Marilyn Monroe

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.570
mala bela haljina je dovoljan dokaz koliko je zenama malo potrebno da budu sretne.
obuku malu belu haljinu i isprogramiraju ceo dan, kako ce proci, od sopstvenog raspolozenja, preko ophodjenja drugih do savrsenog dana :)

koliko koristite auru odece

http://2.***************/-aBzvVV-iNgU/Tf6C4IysTgI/AAAAAAAAA6I/g0xpxI_hCrY/s1600/10727962-marilyn-monroe-white-dress-unique-licensing.jpg

Od sutra kupujem boni sa krilcima.da mi svaki dan bude sve lepsi:aha:

E,cao svima,imam jedan problem,i nadam se da cete mi pomoci.. svi Normal ulosci su mi veliki,cula sam da su Boni mali sa krilcima,ali ne znam koji Boni,jer ih ima vise vrsta,pa mozete li mi reci koji su to ulosci mali,ali sa krilcima?hvala unapred!!!!

ja te koristim plava kesica sa roza cvjetićima, piše 10 komada inače oni noćni su veći i pakovani su po 8 komada.....oni su super paš sam dole pisala to su feel fine pamučnis su

Ja bih rek'o da si tužna
mada ne pokazuješ, o ne ne ne
Izgleda mi ko da curiš
Po podu se razmuje je je je je ješ

Meni najvise odgovara Naturela, bas ih koristim ovih dana i super se osecam,a always,yup itd.sve u korpu... jer kad se koza iritira dzaba

i ostale budalaštine sa trendi foruma
Kad god ste u nedoumici zapitajte šta su stavljale vaše babe pa sve radjale po nekoliko

Back