Marinika Tepić: Uveli bismo sankcije Rusi

Ona žena bar otvoreno govori i u kampanji i ovako posle izbora a ne kao palma i dačić u svakoj kampanji idu na najniže nacionalističke porive i pozivaju se na rusiju da bi dobili što više glasova a posle se zalažu za eu i ameriku i idu na molitvene doručke i budu uvek na vlasti bez obzira ko formira vladu..
Vučić to radi mnogo bolje. On zavodi i jednu i drugu stranu.
 

Marinika Tepić: Uveli bismo sankcije Rusi​

Beograd -- Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila da bi Srbija trebalo da uvede sankcije Rusiji.

IZVOR: B92 ČETVRTAK, 12.05.2022. | 14:48.

Ona je, gostujući na TV N1, odgovarajući na pitanje da li bi u Skupštini Srbije podržala uvođenje sankcija Rusiji, odgovorila da će sigurno podržati takva rešenja.

"Stranka slobode i pravde se odmah oglasila, osuđujući invaziju Rusije na Ukrajinu. Uprkos tome što znamo šta znači uvesti sankcije, posledice trpe obični građani, a ne politički činioci koji upravljaju tim odlukama, ali takođe nema dileme da Srbija mora, kao što je i uvek bila, da se okrene Zapadu, da se okrene pravoj strani", kazala je Marinika Tepić.

Upitana da li to znači i uvođenje sankcija Rusiji, odgovara da "u ovoj istorijskoj podeli nerma nikakve dileme da je to jedini put, da je to jedini geopolitički prostor kom Srbija pripada, ako već težimo Evropskoj uniji".

Na pitanje da li bi njena stranka glasala u parlamentu za rešenja kojima se uvode sankcije Rusiji, Tepićeva je rekla da bi sigurno glasali za takva rešenja.

"Uvek ćemo glasati za prave evropske zakone, za pravo mesto Srbije u Evropi i u svetu, i sigurno će podržati takva rešenja", navela je potpredsednica SSP.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=05&dd=12&nav_category=11&nav_id=2153456

Odlilčna izjava tamanda trajno sahrani opoziciju na nekim sledećim izborima, Eto vlast je ovom izjavom dobila fantastično oružije protiv Marinike i Đilasa.
Dobila saglasnost svog brata djide da uvedu sankcije... Izdajnik vučić samo nalazi pravdanje, a sad ce reci i opozicija se slaže...


Providno

Ali kako to da su Palma i Dačić uvek u svakoj vlasti bez obzira za šta ae zalaže,a imaju ko zna koliko afera od koferčeta,kolubare,podvođenja..ko njih štiti i da li oni uopšte mogu da budu u opoziciji a da ne budu uhapšeni a i da im se ne oduzme imovina...
I sta kuhinja udbe
 

Marinika Tepić: Uveli bismo sankcije Rusi​

Beograd -- Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila da bi Srbija trebalo da uvede sankcije Rusiji.

IZVOR: B92 ČETVRTAK, 12.05.2022. | 14:48.

Ona je, gostujući na TV N1, odgovarajući na pitanje da li bi u Skupštini Srbije podržala uvođenje sankcija Rusiji, odgovorila da će sigurno podržati takva rešenja.

"Stranka slobode i pravde se odmah oglasila, osuđujući invaziju Rusije na Ukrajinu. Uprkos tome što znamo šta znači uvesti sankcije, posledice trpe obični građani, a ne politički činioci koji upravljaju tim odlukama, ali takođe nema dileme da Srbija mora, kao što je i uvek bila, da se okrene Zapadu, da se okrene pravoj strani", kazala je Marinika Tepić.

Upitana da li to znači i uvođenje sankcija Rusiji, odgovara da "u ovoj istorijskoj podeli nerma nikakve dileme da je to jedini put, da je to jedini geopolitički prostor kom Srbija pripada, ako već težimo Evropskoj uniji".

