ ИЗЈАВА ОВОГ МАСНОГ И МОКРОГ ЂУБРЕТА КАЦИНА:


KACIN: SRBIJI POTREBNA OPERATIVNA VLADA

(3) Sreda, 16. Februar, 2011.| Autor:

45312.jpg





BRISEL - Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Jelko Kacin pozdravio je najavu rekonstrukciju Vlade Srbije, s ciljem da se obezbedi njena efikasnost i da se povrati poverenje građana

Kacin je u izjavi za radio Dojče vele rekao da je Srbiji neophodna vlada koja će doneti bolji život građanima, a uz to ići ka Evropskoj uniji.

Odlazak Mlađana Dinkića Kacin vidi kao "izraz zdravog reagovanja na jasne signale i upozorenja iz srpskog društva o neprihvatljivom ponašanju u vladajućoj koaliciji koje je zaustavljalo vladu u sprovođenju preuzetih obaveza".

Navodeći da je odluka premijera bila poruka koja omogućava celovitu rekonstrukciju vlade, Kacin je rekao da bi koalicioni partneri trebalo da iskoriste trenutnu situaciju i da dublje sagledaju operativne potrebe u realizaciji svega što je vlada preuzela na sebe i da tako dođu do šire rekonstrukcije.

Prema Kacinu, srpskoj vladi je na prvom mestu potrebna operativna sposobnost.

"Za neke promene u Srbiji neophodna je veća politička volja", navodi Kacin, izražavajući očekivanje da će se Vlada u Beogradu odlučiti za neke političke i personalne kako bi ispunila pre svega socijalne potrebe i očekivanja svog naroda.

"Ljude ne zanima prvenstveno EU, njih zanima kako će da prežive od danas do sutra, da li će im deca ostati u zemlji i imati posao. Njih zanimaju troškovi života, napredak i bolji život. To su izazovi za srpsku vladu, a evrointegracije idu uz to", zaključio je Kacin.

Jelko Kacin je leta 1981 diplomiral iz obramboslovja na temo Ženske v oboroženih silah.
 
Мислим ако ће овај из неке тамо Словеније за коју зна 1 % становника планете Земље да нам говори шта да радимо и да нам просипа своју памет коју је илустровао у својој књизи Sodobna letala in helikopterji коју као да је издао неки фотограф а не неки познаваоц авијације, онда са нашом политичком елитом нешто није у реду!
 

Back
Top