Marinci odsecali glave!

Waterfall

❤️
VIP
Poruka
58.573
Ugledni magazin „Roling stoun“ objavio je šokantnu priču o „odredu smrti“. Optužnica za ratne zločine je podignuta protiv 12 marinaca, a jedan od njih, narednik Džeremi Morlok sa Aljaske, na ubrzanom suđenju je osuđen na 24 godine robije, nakon što je priznao krivicu! Džeremi je na suđenju priznao da je ubio tri nenaoružana civila i fotografisao se pored njihovih leševa.
„Plan je bio da ubijamo ljude“, rekao je Morlok i priznao da je koristio drogu u vreme kada je počinio zločine.
Morlok je rekao da su on i njegovi „saborci“ počeli da planiraju ubistva krajem 2009. godine, a da bi izgledalo kao samoodbrana, žrtvama su pod tela podmetali svoje oružje.

afganistan-v.jpg


Pentagon se izvinio avganistanskoj javnosti i saopštio da su šokantne fotografije „u suprotnosti sa disciplinom, profesionalizmom i uvažavanjem koje su karakterisale operacije američke vojske tokom skoro decenije provedene u toj zemlji“.
U štabu NATO strahuju da bi narednih dana mogli da uslede žestoki protesti zbog fotografija, kao i novi napadi na trupe na terenu. Zločini su počinjeni u provinciji Kandahar u januaru, februaru i maju 2010. Od početka rata u Avganistanu, 7. oktobra 2000, poginulo je najmanje 34.000 civila i oko 38.000 talibana i pobunjenika.
U obraćanju naciji povodom intervencije u Libiji američki predsednik Barak Obama izjavio je da su SAD imale „obavezu da spreče represiju vlade nad režimom. Međutim, postavlja se pitanje ko će sprečiti represiju američkih vojnika nad nedužnim civilima u Avganistanu?!

Pakao iz Abu Graiba

Događaji iz Avganistana umnogome podsećaju na 2004, kada je otkriveno zversko mučenje zatvorenika osumnjičenih za terorističke napade u zatvoru Abu Graib u Bagdadu. Zarobljenici su prebijani, seksualno zlostavljani, silovani i nad njima je vršena sodomija. Šokantne slike iz Abu Graiba su obišle svet i izazvale zgražavanje. Ukupno 17 vojnika i oficira je otpušteno iz vojske i osuđeno na robiju (najduža kazna 10 godina zatvora). General Janis Karpinski, komandir svih zatvora, ražalovan je u čin pukovnika. On je na suđenju tvrdio da nije kriv i da su mu nadređeni naložili da koristi sve te metode ispitivanja.

Užasni detalji

- Jednom tinejdžeru (15) odsekli su prst i zadržali ga kao trofej. Kasnije su taj prst koristili kao čip u kartanju.
- Na jednom snimku marinac bajonetom ubada telo ubijenog civila.
- Odsečenu glavu jednog civila marinci su nabili na kolac i ostavili.
- Na snimcima marinci aplaudiraju i smeju se dok pucaju na civile.
link

http://www.rollingstone.com/politics/news/the-kill-team-20110327

Na sajtu Rolling Stone ima i fotografije
 
Poslednja izmena:
bolje pogledajte klip skorpiona pre nego sto pocnete nesto da pricate nekom drugom. Sta reci osim sranja se desavaju i pomirite se sa tim.

Ne pravdam Škorpione, Bože sačuvaj, i to jeste klasičan ratni zločin, bez dvoumljenja, ali i u ratnom zločinu postoje različite kategorije. Nije isto nekome ispaliti rafale u leđa ili mrcvariti ga, mučiti i kasapiti.
Stavi se u položaj žrtve, i da možeš da biraš, kakvu smrt bi izabrao?
 
Ne pravdam Škorpione, Bože sačuvaj, i to jeste klasičan ratni zločin, bez dvoumljenja, ali i u ratnom zločinu postoje različite kategorije. Nije isto nekome ispaliti rafale u leđa ili mrcvariti ga, mučiti i kasapiti.
Stavi se u položaj žrtve, i da možeš da biraš, kakvu smrt bi izabrao?

Свакако - ратни злочин је ратни злочин. Међутим, стварно треба повући ДЕБЕЛУ ЦРВЕНУ ЦРТУ између оних који су починили злочин у својој земљи и оних који из болесне обести и урођеног зверства чине невероватно огавне и психопатолошке злочине у туђим земљама и према туђим народима. Војска САД су најобичније хорде дрогираних злочинаца и разбојника који харају по целом свету. Сви ти "војници" СУ ПОЗИТИВНО ПРОШЛИ СВЕ ТЕСТОВЕ исте те Америке и уопште се не чудим што су такви... уосталом погледајте изјаве појединих званичника Америке. Ти људи су звери. Зашто сада за ове злочине не одговара Обама - као што су јурили СМ... ???
 