Na pitanje da li bi njena stranka glasala u parlamentu za rešenja kojima se uvode sankcije Rusiji, Tepićeva je rekla da bi sigurno glasali za takva rešenja.

"Uvek ćemo glasati za prave evropske zakone, za pravo mesto Srbije u Evropi i u svetu, i sigurno će podržati takva rešenja", navela je potpredsednica SSP.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=05&dd=12&nav_category=11&nav_id=2153456

Odlilčna izjava tamanda trajno sahrani opoziciju na nekim sledećim izborima, Eto vlast je ovom izjavom dobila fantastično oružije protiv Marinike i Đilasa.
Uveo biivučić nego bi paosa vlasti ko trula kruška.
 
Pa dačić i Palma su podržali deklaraciju o Srebrenici za vreme tadića..slušajte meni je najsmešnija situacija u jagodini pre i posle izbora ... pre izbora je stajalo na bilbordima Dačić premijer,Rusija,Putin car...a posle izbora EU blagostanje..zapad amerika...cirkus živi..***** su 1000 puta poštenije i moralnije od njih
 

Marinika Tepić: Uveli bismo sankcije Rusi​

Beograd -- Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila da bi Srbija trebalo da uvede sankcije Rusiji.

IZVOR: B92 ČETVRTAK, 12.05.2022. | 14:48.

Ona je, gostujući na TV N1, odgovarajući na pitanje da li bi u Skupštini Srbije podržala uvođenje sankcija Rusiji, odgovorila da će sigurno podržati takva rešenja.

"Stranka slobode i pravde se odmah oglasila, osuđujući invaziju Rusije na Ukrajinu. Uprkos tome što znamo šta znači uvesti sankcije, posledice trpe obični građani, a ne politički činioci koji upravljaju tim odlukama, ali takođe nema dileme da Srbija mora, kao što je i uvek bila, da se okrene Zapadu, da se okrene pravoj strani", kazala je Marinika Tepić.

Upitana da li to znači i uvođenje sankcija Rusiji, odgovara da "u ovoj istorijskoj podeli nerma nikakve dileme da je to jedini put, da je to jedini geopolitički prostor kom Srbija pripada, ako već težimo Evropskoj uniji".

Na pitanje da li bi njena stranka glasala u parlamentu za rešenja kojima se uvode sankcije Rusiji, Tepićeva je rekla da bi sigurno glasali za takva rešenja.

"Uvek ćemo glasati za prave evropske zakone, za pravo mesto Srbije u Evropi i u svetu, i sigurno će podržati takva rešenja", navela je potpredsednica SSP.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=05&dd=12&nav_category=11&nav_id=2153456

Odlilčna izjava tamanda trajno sahrani opoziciju na nekim sledećim izborima, Eto vlast je ovom izjavom dobila fantastično oružije protiv Marinike i Đilasa.

Eto sve sam ja ovo znao , njih kontrolise Soros , a ko radi za Sorosa taj je neprijatelj srpskog naroda , domaci izdajnik i strani placenik.

Zato moj glas Marinika Cobanu i Zdravko Ponos nikada nisu, niti ce imati.


Patriotski blok je resenje. Obradovic i Dr. Nestorovic.
 
Ok je Marinika sto se tice neke njene najave borbe protiv korupcije.
...............................................................................................................
Na sledecim izborima sleduje debakl opozicije .


Samo debakl lazne opozicije i Sorosevih CIA tastera .

Prava opozicija kao sto su Patriotski Blok, Zavetnici, NADA ce prosperirati.
 
