Mapa širenja koronavirusa u realnom vremenu sa tačnim brojem žrtava

Citam ovde o vitaminu C...
Jedna doktorka je pokrenula to ovde na FB ilitako nesto.Kao vita.C stiti iliti maltene leci.U 2 dana su ispraznili apoteke nadajuci se da ce da se spasu.Gluposti.Doktorka je prijavljena i zakonski ce biti gonjena za uzrokovanje panike ,lazne tvrdnje itd.
Vitamina c je dobar da ali nema veze sa ovim virusom.
Ostalo strucnjaci kazu da dize imunitet beli lui,gljive i cokolada.
Mene iskreno boli uvo za imunitet.
 
Sto da vam kazem ozbiljno da nije creme za polemike.
Iako mi dozvolite da vam dam neki savet iz iskustva.Ako vam stigne,nadam se nikada.
Mirate da ozbiljno zamislite da cere biti primorani da budete zatvoreno i kuci duzi periodo.Kao ja svi italijani skoro 3 nedelje.
Morate da giocate in anticipo,igrate unapred.
To normalno da napravite rezervu hrane,pica cigareta,ali i ostale sitnice koje zivot znace.
Iako je garantivano snabdevanje u samoposlugama..ipak da se ne uzlazi svaki dan.
 
Problema je sto Vlada i ministri odlucuju nocui ti ujutru se probudis zatvorene skole i obdanista.Sta CES sa dvoje male dece i moras na posao?
Hrana za PSA ti na kraju,kazes kupicu sutra,preko noci zatvorene radnje.
Kontaktna sociva si narucio,zatvoreno preko noci a ti ne vidis bez.Meni s desilo.Ali u sredu ce mi doneti kuci.
Mislite na sitnice koje vam zivot znace.
Preduhitrite.
I onda strogo budite u kuci,i akp mirate da izadjete najmanje metar od ostalih osoba.
PSE mozemo da vodimo samo ispred kuce,na kratko.
Nije lako biti u kuci,danima,nedeljama i mozda mesecima.
Moju cerku nisam videla 3 nedelje.Otisla kod verenika na vikend i opet preko noci,nema mrdanja.Ostala je tamo .Da smo znali da ponese kofer,ne ovako sa dva para gaca.
Mislite na sve te sitnice koje mozda mogu da se dese.
 
Problema je sto Vlada i ministri odlucuju nocui ti ujutru se probudis zatvorene skole i obdanista.Sta CES sa dvoje male dece i moras na posao?
Hrana za PSA ti na kraju,kazes kupicu sutra,preko noci zatvorene radnje.
Kontaktna sociva si narucio,zatvoreno preko noci a ti ne vidis bez.Meni s desilo.Ali u sredu ce mi doneti kuci.
Mislite na sitnice koje vam zivot znace.
Preduhitrite.
I onda strogo budite u kuci,i akp mirate da izadjete najmanje metar od ostalih osoba.
PSE mozemo da vodimo samo ispred kuce,na kratko.
Nije lako biti u kuci,danima,nedeljama i mozda mesecima.
Moju cerku nisam videla 3 nedelje.Otisla kod verenika na vikend i opet preko noci,nema mrdanja.Ostala je tamo .Da smo znali da ponese kofer,ne ovako sa dva para gaca.
Mislite na sve te sitnice koje mozda mogu da se dese.

Vidis da je ova korona nesto poput kuge. Nadam se da shvatas ozbiljnost situacije i da se traze najbezbolnija resenja.

Posledice cemo osetiti svi ali treba na sve moguce nacine pokusati izbeci italijanski scenario.
 
Kojim izbeglicama? Onim u Grckoj? Oni uglavnom i nisu iz Sirije.
Sirije nema jer tamo nema ni drzave.
званична прича је да су то Сиријске избеглице. Мислим да ће запад искористити моментум и сасећи мигрантску кризу у корену. Само да не остану заглављени код нас.
 
званична прича је да су то Сиријске избеглице. Мислим да ће запад искористити моментум и сасећи мигрантску кризу у корену. Само да не остану заглављени код нас.
Oni direktno na tursko/grckoj granici su iz Pakisatana, Bangladesha, Afrike, Iraka, svi znaju turski jer
su pre 4-5 godina dosli u Tursku da rade, a sad ih je genijalni Erdogan izbacio ( recesija) i salje ih Evropi.
 
ETVlf7iXQAEHYKX.jpg
 
Korona virus u Italiji danas:
Broj ukupnih slučajeva - 31.506
Od toga
Broj obolelih 26.062 , kojima se dodaje 2.941 ozdravljenih i 2.503 smrtnih slučajeva (+ 345 za jedan dan).
2.060 osoba nalazi se na intenzivnoj nezi.

Ovo je ilustrovao komesar za vanredne situacije u Italiji u današnjoj italijanskoj štampi:
http://www.rainews.it/dl/rainews/ar...3-f643-4630-82cf-1b25bee069bf.html?refresh_ce

Nemam drugi komentar, osim : ovo je strašno.
 
Korona virus u Italiji danas:
Broj ukupnih slučajeva - 31.506
Od toga
Broj obolelih 26.062 , kojima se dodaje 2.941 ozdravljenih i 2.503 smrtnih slučajeva (+ 345 za jedan dan).
2.060 osoba nalazi se na intenzivnoj nezi.

Ovo je ilustrovao komesar za vanredne situacije u Italiji u današnjoj italijanskoj štampi:
http://www.rainews.it/dl/rainews/ar...3-f643-4630-82cf-1b25bee069bf.html?refresh_ce

Nemam drugi komentar, osim : ovo je strašno.
Strašno jeste.


Njihova greška je što nisu bili spremni.
 

Back
Top