Marija Šerifović rasplakala Estradu! Društvene mreže preplavljenje likom i delom pevačice i svi se slažu oko jedne stvari

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.453
Marija Šerifović nakon devet godina objavila je album koji je uzdrmao estradu. Nakon što su se pesme objavljene na muzičkim platformama objave javnih ličnosti na društvenim mrežama bile su preplavljene upravo glasom i stasom pevačice.

Među prvima se oglasila Aleksandra Prijović a zatim i Sanja Vučić, Snežana Đurišić, Marija Mikić, Ilda Šaulić i mnogi drugi.

Svi su se složili oko jednog, a to je da kad Marija zapeva sve ostalo pada u vodu.

" Ja sam se isplakala sad je red na vas", "Ovako se to radi, Maro suza suzu stiže", "Odvojila sam vreme da bih ovo poslušala, raznela si me na komade", "Sinusi su mi se od plakanja otvorili" i mnogi drugi komentari koji su govorili o Marijinim emocijama i vanserijskom glasu.

Podsetimo, u ovom projektu pojavile su se i nikad viđene fotografije pevačice iz detinjstva na kojima je vidimo sa majkom Vericom i ocem Rajkom. Još u najranijem detinjstvu Marija je očigledno bila predodređena za veliku muzičku karijeru, jer su porodični albumi prepuni slika male Marije sa harmonikom, bubnjevima i mikrofonom.

Kurir.rs
1696704733699.png

Radikali brane radikale 🥪
Samo ako ga dobro istostiraju, možda ne bih ostao uzdržan...
Nego, Emili, imaš dobre poruke po forumu, ali ova ti nije trebala, ne ova za sendvič, nego za Maru...
Takodje odgovaram i ostalima sa sličnim komentarima, i ne samo ostalima ovde nego i hiljadama ostalih koji ostavljaju svuda slične komentare, jer je kao prvo nepravedno, zlo i površno, izrugivati se nekome ko se rodio kao ružno pače, koje je sigurno već zbog toga prošlo emocionalnu golgotu tokom odrastanja.
Da je Mara prihvatila ulogu žrtve, vjerovatno bi je sažaljevali, ljudi to vole, da su drugi ispod njih, ali, Mara je borac i drugačija, hrabra, svoja, što mnogima iz nekog razloga smeta, stvara mržnju, možda jer oni nisu takvi, slabi, misle da zaslužuju više od nje, možda jer su ljubomorni, ko zna...
Drugo, prioriteti.
Zar ljude ne bi trebalo gledati prvo po prioritetu dobri - zli i po njihovim djelima, po duši?
Marija sa svojom izjavom "pevaću dok ne skupimo dovoljno novca" je pomogla humanitarnim koncertom za liječenje bolesne djevojčice kojoj je vrijeme isticalo... Takodje je pomogla da se prikupi novac za drugu djevojčicu kojoj je bila potrebna finansijska pomoć za liječenje, pomogla je pjevaču beskućniku iz Bosne plativši mu kiriju za stan na godinu dana i pomogla da nadje posao, naveo sam samo ono što znam, vjerujem da je uradila i više humanih djela, a da ne znamo. Pa zar takvu dušu treba izrugivati, napadati, omalovažavati, mrziti? Koga je briga u ovom slučaju da li je neko gej ili ne, da li izgleda kao mongol ili afrodita, da li jede za večeru paštetu ili pasulj? Ko smo to onda mi i kako vaspitavamo svoju djecu u ovom društvu, ako to radimo, da li se nekada zapitamo?

