- Poruka
- 53.991
ja sam jednom za dvajesedam minuta svrsijo cetristodvanes puta i to svaki put nije bilo ispod litra 
sve sa razlicitim manekenkama, aha
e o tpme se pricalo po celom kraju, cak su bile u najavi i majice sa mojim likom i proteinskom bombom u pozadini kako stilizovano se ispaljuje iz bonbardera b52 po crnackim zemljama i kao simbolizuje borbu protiv bele kuge i pretvara je u crnu kugu ili je bila zuta, ma svejedno su bili neki ti narodui sa severa otkuznam bemih u usta skrbava kad nisu nasi

sve sa razlicitim manekenkama, aha
e o tpme se pricalo po celom kraju, cak su bile u najavi i majice sa mojim likom i proteinskom bombom u pozadini kako stilizovano se ispaljuje iz bonbardera b52 po crnackim zemljama i kao simbolizuje borbu protiv bele kuge i pretvara je u crnu kugu ili je bila zuta, ma svejedno su bili neki ti narodui sa severa otkuznam bemih u usta skrbava kad nisu nasi



)))))
axaxaxa