Ugledni magazin „Roling stoun“ objavio je šokantnu priču o „odredu smrti“. Optužnica za ratne zločine je podignuta protiv 12 marinaca, a jedan od njih, narednik Džeremi Morlok sa Aljaske, na ubrzanom suđenju je osuđen na 24 godine robije, nakon što je priznao krivicu! Džeremi je na suđenju priznao da je ubio tri nenaoružana civila i fotografisao se pored njihovih leševa.
„Plan je bio da ubijamo ljude“, rekao je Morlok i priznao da je koristio drogu u vreme kada je počinio zločine.
Morlok je rekao da su on i njegovi „saborci“ počeli da planiraju ubistva krajem 2009. godine, a da bi izgledalo kao samoodbrana, žrtvama su pod tela podmetali svoje oružje.

afganistan-v.jpg


Pentagon se izvinio avganistanskoj javnosti i saopštio da su šokantne fotografije „u suprotnosti sa disciplinom, profesionalizmom i uvažavanjem koje su karakterisale operacije američke vojske tokom skoro decenije provedene u toj zemlji“.
U štabu NATO strahuju da bi narednih dana mogli da uslede žestoki protesti zbog fotografija, kao i novi napadi na trupe na terenu. Zločini su počinjeni u provinciji Kandahar u januaru, februaru i maju 2010. Od početka rata u Avganistanu, 7. oktobra 2000, poginulo je najmanje 34.000 civila i oko 38.000 talibana i pobunjenika.
U obraćanju naciji povodom intervencije u Libiji američki predsednik Barak Obama izjavio je da su SAD imale „obavezu da spreče represiju vlade nad režimom. Međutim, postavlja se pitanje ko će sprečiti represiju američkih vojnika nad nedužnim civilima u Avganistanu?!

Pakao iz Abu Graiba

Događaji iz Avganistana umnogome podsećaju na 2004, kada je otkriveno zversko mučenje zatvorenika osumnjičenih za terorističke napade u zatvoru Abu Graib u Bagdadu. Zarobljenici su prebijani, seksualno zlostavljani, silovani i nad njima je vršena sodomija. Šokantne slike iz Abu Graiba su obišle svet i izazvale zgražavanje. Ukupno 17 vojnika i oficira je otpušteno iz vojske i osuđeno na robiju (najduža kazna 10 godina zatvora). General Janis Karpinski, komandir svih zatvora, ražalovan je u čin pukovnika. On je na suđenju tvrdio da nije kriv i da su mu nadređeni naložili da koristi sve te metode ispitivanja.

Užasni detalji

- Jednom tinejdžeru (15) odsekli su prst i zadržali ga kao trofej. Kasnije su taj prst koristili kao čip u kartanju.
- Na jednom snimku marinac bajonetom ubada telo ubijenog civila.
- Odsečenu glavu jednog civila marinci su nabili na kolac i ostavili.
- Na snimcima marinci aplaudiraju i smeju se dok pucaju na civile.
link

http://www.rollingstone.com/politics/news/the-kill-team-20110327

Na sajtu Rolling Stone ima i fotografije

STIGLA IM DEMOKRATIJA!
 
Mi ne sprovodimo demokratiju u celom svetu i ne busamo se time u grudi da stitimo civile, bla, bla..i ostale demokr.price.

Ovde je rec o cuvenim demokratama.


Ma vi nacional-patriote ne da ste demokrate, nego ste živi sveci hebote.

Oličenje poštenja, pravednosti, humanosti i objektivnosti.

Nema koji zločin niste opravdavali ili ismevali. Naravno, zločine koje je počinila "naša
strana".

I sad otvaraš opet temu (već je bilo najmanje 5 tema o ovim bolesnicima) o ovim
američkim psihopatama i navodno se jadna zgražavaš:sad2:, dok se onim "našim"
psihopatama otvoreno diviš.

Aj reci da to nije jadno?:sad2:
 
Ma vi nacional-patriote ne da ste demokrate, nego ste živi sveci hebote.

Oličenje poštenja, pravednosti, humanosti i objektivnosti.

Nema koji zločin niste opravdavali ili ismevali. Naravno, zločine koje je počinila "naša
strana".

I sad otvaraš opet temu (već je bilo najmanje 5 tema o ovim bolesnicima) o ovim
američkim psihopatama i navodno se jadna zgražavaš:sad2:, dok se onim "našim"
psihopatama otvoreno diviš.

Aj reci da to nije jadno?:sad2:

Не сери Бенгази, не подмећи. То је тако класично хрватски, не пристаје ти
 

Back
Top