Samo ako ga dobro istostiraju, možda ne bih ostao uzdržan...
Nego, Emili, imaš dobre poruke po forumu, ali ova ti nije trebala, ne ova za sendvič, nego za Maru...
Takodje odgovaram i ostalima sa sličnim komentarima, i ne samo ostalima ovde nego i hiljadama ostalih koji ostavljaju svuda slične komentare, jer je kao prvo nepravedno, zlo i površno, izrugivati se nekome ko se rodio kao ružno pače, koje je sigurno već zbog toga prošlo emocionalnu golgotu tokom odrastanja.
Da je Mara prihvatila ulogu žrtve, vjerovatno bi je sažaljevali, ljudi to vole, da su drugi ispod njih, ali, Mara je borac i drugačija, hrabra, svoja, što mnogima iz nekog razloga smeta, stvara mržnju, možda jer oni nisu takvi, slabi, misle da zaslužuju više od nje, možda jer su ljubomorni, ko zna...
Drugo, prioriteti.
Zar ljude ne bi trebalo gledati prvo po prioritetu dobri - zli i po njihovim djelima, po duši?
Marija sa svojom izjavom "pevaću dok ne skupimo dovoljno novca" je pomogla humanitarnim koncertom za liječenje bolesne djevojčice kojoj je vrijeme isticalo... Takodje je pomogla da se prikupi novac za drugu djevojčicu kojoj je bila potrebna finansijska pomoć za liječenje, pomogla je pjevaču beskućniku iz Bosne plativši mu kiriju za stan na godinu dana i pomogla da nadje posao, naveo sam samo ono što znam, vjerujem da je uradila i više humanih djela, a da ne znamo. Pa zar takvu dušu treba izrugivati, napadati, omalovažavati, mrziti? Koga je briga u ovom slučaju da li je neko gej ili ne, da li izgleda kao mongol ili afrodita, da li jede za večeru paštetu ili pasulj? Ko smo to onda mi i kako vaspitavamo svoju djecu u ovom društvu, ako to radimo, da li se nekada zapitamo?
Jao ne mogu da citam sve sto si pisao, reci cu samo ovo - u pitanju je osoba koja je otvoreno podrzavala radikale i osoba koja je javno objavila "i neckanje je neka vrsta hockanja".
Dakle, boli me k za nju.

Ako je vama okej neko ko podrzava politiku 100 muslimana za 1 srbina i mislite da to moze da se promeni jednim humanitarnim koncertom, boli me k i za vas onda.
Emili, daleko od toga...
Ovo je odgovor Marije na tvoju konstataciju vezanu za "vadikale":
Previše smo osetljivi na politiku, političare, ratove i ožiljke. Shvatila sam posle da mi je to bila greška“, izjavila je pevačica.
Ona je ubrzo rekla da se kaje, a danas je voli publika širom bivše Jugoslavije.
„Želim da ručam na Trgu bana Jelačića, želim Boga mi da na čaršiji u Sarajevu jedem ćevape sa svojim prijateljima muslimanske veroispovesti i da se u svakom tom gradu osećam kao kod kuće. Tad je to bio problem i to se neće ponoviti“, dodala je Marija za emisiju “Šta sam tebi i ko sam sebi“.
U čemu je poenta, ljudi su skloni promjenama, gluposti, pameti, dobru, zlu itd.
Svi smo mi bili i glupi i pametni, dobri i zli, to je činjenica, ali u ljudima treba buditi ono dobro, a ne ono loše i ne treba ih vredjati zbog toga što su u nekim trenucima takvi ispali, ljudi mijenaju svoja mišljenja i kaju se, a tu leži nada za promjenom na bolje, tako da ni ja tebi i vama ostalima ne govorim da ste zle osobe, niti vas vredjam, ali su vaši komentari prosto zli i nepravedni, te pokušavam da vam ukažem na to i obrazložim.

Emili, daleko od toga...
Ovo je odgovor Marije na tvoju konstataciju vezanu za "vadikale":

U čemu je poenta, ljudi su skloni promjenama, gluposti, pameti, dobru, zlu itd.
Svi smo mi bili i glupi i pametni, dobri i zli, to je činjenica, ali u ljudima treba buditi ono dobro, a ne ono loše i ne treba ih vredjati zbog toga što su u nekim trenucima takvi ispali, ljudi mijenaju svoja mišljenja i kaju se, a tu leži nada za promjenom na bolje, tako da ni ja tebi i vama ostalima ne govorim da ste zle osobe, niti vas vredjam, ali su vaši komentari prosto zli i nepravedni, te pokušavam da vam ukažem na to i obrazložim.
Da, bila je mlada i zavedena ideologijom 100 muslimana za jednog srbina.

No i dalje nije objasnila zasto, kad joj zena kaze ne, ona misli da je to legitimno da.

👎👎👎

Back