Mapa grčke u pdfu

Poruka
16.357
Treba mi putna mapa Grčke u pdfu dakle offline.Isto bi mi trebala i pdf putna mapa Beograda.
Jel moze putna mapa Grcke koja se instalira na mobitel, ali ne moras biti online da bi pregledavao?

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mapapps.mapyourtown.greece&hl=en_US&gl=US&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dgreece+detailed+map&pcampaignid=APPU_1_QqzAYrWUH5DwkgWb64j4Ag&ved=2ahUKEwi1veejh9v4AhUQuKQKHZs1Ai8Q5YQBegQIDRAC&usg=AOvVaw0_klufwUFEZBIFuRrl5vqp

Detaljnije neces naci, svaka ulica se vidi.

Ako ti je do grcke mape koja nije online, svrati na prvu grcku benzinsku i kupi mapu na papiru.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
92.833
Poruka
16.357
Google maps ima offline opciju i apsolutno je najbolja za sve.
Muko moja, zali boze svih utrosenih megabajta.

ooooo.gif

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
92.833
Google mape su verovatno najdetaljnije , e sada je pitanje da li zeli precizne rute ili razgledanje gradova.

Svakako za gradove i mesta koja oblilazi preporucujem Google offline mape , koje moze da skine pre putovanja.
Za putovanje generalno Here.

Evo Fortes kaze da se moze google maps koristiti mukte, ali ja do sada nisam provalio, uvijek upalim lokaciju i trazim da mi pokaze najkraci put.

Pogledajte prilog 1180771
Mozes koristiti bez troskova i google mape ako si skunuo regije ... u google mapama.
GPS je free i bez njega ne moze da vidi kuda ide i gde se nalazi.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.794
Radi offline google ali realno ko još nema interneta. Sa EU brojevima ide besplatan roming čak i sa srpskim imate opciju doplate za internet u inostranstvu koje su u rangu 6-7 evra...mislim aman ljudi 2022-a je.
Na tabletu koji mi je pogodniji kada idem u evropske zemlje kao zamena za moju navigaciju u kolima jer ne bih da doplaćujem renou 100€ za evropsku mapu (mislim mogao je HIT auto da se otvori za toliko :lol: inicijalno) i u koji ne stavljam EU karticu, koristim HERE Wego i jednostavno za rukovanje dobro rešenje. Ali i dalje tvrdim da je google maps najbolji i najprecizniji.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.