MARGETIĆ: ODRIČEM SE HRVATSKE

Bengazi

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.701
Margetić: Odričem se Hrvatske



101907_domagoj-margetic_f.jpg

Hrvatski novinar Domagoj Margetić smatra da se Hrvatskoj više ne sme davati nikakav legitimitet, jer je, kako kaže, lopovska, mafijaška, kriminalna i zločinačka država.

U svom komentaru pod naslovom "Diferncijacija pameti: Odričem se Hrvatske!", Margetić je navodi da je Hrvatska država izgrađena na veličanju fašizma, ustašizma, negiranju zločina genocida nad Srbima, Jevrejima, Romima, nad neistomišljenicima ustaškog režima, negiranju ratnih zločina iz 90-ih godina prošlog veka, posebno ratnih zločina u Sisku, Slavonskom Brodu, ali i drugim mestima širom Hrvatske, od Gospića, Splita, Vukovara, Pakračke poljane, Karlovca i drugih gradova.

On navodi da ne može biti deo društva koje slavi ratne zločine i ratne zločince.

"Ne možemo biti dio društva koje i danas mržnjom zbija svoje redove protiv unutrašnjih i spoljnih neprijatelja. Takve se Hrvatske moramo odreći. To više nema veze ni sa čim, to je naprosto civilizacijsko pitanje", naglasio je Margetić.

Margetić dodaje da je Hrvatska nastala na sistematskom falsifikovanju ekonomskih bilansa i organizovanom sistemu političke korupcije, i da počiva na sistematskoj krađi novca iz državne blagajne, na pranju novca za mafiju, organizovanju špedicije za drogu, kao i logistike za sve druge oblike krijumčarenja.

Bilo je, kaže on, besmisleno ratovati za ovakvu nezavisnost i suludo ratovati za ovakvu slobodu, jer su ti ratovi bili "logistika njihovih zločina, ubijanja i pljačkanja u ime nacionalnih svetinja i simbola".

"Ja se odričem Hrvatske! Mi imamo pravo da izaberemo da ne budemo građani jedne sumanute, lopovske, mafijaške, kriminalne, zločinačke države. Imam pravo kao čovek da izaberem da više sa takvom Hrvatskom nemam ništa", navodi Margetić u komentaru objavljenom na stanici ''necenzurisano.com''.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/90033/Margetic-Odricem-se-Hrvatske
 
Margetić: Odričem se Hrvatske
[/SIZE][/B]


101907_domagoj-margetic_f.jpg

Hrvatski novinar Domagoj Margetić smatra da se Hrvatskoj više ne sme davati nikakav legitimitet, jer je, kako kaže, lopovska, mafijaška, kriminalna i zločinačka država.

U svom komentaru pod naslovom "Diferncijacija pameti: Odričem se Hrvatske!", Margetić je navodi da je Hrvatska država izgrađena na veličanju fašizma, ustašizma, negiranju zločina genocida nad Srbima, Jevrejima, Romima, nad neistomišljenicima ustaškog režima, negiranju ratnih zločina iz 90-ih godina prošlog veka, posebno ratnih zločina u Sisku, Slavonskom Brodu, ali i drugim mestima širom Hrvatske, od Gospića, Splita, Vukovara, Pakračke poljane, Karlovca i drugih gradova.

On navodi da ne može biti deo društva koje slavi ratne zločine i ratne zločince.

"Ne možemo biti dio društva koje i danas mržnjom zbija svoje redove protiv unutrašnjih i spoljnih neprijatelja. Takve se Hrvatske moramo odreći. To više nema veze ni sa čim, to je naprosto civilizacijsko pitanje", naglasio je Margetić.

Margetić dodaje da je Hrvatska nastala na sistematskom falsifikovanju ekonomskih bilansa i organizovanom sistemu političke korupcije, i da počiva na sistematskoj krađi novca iz državne blagajne, na pranju novca za mafiju, organizovanju špedicije za drogu, kao i logistike za sve druge oblike krijumčarenja.

Bilo je, kaže on, besmisleno ratovati za ovakvu nezavisnost i suludo ratovati za ovakvu slobodu, jer su ti ratovi bili "logistika njihovih zločina, ubijanja i pljačkanja u ime nacionalnih svetinja i simbola".

"Ja se odričem Hrvatske! Mi imamo pravo da izaberemo da ne budemo građani jedne sumanute, lopovske, mafijaške, kriminalne, zločinačke države. Imam pravo kao čovek da izaberem da više sa takvom Hrvatskom nemam ništa", navodi Margetić u komentaru objavljenom na stanici ''necenzurisano.com''.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/90033/Margetic-Odricem-se-Hrvatske

Ko hebe debilčinu...
 
"Ja se odričem Hrvatske! Mi imamo pravo da izaberemo da ne budemo građani jedne sumanute, lopovske, mafijaške, kriminalne, zločinačke države. Imam pravo kao čovek da izaberem da više sa takvom Hrvatskom nemam ništa", navodi Margetić u komentaru objavljenom na stanici ''necenzurisano.com''.

Konacno se jedan rvat probudio iz ,,tisucljetnog sna''.
 
Margetić: Odričem se Hrvatske


101907_domagoj-margetic_f.jpg

Hrvatski novinar Domagoj Margetić smatra da se Hrvatskoj više ne sme davati nikakav legitimitet, jer je, kako kaže, lopovska, mafijaška, kriminalna i zločinačka država.

