manuelni rad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ekcentricna

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
150
Stavila sam takav naziv da bih privukla paznju.

Interesuje me mishljenje muskih i zenskih forumasa,kako bi oni postupili u toj situaciji.

Prva stvar koju hocu da napomenem da mi nije do za*ebancije,i ne zelim da mi se nude forumasi kako bi mi ''pomogli'' u mom problemu.


Elem,problem ide ovako:

Sa deckom sam vec 2 mes.dobar,fin,kulturan(e sad uskoro ide i falinka).

Na pocetku nase veze bio je jako navalentan,i ako nisam riba koja se ''lako daje''(shta da radim tvrdim pazar :D ).Najzad reshim i ja da ''rashirim noge'',posle 10ak dana.
Automatski odmah se desi corak.Potpuno bezuspesan pokusaj,nazovi ''sexa''.
Coveku nije mogao da se digne kako treba.Bude ti meni tu zao da ga ostavim tako,i ''obradim ga rucno''.
Ali coveku se izgleda osladi da samo on bude zadovoljen,tako da se svaki sledeci pokusaj svodio na ''manuelan rad''(naravno moj :evil: ).
I ja ti se tako susila i susila ,covek ni da me pipne od onog prvog puta.Sve ostalo funkcionise savrseno(gloopo mi i da ga prevarim,ali i ja sam covek od krvi i mesa,treba i meni malko torbanja).
I prizna on meni sav smoren da sam mu ja prva devojka :shock: !!!
Sramota me i da kazem koliko ima god!A na pocetku je delovao tako samouvereno!
Kazem ja njemu da to i ''nije toliko vazno'',''mnogo je bitnije da se ovako razumemo''-shatro.
Sex se uci,...i tako neke nebuloze.(shta da radim kad volim da budem prosvetitelj ;) )

I tako ti otidjosmo mi na neki vikend,i onda sam ga ja tamo onako postenski izzlostavljala,kako dolikuje,za sve one neuspele dane.

Od tad....decko ni da me pipne!
Nije bio los u sexu,ne verujem da se postideo.
Nece chak ni za groodi da me uhvati,ne znam shta nije u redu!
A meni je tako do toga.Nisam sexualni ovisnik,mogu da izdrzim i po par god.bez istoga,ali kad imam dechka malo mi je tesko da se suzdrzavam,onda se pretvaram u malu nimficu :D.


Devojke ,shta bi vi uradile u mojoj situaciji?!

Momci,wtf...shta nije u redu?!

Realno decko ima mnoogo kvaliteta,ne bih bash odmah drugog da trazim.Ali da me ne razumete pogreshno , treba mi sex!!
 
Neiskusan je,ne zna kako da zadovolji devojku.Ja znam sebe kako sam se ponasao kada sam imao 17 godina,nisam znao gde se nalazim.Bilo mi je bitno samo sebe da zadovoljim i nista drugo...
Ne preostaje ti nista drugo sem da mu kazes u lice sve sto ti smeta
 
To shto ti iznalazish neka opravdanja za njega ne menja chinjenicu da je budala.Ako nema iskustva , ne mora da bezi od tebe .A i shto bi bila ti koja mu otvara ochi da ne kazem ona koja mu pokazuje da kita sluzi za josh po neshto osim za pishanje ......
 
sasvim je normalno to shto se desilo i nema razloga za paniku..
deshava se i iskusnima, strah, trema..razna stanja ..
bitno je da isqlirash i da imash strpljenja, niposhto mu nemoj srozavati ionako vec jadno samopouzdanje zbog toga..znachi sve je ok, yebe ti se za sex..
a super je ovo :"Nisam sexualni ovisnik,mogu da izdrzim i po par god.bez istoga,ali kad imam dechka malo mi je tesko da se suzdrzavam,onda se pretvaram u malu nimficu" :)
ne presiraj ga i sve ce biti u redu, sve ce doci na svoje :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top