Mariniku Tepić napao direktor Telekoma i prekinuo joj konferenciju (VIDEO)

комшија

Stara legenda
Poruka
90.923
1597239494900.png





Mariniku Tepić napao direktor Telekoma i prekinuo joj konferenciju (VIDEO)

Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić danas je verbalno napadnuta od strane direktora ljudskih resursa Telekoma Draška Markovića, inače, člana Glavnog odbora Srpske napredne stranke.


Direktno.rs 12. 08. 2020. 13:24

1597239544300.png

Mariniku Tepić verbalno napao direktor Telekoma

Brutalno vređanje da radi za tajkune i napad koji je obilovao pretnjama i fizičkim obračunom sa opremom pokazuje da SNS ima problem sa zahtevima za istragu, kako su očerupali Telekom za nekoliko stotina miliona evra.


- Ne samo što Telekom smatraju svojom prćijom, već i javni prostor koji nije ograđen i gde se nalaze još neke kompanije pored Telekoma - naveli su iz SSP.


link





Звезда хероине Ђиласовог покрета поново је засијала над Србијанским опозиционим небом! Заиста, мало шта је у Вучићевој Србији лепше од Маринике Тепић док нам саопштава детаље о још једној мега-афери актуелног режима. Вучићу схвати, Мариника неће стати!
 
Звезда хероине Ђиласовог покрета поново је засијала над Србијанским опозиционим небом! Заиста, мало шта је у Вучићевој Србији лепше од Маринике Тепић док нам саопштава детаље о још једној мега-афери актуелног режима. Вучићу схвати, Мариника неће стати!

Glupo je to što se sada kitiš Marinikom.

Kad vas je pozivala na bojkot vi ste otrčali na režimsko korito u nadi da ćete da se ogrebete za 4 godine parazitiranja.
 
Звезда хероине Ђиласовог покрета поново је засијала над Србијанским опозиционим небом! Заиста, мало шта је у Вучићевој Србији лепше од Маринике Тепић док нам саопштава детаље о још једној мега-афери актуелног режима. Вучићу схвати, Мариника неће стати!
Мариника хероина?!? :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

ОВА долепотписана хероина?
Marinika Cobanu2.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Glupo je to što se sada kitiš Marinikom.

Kad vas je pozivala na bojkot vi ste otrčali na režimsko korito u nadi da ćete da se ogrebete za 4 godine parazitiranja.
дуленце, ботовао си све у шеснаес` за *******ог и СНС, био си много вредан....

1597241751200.png


link

.....па су ти у "интернет-тиму" ОО СНС дали "јачи" задатак да провоцираш кориснике "Крсте" ботујући за полицијског денунцијанта и професионалног провокатора СмрдиНогу, затим за бившег члана стечајне мафије, министра у влади *******ог и лажног опозиционара Смрадуловића и сличне, али стварно су дебилчине што те нису посаветовали да промениш nick.
 
Poslednja izmena:
I neka su je oterali. Zamisli da ti neko dođe ispred kuće i da širi klevete o tebi.
E za to nam i ide tako !
Nije to njegova kuca niti njegov radni prostor ! Seljacina iz SNS-a
Kakav direktor ??? postoji obezbedjenje za to ili policija .
Ali nema osnova za tako pa je dzukela dosla sama da se obracuna !
To je drzavna ustanova za koju je narod davao pare !
Samo napred Marinka pogodila si ih u zicu , jos prosle godine sam pitao za tu kupovinu i ko je taj kopernikus , sad super nova ???

KRADJA!!!!!!!!!
 
дуленце, ботовао си све у шеснаес` за *******ог и СНС, био си много вредан....

Pogledajte prilog 747337

link

.....па су ти у "интернет-тиму" ОО СНС дали "јачи" задатак да провоцираш кориснике "Крсте" ботујући за полицијског денунцијанта и професионалног провокатора СмрдиНогу, затим за бившег члана стечајне мафије, министра у влади *******ог и лажног опозицонара Смрадуловића и сличне, али стварно су дебилчине што те нису посаветовали да промениш nick.
Sve je tačno što sam onda rekao Jaguarki.

Vaša oznaška postava DS-a je dovela državu do propasti, cele porodice su izvršavale samoubistvo.

I tačno su većina glasača SNS-a pošteni ljudi koji su teško trpeli pod DOSovskom vlašću i glasaju za huntu iz revolta.

SNS mačo majmuni bliski vrhu stranke su sasvim druga priča, od zlog oca i još gore majke. Njihova zvezda je zasijala zahvaljujući nesposobnosti prethodne vlasti.

Načisto ste uneredili motku a ja za razliku od tebe stojim iza svake svoje izjave.
 
Pa po toj logici tog seljaka i siledzije i plato ispred skupstine je njihov radni prostor , i plato ispred skupstine beograda je radni prostor , i ispred svakog suda, banke.................
То није никакав плато ИСПРЕД, већ унутрашњи простор објекта ИЗА РАМПЕ!!!
 
Evo ih kod mene u zgradi ( Blizu sam )
Operateri izvukli kablovsku jos prosle godine mts , ove super nova !!
U zgradi postoji odavno SBB i KDS

ja sa kod SBB i Orionaa
Prebacio sam fiksni pre 3 godine na Orion nema pretplate platis koliko potrosis impuls 0.98 rsd
Zaista treba bojkotovati i RTS i sve ostale muzare ovog režima.
 

Back
Top