Marija Karan osvaja Holivud

Otkud M K u Holivudu?

  • seks za ulogu, klasika

  • zaista ne bih da nagađam

  • probila se zahvaljujući svojim glumačkim kvalitetima


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Kao što znate naša M K je debitovala u holivudskom ostvarenju The Rite, rame uz rame sa Entoni Hopkinsom, Ruger Hauerom....
Film nisam pogledao još uvek i ne bih diskutovao o njemu, već me zanima vaše mišljenje vezano za njen proboj.

Nesumnjivo da M K poseduje glumačke kvalitete ali znamo kako mlade seksi glumice dobijaju uloge tamo -
preko kreveta nekog od vodećih ljudi iz filmske industrije.

Pitam se da li je i M K na taj način dobila rolu?
Kakva su vaša razmišljanja?

TNXpn.jpg
 
Ja cekam film zbog Entonija i dok nije bila kod Ognjena nisam ni znala da ona glumi.O njoj,kao glumici,nemam nikakvo misljenje.Nikad mi se nije svidjala.Ako je uspela sopstvenim radom,svaka cast,ako je zalegla za ulogu,opet,njen problem...Mene to bas zabole,ali da jedva cekam film-cekam!
 
ona nema sta da ponudi da bi mogla da se probija bez da pusi ***** i kome treba i kome ne treba.
nju je jahao i jase ko stigne
licno mi ne smeta tako nesto i ne osudjujem takvo ponasanje i nacin za postizanje uspeha ,ali glupo je da se mi sada pravimo blesavi,zar ne ?:D
 
Iskreno mozda i uspe u Holivudu,ali ne verujem da ce uraditi nesto veliko.....Nisam upoznata s njenim dobijanjem uloga,odnosno nacina na koji ih je dobila,ali ako je preko kreveta,sto se mene tice moze da radi sta hoce,ali bi mi ispala totalna jadnica....Kao glumica mi je poprilicno losa,tako da cak i ako uradi ista,sumnjam da ce to biti zahtevne uloge,jer po meni nema dovoljno talenta za to,tako da ce biti verovatno jedna od onih koja ce glumiti dok je budu sluzile mladost i lepota i onda puf,ode u zaborav.....Makar sto se tice inostranstva ( no,naravno to sve hipoteticki govorim ako uspe u Holivudu ),mozda u Srbiji ostane aktuelna i do 90te godine
 
Ne samo Marija Karan vec i Nikola Djuricko sa Andjelinom Joli(sporedna uloga), Miki Manojlovic sa Sheron Stoun(u glavnim ulogama) tu je i Nikolas Kejdz sa Sergej Trifunovicem(sporedna uloga), Lazar Ristovski u Filmu o Dzejmsu Bondu(sporedna uloga), tu je jos i dalje u Holivudu jedan od nasih proslavljenih glumaca Rade Serbedzija.
 
Ne samo Marija Karan vec i Nikola Djuricko sa Andjelinom Joli(sporedna uloga), Miki Manojlovic sa Sheron Stoun(u glavnim ulogama) tu je i Nikolas Kejdz sa Sergej Trifunovicem(sporedna uloga), Lazar Ristovski u Filmu o Dzejmsu Bondu(sporedna uloga), tu je jos i dalje u Holivudu jedan od nasih proslavljenih glumaca Rade Serbedzija.

Nema sta lazar se bas proslavio u bondu i onako upecatljivu ulogu ostvario
 
Ajd brisite ovu temu! :lol:

"Marija Karan osvaja Holivud", sta osvaja, igra neku nebitnu ulogu (a za drugu nije ni sposobna).

Dobar pokazatelj koliko je u danasnjem svetu film umetnost, a koliko showbiz.. kad ova drvena
faca skuplja uloge prvo u domacoj produkciji a sad evo i u Holivudu.

A kako je dosla dotle citajte u Skandalu, kao sto rece vec neko.
 
E stvarno smo Sremcica od drzave....pojavi se neka nasa tamo glumica pored Ser Hopkinsa i o tome 2-3 dana ser.u mediji 24-00...To razvod one tamo pevaljke i onog invalida/vaterpoliste su izgleda 2 najvaznije stvari u srbiji koje su se desile...ikad....

i zaboravio si to sto pokusavaju da otruju zeljka mitrovica....ljudi nemaju od cega da zive,ali ***** to,otrovan je direktor "najuglednije" i "najkulturnije" televizije :lol:
 
Ljudi, bez uvrede, ali šokiran sam koliko ste negativni.
Otkud vam potreba da vređate ljude koje ne poznajete. Svaki komentar treba da se završi na tome kako neko glumi. Loše, prosečno, ispodprosečno, odlično.... Svejedno. Ali ti mizerni komentari stvarno potvrđuju koliko je Srbija žuta (mislim na žutu štampu, ne na srpsku demokratiju :p )
 
Ljudi, bez uvrede, ali šokiran sam koliko ste negativni.
Otkud vam potreba da vređate ljude koje ne poznajete. Svaki komentar treba da se završi na tome kako neko glumi. Loše, prosečno, ispodprosečno, odlično.... Svejedno. Ali ti mizerni komentari stvarno potvrđuju koliko je Srbija žuta (mislim na žutu štampu, ne na srpsku demokratiju :p )


zar si neshto drugo ocekivao?
 
ovo je njoj plafon"karijre"
za glumicu u holivudu nije u cvetu mladosti,jezichka barijera,veliki limiti shto se glumachkog talenta tiche
preko kreveta ili ne se ugurala,dobila bezveznu ulogicu,zaradila lovu,blago njoj
samo zasto je to vest u srbistanu kad takvih kao ona ima milion
gde god sam je gledao bar nije umishljena da je neka zverzda sad ko ona blowjob radivojevicka:hahaha:
 

Back
Top