U svom komentaru pod naslovom "Diferncijacija pameti: Odričem se Hrvatske!", Margetić je navodi da je Hrvatska država izgrađena na veličanju fašizma, ustašizma, negiranju zločina genocida nad Srbima, Jevrejima, Romima, nad neistomišljenicima ustaškog režima, negiranju ratnih zločina iz 90-ih godina prošlog veka, posebno ratnih zločina u Sisku, Slavonskom Brodu, ali i drugim mestima širom Hrvatske, od Gospića, Splita, Vukovara, Pakračke poljane, Karlovca i drugih gradova.

On navodi da ne može biti deo društva koje slavi ratne zločine i ratne zločince.

"Ne možemo biti dio društva koje i danas mržnjom zbija svoje redove protiv unutrašnjih i spoljnih neprijatelja. Takve se Hrvatske moramo odreći. To više nema veze ni sa čim, to je naprosto civilizacijsko pitanje", naglasio je Margetić.

Margetić dodaje da je Hrvatska nastala na sistematskom falsifikovanju ekonomskih bilansa i organizovanom sistemu političke korupcije, i da počiva na sistematskoj krađi novca iz državne blagajne, na pranju novca za mafiju, organizovanju špedicije za drogu, kao i logistike za sve druge oblike krijumčarenja.

Bilo je, kaže on, besmisleno ratovati za ovakvu nezavisnost i suludo ratovati za ovakvu slobodu, jer su ti ratovi bili "logistika njihovih zločina, ubijanja i pljačkanja u ime nacionalnih svetinja i simbola".

"Ja se odričem Hrvatske! Mi imamo pravo da izaberemo da ne budemo građani jedne sumanute, lopovske, mafijaške, kriminalne, zločinačke države. Imam pravo kao čovek da izaberem da više sa takvom Hrvatskom nemam ništa", navodi Margetić u komentaru objavljenom na stanici ''necenzurisano.com''.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/90033/Margetic-Odricem-se-Hrvatske

teshko njemu kad ga dohvate ivek kjo valter i mi rbati
 
Margetić dodaje da je Hrvatska nastala na sistematskom falsifikovanju ekonomskih bilansa i organizovanom sistemu političke korupcije, i da počiva na sistematskoj krađi novca iz državne blagajne, na pranju novca za mafiju, organizovanju špedicije za drogu, kao i logistike za sve druge oblike krijumčarenja.

ovaj deo je identican i kod nas u srbiji stim sto se kod hrvata manipulise nacionalnim osecanjima da bi se tamosnjem narodu pomutio vid i da ne vidi kako mu dzeparosi zapadnjacki dok mu masu zastavom hrvatske usput zavlace ruku u dzep i izvlace novcanik
 
Domagoj Margetić, internetski čudak i analitičar katastrofe, na HTV-u je preuzeo ulogu korifeja nezavisnog novinarstva. Njegove ekspertize, suludo utužive i promašene, vrlo su tražene među urednicima koji žele biti izvrgnuti tužbama ili zabranama.

Riječ je, uglavnom, o bivšim desničarima, manjkasovcima, Sanaderovim petokolonašima ili svakovrsnim ultrašima koji se budućoj upravi žele prodati kao žrtve HDZ-ova režima. Njima su Margetićeve teorije posve prihvatljive ako izazovu pažnju, a naročito zabranu. To je dokaz da su na HTV-u počela sezonska premještanja zdesna nalijevo ili slijeva nadesno, kao dio predizbornog folklora.

Glavni dealovi, kao i uvijek, događaju se na nevidljivo visokoj razini, dok se na onoj vidljivoj događaju komični obrati poput onog u posljednjoj “Latinici”, gdje sam i sam gostovao. Emisija je posvećena Sanaderovoj vladavini, a u jednom od priloga portretiran je i Domagoj Margetić.

U samoj “Latinici” reagirao sam na skandalozno loš prilog, amaterski nepripremljen, politički vulgaran i bezočno tendenciozan. U njemu se Margetića veliča kao neprijepornu novinarsku veličinu i žrtvu cenzure, iako je izbačen iz većine redakcija i tvrtki u kojima je radio, a na koje Sanader nije imao nikakav utjecaj.

Iz ultradesničarskog Hrvatskog lista smijenjen je zbog manipuliranja troškovima redakcije, a iz uprave ornitološkog rezervata Crna Mlaka odlepršao je 2002. nakon prijave za mobbing djelatnika i gospodarski kriminal. Poslove ornitološke tvrtke vodio je preko svog poduzeća Domagoj d.d., zbog čega je pravomoćno osuđen.



http://www.jutarnji.hr/kako-je-bezveznjak-domagoj-margetic-dospio-u--latinicu---/900226/
 
Eto, ima i normalnih Hrvata. Moja generalizacija nije bila osnovana...

Мало је таквих.
Али како се међу Србима коначно почео формирати фронт за борбу доказивања геноцида почињеног над Србима у Хрватској, сваки Маргетић нам је добро дошао !
Нек' их буде пет таквих и успећемо.
 

Човек није рекао ништа погрешно.
А није ни једини Хрват који је изнео такво мишљење.
Игор Мандић, Виктор Новак....биће их још јер је процес денацификације почео проглашењем Олује као удруженог злочиначког подухвата.
Капирам да ће вама Хрватима требати бар 20-30 година да почнете да схватате реалност. Великим Немцима је требало 70 година од Холокауста да се извинину Јеврејима. Вама ће требати бар 100 година да се извините Србима.
И то је тужна реалност која иде све време само вама на штету.
 

Back
Top