Mansplaining (musko objasnjavanje zenama)

Izgleda da te to konstantno prati (ljudi te iz nekog razloga "vide" kao manje vrednu), evo i ovde nisam mogla da ne primetim da celo tvoje "društvo" postadoše moderatori, bivši moderatori postadoše supermoderatori, a tebi- šipak...
Samo si ime promenila kao što su učinili i bivša Eurus i bivši Momčilo i bivša Disco...
Sad ću ja garant ban da dobijem :lol:
Od srca ti preporučujen da upišeš akademiju kod mene, mogu da te naučim da internetuješ
I vrlo rado bih te naučila gde i kako se koriste navodnici ahahahaha

https://forum.krstarica.com/threads...anja-jel-ti-ovo-prvi-dan-na-internetu.908937/
 
Izgleda da te to konstantno prati (ljudi te iz nekog razloga "vide" kao manje vrednu), evo i ovde nisam mogla da ne primetim da celo tvoje "društvo" postadoše moderatori, bivši moderatori postadoše supermoderatori, a tebi- šipak...
Samo si ime promenila kao što su učinili i bivša Eurus i bivši Momčilo i bivša Disco...
Sad ću ja garant ban da dobijem :lol:
Oni su proveli dva dana vise na forumu pa su zato dogurali dotle al po mojoj slobodnoj proceni postace ona mod do Nove godine najkasnije.
 
  • Haha
Reactions: DUH
Noun
Brattitude

The spoiled, willful, entitled, bratty way of carrying oneself; Austere posture.
Bratty Disposition or state of mind.
Willful Irritated, Aggitated brattitude; priss-pot posturing

Bratitude......pekmezara.....razmazeno ponasanje , nezrelo ponasanje.....ili nezrelo stanje uma
Ponekad se koristi kao sinonim za womenplaining nacin ponasanja...idu u paru....bratitude i womensplaining...
 
Umri_muški vs ženski deo foruma

Screenshot_20200925_140402.jpg
 

Back
Top