Quantcast

Manjak inzenjera i radnika zaustavlja nove investicije

3BEP

Poznat
Poruka
8.605
A kod tebe je problem što ti ne shvataš da ja ne mogu da budem bot nikako :aha2:
Ti SNSu samo dižeš cenu sa tvojom glupom maštom :whistling:
Pa samim tim ako nisi plaćen za tu retardiranu propagandu što širiš,to si tragičniji i blentaviji smrad.A sns-u cenu ne može dići nikakva magija ni milion milijardi vaših laži. :D Milion milijardi je opaska u vezi vašeg žutog ministra finansija koji ne zna da broji.:hahaha:

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
Pa samim tim ako nisi plaćen za tu retardiranu propagandu što širiš,to si tragičniji i blentaviji smrad.A sns-u cenu ne može dići nikakva magija ni milion milijardi vaših laži. :D Milion milijardi je opaska u vezi vašeg žutog ministra finansija koji ne zna da broji.:hahaha:
Ja rekreativno gledam na čijoj strani su argumanti, a to što ti sve ubrajaš u propagandu to je tvoj lični idiotski problem :whistling:

AleksaJ

Veoma poznat
Poruka
12.749
' ШТА ЋЕ СРБИЈИ ИЖЕЊЕРКЕ ИНЖЕЊЕРИ :... РАДНИЦЕ И РАДНИЦИ ... ПОРЕД .. ВИДИШ ВОЛИКО ДОкТОРКИ И ДОкТОРА '

ЗАЈЕДНИЧИ ИЗЈАВИЛИ ДР НАДА МАЦУРА ДР СИНИША МАЛИ ДР СТЕВАНОВИЋ ДР ЈОР-Г-ОВАНКА ДР ЗОРАНА

blooser

Veoma poznat
Poruka
10.138
vidi ovako...morao je da kupi stan, nema gde da živi, kada dolazi u Kruševac...drugi stan je kupio za sina i snajku...ljudi vole svoj rodni grad i dolaze redovno kada su odmori...što se tiče placa u banji, to je njegova supruga nasledila...a kasnije su počeli sa zidanjem apartmana
Sve je OK, samo zelim da istaknem da je sve mnoooogo lakse kad imas taj pocetni kes - neki stan, zemlju, nesto. Jako je tesko ustedeti znacajnu sumu - znaci 10.000EUR i vise - kada si podstanar.

Samo sam to hteo. Velika je razlika kad imas pocetni kes (makar i u delu cene stana) u odnosu na to da ga nemas (jer ces ga steci poprilicno tesko do nikako, bar u Srbiji).

zlatko01

Elita
Poruka
20.202
Sve je OK, samo zelim da istaknem da je sve mnoooogo lakse kad imas taj pocetni kes - neki stan, zemlju, nesto. Jako je tesko ustedeti znacajnu sumu - znaci 10.000EUR i vise - kada si podstanar.

Samo sam to hteo. Velika je razlika kad imas pocetni kes (makar i u delu cene stana) u odnosu na to da ga nemas (jer ces ga steci poprilicno tesko do nikako, bar u Srbiji).
oni su radnička klasa u Nemačkoj, koja godinama radi i ostavlja deo zarade sa strane...tamo je to moguće...u Srbiji, baš teško

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.