Jeste Tihi ali Marinika je mnogo poštenija i kaže ono šta misli za razliku od palme i dačića koji se ponašaju kao najgori ološ zavisi kako im šta ogovara da pričaju i sa kim pričaju...sećam se kad su potpisali saradnuju sa radikalima i dss-om kao oni su tobož protiv zapada a posle sve pogazili i prešli kod žutih
 
Jeste Tihi ali Marinika je mnogo poštenija i kaže ono šta misli za razliku od palme i dačića koji se ponašaju kao najgori ološ zavisi kako im šta ogovara da pričaju i sa kim pričaju...sećam se kad su potpisali saradnuju sa radikalima i dss-om kao oni su tobož protiv zapada a posle sve pogazili i prešli kod žutih


Postena ko prostitutke u pica parku kod ekonomskog.... Kamenjarka
 
Eto sve sam ja ovo znao , njih kontrolise Soros , a ko radi za Sorosa taj je neprijatelj srpskog naroda , domaci izdajnik i strani placenik.

Zato moj glas Marinika Cobanu i Zdravko Ponos nikada nisu, niti ce imati.


Patriotski blok je resenje. Obradovic i Dr. Nestorovic.
Vecina demonokratskih politicara su strani placenici
Sinoc gledam na BNTV u emisiji Puls onog Vukanovica covjek ni pet ni sest kaze da nudili su mi velike pare kad sam krenuo da se bavim politikom ,voditeljka pit ko a on NDI ,nekakve fondacije spomenu mislim Konrad Adenauer ,Fridrih Ebert itd covjek se ladno javno ispovjedi

 
Eto sve sam ja ovo znao , njih kontrolise Soros , a ko radi za Sorosa taj je neprijatelj srpskog naroda , domaci izdajnik i strani placenik.

Zato moj glas Marinika Cobanu i Zdravko Ponos nikada nisu, niti ce imati.


Patriotski blok je resenje. Obradovic i Dr. Nestorovic.
Patriotski blok je prevara.

Dobila saglasnost svog brata djide da uvedu sankcije... Izdajnik vučić samo nalazi pravdanje, a sad ce reci i opozicija se slaže...


Providno


I sta kuhinja udbe
Vučić nije uveo sankcije niti će ih uvesti.

Dobila saglasnost svog brata djide da uvedu sankcije... Izdajnik vučić samo nalazi pravdanje, a sad ce reci i opozicija se slaže...


Providno


I sta kuhinja udbe
Vučić nije uveo sankcije niti će ih uvesti.
 
Vecina demonokratskih politicara su strani placenici
Sinoc gledam na BNTV u emisiji Puls onog Vukanovica covjek ni pet ni sest kaze da nudili su mi velike pare kad sam krenuo da se bavim politikom ,voditeljka pit ko a on NDI ,nekakve fondacije spomenu mislim Konrad Adenauer ,Fridrih Ebert itd covjek se ladno javno ispovjedi



Naravno. Odstampanim parama bez pokrica kupuju banana politicare u drzavama koje zele da drze pod ropstvom i kontrolom.

Onda ih od totalnih anonimusa prevode u eksperte za sta god hoces i dovode nasilno na vlast.

Vidi pod Ana Brnabic, Gordana Comic, Marinika Tepic, Zorana Mihajlovic.
 
Marinika Čobanu, školski primer političkog samoubistva slobodnim stilom. Što kaže naš narod, "sama pala, sama se ubila".
Ne može da pobegne od svoje agende aktiviste za borbu za suočavanje sa prošlošću i svojih (autošovinističkih?) LSV dana.
Ma jok ...
Marketinške instrukcije ortaka iz BIA-e
Da narod ima čime da se zamlaćuje.

Recimo, da je ovo rekao Ćuta - niko 5 para ne bi dao.
A ovako, kad kažu iz stranke Gospodina Djilasa the Lopova, e onda moš da utvrdiš javno mnjenje.

A da je rekao Vučić - opet ništa ne bi saznali.
To bi se masovno ćutalo zbog plate.

Ovako, Marinka, sex-skandal majstorica...

Kako su bosansko lukavi ovi iz Službe
Pamet i po, made in Bosnia, Alliyah approved

:kafa:
 

Back
Top